تور سوئد نوروز 1403

سوئد یکی از کشورهای اروپایی کوچک اما با جاذبه های دیدنی فراوان است. تور نوروز سوئد از تورهای پرطرفدار برای ایرانیان به شمار می رود اما افراد زیادی با شرایط تورهای نوروزی آشنایی ندارند. در این مقاله، علاوه بر آشنایی با تورهای نوروزی آژانس NPK، با شرایط و مزایای سفر به سوئد آشنا می شوید.

تور سوئد نوروز

سوئد بعنوان یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی، از آب و هوای بسیار سردی برخوردار است. زمستان های سرد و طولانی این کشور مشهور است. اما در بهار و تابستان آب و هوای دلپذیری دارد که برای سفر ایرانیان مناسب تر است. البته این بدان معنا نیست که در فصول سرد سال نمی توانید به این کشور بروید. بلکه در فصول سرد سال نیز می توانید از ورزش های زمستانی این کشور مانند اسکی و سورتمه سواری لذت ببرید.
توری که جذابیت بیشتری برای ایرانیان خواهد داشت و می توانید به‌صورت خانوادگی از آن لذت ببرید، تور سوئد نوروز است. زیرا در نوروز، گردشگران کمتری به کشورهای توریستی سفر می کنند. بنابراین، فرصت بیشتری برای سفر به این کشورها و بهره مندی از جاذبه های گردشگری وجود دارد.
شهرهای زیبای استکهلم و گوتنبرگ از شهرهای توریستی و گردشگری این کشور هستند. البته اغلب شهرهای این کشور دیدنی هستند. کشور سوئد با داشتن جزایر و سواحل دیدنی، مقصد مناسبی برای گردشگری است. غذاهای خوشمزه و دریایی آن در کنار مناظر زیبا، سفری لذت بخش و پرخاطره را برای شما رقم می زند.

تور نوروز سوئد

شرایط خرید و استفاده از تور نوروز سوئد

یکی از شرایط سفر و استفاده از تورهای اروپا اخذ ویزای آن کشور است. بدلیل قرارگیری سوئد در حوزه کشورهای شینگن، شما به هماهنگی برای دریافت ویزای این کشور نیاز دارید.
اگر جزو کسانی باشید که قبلا به این کشور سفر نکرده اید یا دعوتنامه معتبری ندارید، در حال حاضر نمی توانید ویزای سوئد دریافت کنید. راه پیشنهادی این است که از سایر کشورهای هم مرز سوئد در حوزه شینگن برای اخذ ویزا کمک بگیرید. به کمک این ویزا می توانید از تور سوئد استفاده کنید. ویزای شینگن توریستی با اعتبار 3 ماهه برای افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند قابل استفاده است. این ویزا طی مدت 14 تا 21 روز کاری صادر می شود. اما در فصول پرمتقاضی مانند تابستان، زمان صدور این ویزا افزایش می یابد.
خبر خوش اینکه با استفاده از تور نوروز سوئد در آژانس مسافرتی NPK، می توانید برای درخواست ویزا اقدام نمایید. دریافت این ویزا شرایطی از جمله شرایط شغلی، شرایط مالی مشخصی دارد که باید از این شرایط برخوردار باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، با ما تماس بگیرید.

شرایط خرید و استفاده از تور نوروز سوئد

مزایای استفاده از پکیج تور نوروز سوئد

از جمله مهمترین مزایای استفاده از پکیج تور سوئد نوروز این است که نیاز نیست برای دریافت بلیط ها و بازدید از مکان های مختلف نگران باشید. حتی درمورد آشنا نبودن یا مسلط نبودن به زبان این کشور، خیالتان راحت باشد. خدمات بی نظیری ازجمله رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل مناسب با شرایط و سلیقه شما، بازدید از جاهای دیدنی سوئد و وجود لیدر راهنما همراه شما، بخش مهمی از مزایای استفاده از این پکیج هستند.
همچنین، آژانس NPK بدلیل اینکه کارگزار و مجری مستقیم تور سوئد و تورهای اروپا است و تمامی خدمات را بطور مستقیم و بدون واسطه به شما عزیزان ارائه می نماید. یعنی صرفا هزینه خدمات را پرداخت خواهید کرد و متحمل هیچ هزینه اضافی نخواهید بود. امیدواریم از این پکیج مسافرتی استفاده کنید و نهایتا لذت را ببرید.

مزایای استفاده از پکیج تور نوروز سوئد