تور آلانیا نوروز 1404

تور آلانیا نوروز

تور آلانیا نوروز شرایطی عالی را برای شما عزیزان فراهم می‌ کند تا بتوانید در طول این بازه زمانی مهم و خاطره‌ انگیز در یکی از جذاب‌ ترین شهرهای کشور ترکیه حضور داشته باشید. کشور ترکیه مملو از شهرهای توریستی و زیبا است، اما آلانیا همواره به عنوان عروس شهرهای این کشور شناخته می‌ شود.

آب و هوای آلانیا در نوروز

آلانیا نیز مانند اکثر شهرهای ترکیه دارای آب و هوای معتدل است، اما در طول نوروز تعادل آب و هوایی آن بی‌ نظیر خواهد بود. این بدان معناست که گردشگران به راحتی می‌ توانند به انجام امور تفریحی مدنظر خود بپردازند و نگران تغییر ناگهانی آب و هوا نباشند. توجه داشته باشید که آب و هوای آلانیا کمی شرجی است و این موضوع در دوران نوروز نیز به وضوح قابل مشاهده خواهد بود. تور ترکیه و تور شهر آلانیا برای نوروز فرصت بسیار مناسبی برای تجربه این آب و هوا است. در ادامه با NPK همراه باشید تا بیشتر با تور آلانیا نوروز آشنا شوید.

  تور آلانیا نوروز

بهترین مراکز خرید آلانیا

برای علاقه‌ مندان به خرید تور آلانیا یک انتخاب باور نکردنی است. پیشرفت شهر آلانیا در سال‌ های اخیر را می‌ توان به وجود انبوهی از مراکز خرید مختلف در آن دانست. این مراکز خرید موقعیتی را برای گردشگران فراهم کرده‌ اند که به راحتی کالاهای دلخواه خود را تهیه کنند.

اولین مرکز خرید خاصی که حتماً باید از آن یاد کنیم، مرکز خرید آلانیوم است. این مرکز خرید در یکی از بهترین مناطق آنالیا قرار گرفته است و به همین دلیل گردشگران بسیار زیادی از آن دیدن می‌ کنند. در کنار این مرکز خریددر تور خارجی آلانیا باید مرکز خرید نوا اوتلت را نیز در نظر داشته باشید. مرکز خرید نوا اوتلت برای افرادی که قصد دارند لباس‌های لوکس و جذاب تهیه کنند، عالی خواهد بود. با تور آلانیا نوروز، این مرکز خرید را از نزدیک مشاهده کنید.

مرکز خرید کیپا که از ده صبح الی یازده شب مشغول به کار است یکی از خاص‌ ترین مراکز خرید آلانیا به شمار می‌ رود. این مرکز خرید امکانات دیگری همچون رستوران اختصاصی نیز دارد که می‌ توانید از آن دیدن کنید. چنانچه فقط به دنبال تهیه محصولاتی با قیمت مناسب هستید مرکز خرید کوناکلی را از یاد نبرید.

  جاهای دیدنی آلانیا

جاهای دیدنی آلانیا

زیبایی آنالیا تنها محصور به مراکز خرید آن نیست. با ارزان‌ ترین تور آلانیا نوروز به باغ‌ های لیموی خاصی که در کنار این شهر قرار گرفته‌ اند سفر کنید و نوروز خود را به یک نوروز خاطره‌ انگیز تبدیل نمایید. این شهر بی‌ نظیر دارای سواحل گوناگونی است، اما ساحل کلئوپاترا را می‌ توان مهم‌ ترین ساحل طبیعی آن دانست.

برج کایزیل کوله از جمله مناطق مهم تاریخی آنالیا به شمار می‌ رود که حتماً باید آن را در طول سفر خود در نظر داشته باشید. تاریخ ساخت این برج به پیش از میلاد مسیح باز می‌ گردد و حتی در زمان حمله امپراطوری بیزانس نیز هیچ تغییر و آسیبی در آن ایجاد نشد.

آنالیا غار های طبیعی گوناگونی را در دل خود جای داده است. در تور آلانیا نوروز برای مشاهده این غارها باید کمی از شهر خارج شوید، اما علاقه‌ مندان به طبیعت قطعاً باید زیبایی آنها را از نزدیک مشاهده کنند. غارهای آنالیا از جمله قدیمی‌ ترین غار های دارای اشیای باستانی محسوب می‌ شوند و تحقیقات گسترده‌ ای بر روی آنها صورت گرفته است. در کنار این موارد، توصیه می‌‌ کنیم که به برج سرخ آلانیا نیز سر بزنید.