تور سوئیس

  • عنوان
  • قیمت از
  • تاریخ
  • آژانس
  • تلفن
تور سوئیس ایتالیا
۲,۴۹۰ یورو + ۳۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۱۴۰۲/۰۷/۳۰ الی ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ ۷ شب
هیرمان گشت کبیر Turkish
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۲,۴۹۰ یورو + ۳۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۷شب
۱۴۰۲/۰۷/۳۰تا۱۴۰۲/۰۸/۰۷
۲,۴۹۰ یورو + ۳۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۷شب
۱۴۰۲/۰۸/۱۸تا۱۴۰۲/۰۸/۲۵
تور سوئیس
۱,۵۹۰ یورو + ۳۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۱۴۰۲/۰۷/۱۹ الی ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ۵ شب
هیرمان گشت کبیر Turkish
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۱,۵۹۰ یورو + ۳۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۵شب
۱۴۰۲/۰۷/۱۹تا۱۴۰۲/۰۷/۲۴
۱,۵۹۰ یورو + ۳۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۵شب
۱۴۰۲/۰۸/۱۸تا۱۴۰۲/۰۸/۲۳
۱,۵۹۰ یورو + ۳۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۵شب
۱۴۰۲/۰۹/۲۱تا۱۴۰۲/۰۹/۲۶
{{level1.title| persianNumber}}
{{level1.price | commaSeparated(',') | persianNumber}}{{level1.currency}}
{{level1.startDate |persianNumber}} الی {{level1.endDate |persianNumber}} {{level1.duration |persianNumber}} شب
{{level1.travelAgency.title}} {{level1.transportCompanyTitle}}
{{level1.travelAgency.tel| persianNumber}} تاریخ های تور
{{level1.title | persianNumber}}
{{level2.price | commaSeparated(',') | persianNumber}} {{level1.currency}}
{{level2.duration |persianNumber}}شب
{{level2.startDateFa| persianNumber}}تا{{level2.endDateFa| persianNumber}}

سوئیس کشوری است که به بهشت روی زمین معروف است. مناظر بسیار دیدنی و طبیعت فوق‌العاده زیبای آن به‌مانند نقاشی زنده پیش روی شما خودنمایی می‌کند. ازاین‌رو، تور سوئیس همواره یکی از پرطرفدارترین تورهای اروپا بوده است چراکه دیدن صحنه‌های شگفت‌انگیز از طبیعت این کشور آرزوی هر گردشگران زیادی بود. در ادامه سفرهای مجازی ان پی کی به معرفی کشور سوئیس و شرایط سفر به آن می‌پردازیم تا اگر قصد سفر به این سرزمین و خرید تور اروپا را دارید اطلاعات مناسبی در اختیار داشته باشید، یک نقشه اروپا بردارید و با ما همسفر شوید.

کشور سوئیس

سوئیس یکی از کشورهای پیشرفته در غرب اروپا است که نمادی از ثبات و فرهنگ و آرامش تلقی می‌شود. بدون شک به‌محض شنیدن نام سوئیس طبیعت جادویی آن در ذهنتان می‌آید و شوق دیدن مناظر بی‌نظیر آن در وجودتان شعله‌ور می‌شود. جمعیت این کشور طبق آخرین سرشماری‌ها در سال 2019 حدود 9 میلیون نفر برآورد شده است. در رابطه با زبان رایج در سوئیس باید بدانید که مردم سوئیس به زبان‌های رمانش، ایتالیایی، آلمانی و فرانسوی مسلط هستند اما به یاد داشته باشید که شما با دانستن زبان انگلیسی نیز قادر به برقراری ارتباط با مردم این کشور خواهید بود. سوئیس با تاریخ 150 هزارساله خود تلفیقی است بی‌مانند از مکان‌های طبیعی و تاریخی. نزدیکی به رشته‌کوه‌های آلپ، این کشور را مکان مناسبی برای برگزاری مسابقات ورزش‌های زمستانی کرده است. در ادامه شما را با آب‌وهوا و بهترین زمان سفر به سوئیس آشنا می‌کنیم.

معرفی کشور سوئیس

آب ‌و هوای سوئیس

کشور سوئیس با قرارگیری بین دو رشته‌کوه آلپ و جورا (Jura) اقلیم متنوعی برای خود رقم‌زده است؛ اما در نظر داشته باشید که این موقعیت به این معنا نیست که این کشور در تمام فصول سال از آب‌وهوای سردی برخوردار است. برعکس، در اکثر مناطق سوئیس شاهد آب‌وهوای معتدل و حتی در برخی از آن‌ها آب‌وهوای گرم و مدیترانه‌ای را شاهد هستیم.

آب ‌و هوای سوئیس

بهترین زمان خرید تور سوئیس

بسته به هدف شما از سفر به این کشور زیبا، در جواب این سؤال که چه زمانی به سوئیس سفر کنیم؟ باید بگوییم که هرزمانی که دوست داشته باشید. اگر علاقه‌مند به ورزش‌های زمستانی مانند اسکی روی برف هستید بی‌شک زمستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای آن‌هایی که دوست دارند از تابش مطبوع آفتاب و هوایی معتدل در کنار دریاچه‌های سوئیس لذت ببرند تابستان بدون شک بهترین زمان برای سفر به سوئیس است. اگر لباس مناسب به همراه داشته باشید، هرزمانی که به سوئیس سفر کنید تجربه‌های بی‌نظیری در انتظار شما خواهد بود.

