تور آلانیا نوروز 1403

تور آلانیا نوروز شرایطی عالی را برای شما عزیزان فراهم می‌کند تا بتوانید در طول این بازه زمانی مهم و خاطره‌انگیز در یکی از جذاب‌ترین شهرهای کشور ترکیه حضور داشته باشید. کشور ترکیه مملو از شهرهای توریستی و زیبا است، اما آلانیا همواره به عنوان عروس شهرهای این کشور شناخته می‌شود.

آب و هوای آلانیا در نوروز

آلانیا نیز مانند اکثر شهرهای ترکیه دارای آب و هوای معتدل است، اما در طول نوروز تعادل آب و هوایی آن بی‌ نظیر خواهد بود. این بدان معناست که گردشگران به راحتی می‌توانند به انجام امور تفریحی مدنظر خود بپردازند و نگران تغییر ناگهانی آب و هوا نباشند. توجه داشته باشید که آب و هوای آلانیا کمی شرجی است و این موضوع در دوران نوروز نیز به وضوح قابل مشاهده خواهد بود. تور ترکیه و تور شهر آلانیا برای نوروز فرصت بسیار مناسبی برای تجربه این آب و هوا است.

تور آلانیا نوروز

بهترین مراکز خرید آلانیا

برای علاقه‌ مندان به خرید تور آلانیا یک انتخاب باور نکردنی است. پیشرفت شهر آلانیا در سال‌های اخیر را می‌ توان به وجود انبوهی از مراکز خرید مختلف در آن دانست. این مراکز خرید موقعیتی را برای گردشگران فراهم کرده‌اند که به راحتی کالاهای دلخواه خود را تهیه کنند.

اولین مرکز خرید خاصی که حتماً باید از آن یاد کنیم، مرکز خرید آلانیوم است. این مرکز خرید در یکی از بهترین مناطق آنالیا قرار گرفته است و به همین دلیل گردشگران بسیار زیادی از آن دیدن می‌کنند. در کنار این مرکز خرید، باید مرکز خرید نوا اوتلت را نیز در نظر داشته باشید. مرکز خرید نوا اوتلت برای افرادی که قصد دارند لباس‌های لوکس و جذاب تهیه کنند، عالی خواهد بود. با تور آلانیا نوروز، این مرکز خرید را از نزدیک مشاهده کنید.

مرکز خرید کیپا که از ده صبح الی یازده شب مشغول به کار است یکی از خاص‌ ترین مراکز خرید آنالیا به شمار می‌رود. این مرکز خرید امکانات دیگری همچون رستوران اختصاصی نیز دارد که می‌توانید از آن دیدن کنید. چنانچه فقط به دنبال تهیه محصولاتی با قیمت مناسب هستید، مرکز خرید کوناکلی را از یاد نبرید.

جاذبه‌های طبیعی در‌ آنالیا

جاهای دیدنی آنالیا

زیبایی آنالیا تنها محصور به مراکز خرید آن نیست. با ارزان‌ ترین تور آلانیا به باغ‌های لیموی خاصی که در کنار این شهر قرار گرفته‌ اند سفر کنید و نوروز خود را به یک نوروز خاطره‌انگیز تبدیل نمایید. این شهر بی‌ نظیر دارای سواحل گوناگونی است، اما ساحل کلئوپاترا را می‌توان مهم‌ ترین ساحل طبیعی آن دانست.

برج کایزیل کوله از جمله مناطق مهم تاریخی آنالیا به شمار می‌رود که حتماً باید آن را در طول سفر خود در نظر داشته باشید. تاریخ ساخت این برج به پیش از میلاد مسیح باز می‌گردد و حتی در زمان حمله امپراطوری بیزانس نیز هیچ تغییر و آسیبی در آن ایجاد نشد.

آنالیا غار های طبیعی گوناگونی را در دل خود جای داده است. در تور آلانیا نوروز برای مشاهده این غارها باید کمی از شهر خارج شوید، اما علاقه‌مندان به طبیعت قطعاً باید زیبایی آن‌ها را از نزدیک مشاهده کنند. غارهای آنالیا از جمله قدیمی‌ ترین غار های دارای اشیای باستانی محسوب می‌ شوند و تحقیقات گسترده‌ ای بر روی آن‌ها صورت گرفته است. در کنار این موارد، توصیه می‌‌ کنیم که به برج سرخ آنالیا نیز سر بزنید.