تور اتریش نوروز 1404

تور اتریش نوروز

یکی از محبوب ترین مقصدهای توریستی در اروپا کشور اتریش است. شرکت در تور اتریش نوروز مانند سایر تورهای اروپایی، برای علاقه‌ مندان به دیدن جاذبه های گردشگری اتریش بسیار مهیج است. اتریش AUSTRIA با پایتختی وین، کشوری فوق العاده زیبا همراه با طبیعتی چشم نواز است. این کشور در همسایگی کشورهایی از جمله مجارستان، ایتالیا، آلمان، چک، سوئيس، لیختن اشتاین و اسلوواکی قرار دارد و زبان رسمی مردم آن آلمانی است. اتریش یکی از مراکز ترویج فرهنگ کهن و همچنین هنر و موسیقی در اروپا به حساب می آید. برای همین است که خیلی از مسافران تور اتریش نوروز برای دیدن یادگاری های به جا مانده از گذشته های دور به این کشور سفر می کنند. اتریش دارای طبیعتی غنی همراه با جاذبه های گردشگری فرهنگی تاریخی بسیاری است. بنابراین هرساله مقصد بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا می باشد. به شما توصیه می کنیم حتما در تور نوروز اتریش NPK شرکت کرده و از این سفر لذت ببرید.

 

تور نوروز اتریش

جاهای دیدنی اتریش

اتریش از لحاظ تاریخی، پیشینه ای غنی داشته و دارای مکان ها و طبیعت زیبا و بکر در تور اتریش نوروز است. این کشور هر سال پذیرای گردشگران مختلف از سراسر جهان وهمچنین کشورمان ایران در تور نوروز اتریش است.تعداد جاهای دیدنی اتریش بسیار است که مهمترین آنها عبارتند از:
قلعه هوهن سالزبرگ بر فراز کوه فشتونگزبرگ
 شهر قدیمی اینسبروک آلشتاد در نزدیکی رشته کوه های آلپ
 جاده ی آلپی گراس گلاکنر
 کاخ شون برون در شهروین
 پیست اسکی معروف سنت آنتوان ام آلبرگ
 کاخ سلطنتی هوفبورگ واقع در شهر وین
 هال اشتات روستای کوچکی در منطقه سالزکامرگوت
 اپرای ملی وین متعلق به قرن 19 میلادی
 صومعه ملک ابی Melk Abbey
 مرکز اسکی سیفلد در منطقه تیرول
 قلعه هوهن ورفن در فراز قله های دره سالزاختال
 کاخ میرابل در شهر سالزبورگ
 شافبرگ واقع در کوهستان های وسیع زالتس کامرگوت
 زلامسی در محدوده کوهستان های آلپ
 قلعه هوچواسترویتز متعلق به قرون وسطی
 شهر تاریخی کرمس واقع در غرب شهر وین
 غار آیس-ریزن-ولت در شهر ورفن

 

مشهورترین جاذبه های دیدنی اتریش

راهنمای سفر به اتریش

گردشگران و مسافرانی که می خواهند بیشترین استفاده را از تور اتریش ببرند لازم است تا زمان مناسبی را برای سفر خود انتخاب کنند. بنابراین استفاده از تور اتریش در فصل بهار می تواند فرصت بسیار مناسبی برای گشت و گذار در این کشور زیبا باشد. به طور کلی توصیه می کنیم بین ماه آوریل و ماه می (در بهار) در تور اتریش شرکت کنید.

قیمت تور اتریش

بررسی در مورد قیمت تورهای خارجی نوروز از جمله تور اتریش نوروز نشان می دهد قیمت این تور در نیم سال دوم کمتر از نیم سال اول است. یکی از اصلی ترین دلایل این تفاوت این است که در 6 ماه اول سال تقاضای بیشتری از سوی گردشگران و مسافران وجود دارد.
ولی نباید نگران نباشید، به دلیل اینکه آژانس مسافرتی NPK که مجری مستقیم تور اتریش است، پکیج مناسبی برای تور نوروز اتریش متقاضیان درنظر گرفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد استفاده از تورهای اروپایی از جمله تور اتریش، از آژانس NPK مشاوره بگیرید.

 

قیمت تور نوروز اتریش