بهترین زمان خرید تور سوئیس

غذاهای سوئیس

حتماً آوازه شکلات‌های سوئیس به گوشتان آشنا است. اگر به سوئیس سفر می‌کنید حتماً یک بسته شکلات معروف سوئیسی تهیه کنید و از طعم بی‌نظیر آن لذت ببرید. همان‌طور که حتماً می دانید سوئیس در مجاورت کشورهای ایتالیا، فرانسه، اتریش و آلمان است. هر یک از شهرهای سوئیس که به هرکدام از این کشورها نزدیک باشد از فرهنگ و غذاهای آن نیز وام گرفته است. مثلاً اگر به شهر کانتون Vaud که در نزدیکی فرانسه واقع‌شده است سفر کنید، غذاهایی به سبک فرانسوی خواهید خورد. در کنار شکلات‌های معروف سوئیسی، بد نیست طعم دلپذیر پنیر سوئیسی را نیز تجربه کنید که با شیر تازه گاو تهیه می‌شود.

غذاهای سوئیس

جاذبه‌های گردشگری سوئیس

سوئیس دارای جاذبه‌های طبیعی و تاریخی متعددی است. مناطق قدیمی با معماری قرون‌وسطایی چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند. از مکان‌های تاریخی متعدد این کشور می‌توان به قلعه چیلون Chillon در شهر کوچک Veytaux در بخش فرانسوی سوئیس اشاره کرد. اگر از این قلعه بازدید کنید، می‌توانید چشم‌انداز زیبای دریاچه ژنو را نیز مشاهده کنید. با سفر به این کشور، شما تاریخ، فرهنگ، طبیعت، سنت و مدرنیته را در یکجا مشاهده خواهید کرد و بدون شک تجربه بسیار دلپذیری خواهد بود، در سفرهای آتی حتما بیشتر به معرفی جاذبه های گردشگری سوئیس خواهیم پرداخت.

جاذبه‌های گردشگری سوئیس

شرایط خرید تور سوئیس

تور سوئیس دارای یک ‌زمان‌بندی و برنامه‌ریزی بسیار دقیق و بی‌نظیر است به‌گونه‌ای که مسافران از تمام امکانات و جاذبه‌های سوئیس بهره‌مند شوند و دیدن کنند؛ اما پیش از هر چیز باید اطلاعاتی درباره چگونگی صدور ویزا و قیمت تور سوئیس بدانید. برای سفر به این کشور، برخی گردشگران ایرانی اقدام به خرید تور اروپا می‌کنند و برخی دیگر تور سوئیس را رزرو می‌کنند. برای گرفتن ویزای سوئیس شما باید دارای تمکن مالی، تاریخچه مسافرتی تقریباً متوسط به کشورهای خارجی و گردش حساب 3 ماهه قابل‌ قبول باشید. اخذ ویزای سوئیس تنها با تحویل مدارک و انگشت‌نگاری صورت می‌پذیرد و نیازی به مصاحبه ندارد. تقریباً دو تا سه هفته طول می‌کشد تا ویزا برای شما صادر شود. متقاضیان ویزای سوئیس باید به سفارت سوئیس در خیابان الهیه تهران مراجعه کنند و درخواست ویزای خود را ارائه دهند.

شرایط خرید تور سوئیس

قیمت تور سوئیس

همان‌طور که می دانید، سوئیس یک مقصد نسبتا گران برای گردشگران ایرانی محسوب می‌شود اما علاقه‌مندان به سفر به این کشور می‌توانند با تهیه تور ارزان سوئیس کمی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. قیمت تور سوئیس وابسته به عوامل متعددی است مانند نرخ ارز، هزینه هتل محل اقامت، خدمات ویزا و ... . هزینه‌ای که برای اخذ ویزا از شما دریافت می‌کنند حدود 2 میلیون تومان است و هزینه بلیت تقریباً 7 تا 10 میلیون تومان می‌باشد. طبق برآوردها، گردشگران با پرداخت روزانه 200 فرانک سوئیس می‌توانند از خدمات لوکس تور سوئیس بهره‌مند شوند. تور ارزان سوئیس می‌تواند گزینه مناسبی برای آن‌هایی باشد که بودجه کافی برای سفر لاکچری به این کشور نداشته باشند.

قیمت تور سوئیس

تور سوئیس فرانسه

اگر قصد سفر به کشور سوئیس رادارید پیش از هر چیز باید حساب دقیق جیب خود را داشته باشید. لازم است بدانید که شما به یک کشور گران‌قیمت مسافرت می‌کنید پس گزینه تور سوئیس را حتماً در گوشه ذهن خود داشته باشید. به سوئیس سفر کنید تا از مناظر جادویی طبیعت آن بهره‌مند شوید و فرهنگ و امکانات آن را بیشتر بشناسید. شما می توانید تور سوئیس را به صورت ترکیبی خریداری کنید که از این میان تور سوئیس فرانسه محبوب تر است.