تور نوروز بلغارستان

پایتخت کشور بلغارستان شهر صوفیه است و به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری بین تورهای مختلف این مقصد محسوب می شود. اگر می خواهید از زیبایی های این کشور لذت ببرید حتما از تور بلغارستان استفاده کنید. محل قرارگیری این کشور در نقشه جنوب شرقی اروپا و همچنین در قسمت شرقی دریای سیاه است. بلغارستان از شهرهای مختلفی تشکیل شده که هر کدام به تنهایی دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.

تور نوروز بلغارستان در NPK

کشور بلغارستان که یکی از قدیمی ترین کشورهای اروپایی است، بعد از ایتالیا و کشور یونان به خاطر تعداد زیاد آثار باستانی موجود در جایگاه سوم قرار می گیرد. یکی از قدیمی ترین کلیساهای ارتودکس در این کشور وجود دارد. ساکنان این کشور به زبان بلغاری صحبت می کنند اما ناگفته نماند که تعداد کمی از مردم بلغارستان، کوکی ها و ترک ها هستند.
جالب است بدانید پرورش گل رز در این کشور بسیار مرسوم بوده و مردم این دیار حدود 300 سال است که در این زمینه فعالیت دارند. کفش، پوشاک، عطر گل رز، آهن و فولاد از جمله محصولاتی هستند که این کشور به سراسر جهان صادر می کند. اکثر مردم کشور بلغارستان تابع دین مسیحیت ارتدوکس هستند و تقریبا 10 درصد مردم هم از دین اسلام پیروی می کنند.
یکی از شهرهای پربازدید کشور بلغارستان، شهر وارنا است. به دلیل اینکه شهر وارنا در کنار دریای سیاه قرار دارد به عنوان یکی از شهرهای مهم در حوزه گردشگری این کشور به حساب می آید. دیدنی های تفریحی و گردشگری متعدد این شهر باعث شده تا هر سال تعداد زیادی گردشگر از طریق تور نوروز بلغارستان به آنجا سفر کنند.
تعدادی از مکان های دیدنی و معروف شهر وارنا عبارتند از:
• کلیسای جامع اف دی مادر اف گاد
• صومعه ی آلادژا
• باغ وحش وارنا
• پارک آبی آکوامانیا
• باغ دریایی وارنا
• پارک آبی آکوا پلیس
• موزه ی پترو
• ساحل گلدن سندز

تور نوروز بلغارستان در NPK

آنچه با خرید تور نوروز بلغارستان در انتظار شماست

شهر صوفیه پایتخت بلغارستان است که به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین مراکز در این کشور به شمارمی آید. صوفیه در قسمت غربی کشور بلغارستان قرار دارد و تاریخ تاسیس آن تقریبا متعلق به سده 8 میلادی است. از مهمترین جاذبه های گردشگری و دیدنی این شهر می توان کلیسای سنت جورج صوفیه، کلیسای جامع الکساندر نوسکی صوفیه، موزه تاریخ ملی بلغارستان، کلیسای بویانا و مسجد بانیا باشی را نام برد.
همچنین پارک بوریسوا گاردینا، آبشار رویانا، پل عشاق، میدان شاهزاده الکساندر باتنبرگ، تئاتر ملی ایوان وازوف، بلوار معروف ویتوشا و... از بهترین جاذبه های طبیعی و دیدنی این شهر هستند.

آنچه با خرید تور نوروز بلغارستان در انتظار شماست

زمان مناسب برای تور کشور بلغارستان

بین ماه مارس و ماه می میلادی که مصادف با فصل بهار در ایران است، آب و هوای معتدلی در سراسر بلغارستان وجود دارد. بنابراین، گردشگران زیادی در این فصل به آنجا سفر می کنند. معمولا فصل بهار فرصتی برای برگزاری بعضی جشنواره ها و تعدادی فستیوال در کشور بلغارستان است. اینگونه مراسم برای کسانی که به جشنواره و هنر علاقه‌مند هستند، فرصت مناسبی است تا از تور نوروز بلغارستان استفاده کرده و از گشت و گذار و دیدن مکان های دیدنی و تفریحی آن لذت ببرند.

زمان مناسب برای تور کشور بلغارستان