تور نوروز هلند

بسیاری از هموطنان عزیز برای نوروز خود، سفر به کشورهای اروپایی را برنامه ریزی می کنند. یکی از کشورهای اروپایی مناسب برای سفرهای نوروزی کشور هلند است. به همین دلیل، آژانس مسافرتی NPk تور نوروز هلند را برای این عزیزان درنظر دارد. در این مقاله با مهمترین نکات درمورد این تور نوروزی آشنا می شوید. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نوروز هلند

هلند با داشتن جاذبه هایی همچون خانه های سه گوشه، کانال های آبی، موزه ها و کافه نشینی ها در سرتاسر دنیا شهرت دارد. آمستردام که به ونیز شمالی نیز شهرت دارد، بر کانال ها و پل های بسیاری بنا شده است. آمستردام در زبان هلندی به معنای یک جای دنج و راحت است و واقعا همین حس صمیمیت را در گردشگران ایجاد می کند. تور نوروز هلند یکی از تورهای هیجان انگیز و پرطرفدار برای ایرانیان است. اما سوالاتی برای بسیاری از افراد در زمینه این تور مطرح می شود که در ادامه به آنها پاسخ می دهیم.

آشنایی با تور نوروز هلند

زمان مناسب برای سفر نوروزی به هلند

آمستردام هلند در هر فصل از سال دیدنی است. معمولا مهم نیست در چه فصلی از سال به این کشور بروید! در هر زمان، جاذبه های این کشور و این شهر شما را به وجد می آورد. اما بطور کلی، اغلب مسافران از ماه فروردین تا اواخر آذر به این شهر سفر می کنند یعنی روزهای طولانی تر با هوای معتدل تر را انتخاب می کنند. ما تور نوروز هلند را به شما پیشنهاد می کنیم که به‌دلیل فصل بهار و مطبوع بودن هوا و طبیعت دیدنی، بهترین زمان برای بسیاری از گردشگران است.
در این فصل، کنسرت ها و فستیوال های زیادی در فضای باز اجرا می شود. هرچند در فاصله بین طلوع و غروب خورشید جمعیت زیادی به این شهر می روند اما زیبایی های آن در نوروز و بهار ارزش این شلوغی را دارد.

زمان مناسب برای سفر نوروزی به هلند

رزرو هتل برای مسافران تور نوروز هلند

آمستردام هلند به 5 منطقه اصلی دسته بندی می شود که هریک از این مناطق، جذابیت های خاص خود را دارند. مرکز شهر بعنوان قلب تپنده شهر به دو دسته قدیمی و جدید تقسیم می گردد. اگر تمایل به اقامت در مرکز شهر را دارید، هتل های در محدوده نیوزیک یا اویدیک را برگزینید. با انتخاب چنین هتلی، به مرکز موزه ها و بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر نزدیک بوده و البته در وسط شلوغی شهر هستید.
منطقه سنتی شهر در منطقه کانال غربی شهر واقع است و زیباترین مناظر شهری را در آنجا می یابید. اگر بدنبال آرامش و استراحت هستید، این منطقه را به شما پیشنهاد می کنیم. بطورکلی، شما در هر قسمت از شهر اقامت داشته باشید، تمامی محله های این شهر برایتان جدید و خاطره انگیز خواهد بود.

رزرو هتل برای مسافران تور نوروز هلند

شرایط سفر گردشگران به هلند

کشور هلند عضو اتحادیه اروپا است و برای استفاده از تور هلند باید ویزای شینگن در اختیار داشته باشید. پیش از هر کاری باید به سایت سفارت هلند در ایران مراجعه نموده و برای مصاحبه زمان بگیرید. همچنین برای دریافت راهنمایی بیشتر و سایر شرایط سفر می توانید با ما تماس بگیرید.