تور انگلستان نوروز 1404

تور انگلستان نوروز

با انتخاب تور انگلستان در نوروز می‌ توانید به این کشور بسیار جذاب و دوست داشتنی سفر کنید. انگلستان هر ساله در لیست برترین مقاصد گردشگری در جهان قرار می‌‌گیرد و دلیل این امر را می‌ توان به مواردی همچون آثار طبیعی و تاریخی متنوع در این کشور ارتباط داد. تور انگلستان نوروز یک گزینه عالی برای افرادی است که قصد دارند جاذبه‌ های توریستی انگلستان را از نزدیک مشاهده کنند.

  تور نوروز انگلستان


سفر به انگلستان در نوروز

نوروز برای ما ایرانی‌ ها اهمیت بسیار زیادی دارد. همه ما دوست داریم که سال نوی خود را در یک محیط جذاب و بسیار زیبا آغاز کنیم. اگر شما هم در دسته افرادی قرار دارید که قصد دارید تجربه‌ای دلچسپ و بی‌ نظیر را در آغاز سال نو به دست بیاورید توصیه می‌ کنیم که حتماً تور انگلستان نوروز را در نظر داشته باشید.

نوروز یکی از بهترین بازه‌ های زمانی برای سفر به کشور انگلستان محسوب می شود. در این فصل از سال، شهرهای مختلف انگلستان از آب و هوای معتدل و بسیار مناسبی برخوردار هستند. این بدان معناست که در طول تور مسافرتی خود می‌ توانید به راحتی از مکان‌ های توریستی این کشور جذاب دیدن کنید.

از سوی دیگر در سال‌ های اخیر شاهد برگزاری جشنواره‌ های تفریحی و نوروزی ایرانیان ساکن انگلیس در این بازه زمانی بوده‌ ایم. این جشنواره‌ ها یک فرصت بی‌ نظیر را برای گردشگران تور خارجی انگلیس فراهم می‌ کنند که قصد دارند در طول دوره مسافرت خود، لحظات خاصی را پشت سر بگذارند.

بسیاری از خوانندگان محبوب نیز در طول این بازه زمانی، کنسرت‌ های مختلفی را برگزار می‌ کنند که می‌ توانید با استفاده از تور انگلستان در سال نو در آنها شرکت کرده و با خوانندگان مدنظر خود دیدار کنید. با توجه به موارد گفته شده، جای تعجب نیست که چرا تور نوروز مخصوص کشور انگلستان اینقدر طرفدار دارد و هر ساله تقاضا برای آن افزایش پیدا می‌ کند.

  جاذبه‌های گردشگری انگلستان

جاذبه‌ های گردشگری انگلستان

یکی از مهم‌ ترین مواردی که در مورد تور انگلستان نوروز باید به آن اشاره کنیم، مناطقی است که می‌‌ توانید با کمک این تور از آنها دیدن نمایید. همان‌ طور که بیان شد شهرهای مختلف انگلستان دارای جاذبه‌ های گردشگری مختلفی هستند.

به عنوان مثال در شهر لندن، امکان بازدید از مواردی همچون کاخ باکینگهام پلس یعنی محل زندگی خانواده سلطنتی، چرخ و فلک اختصاصی شهر لندن، برج لندن و موزه بسیار مشهور تاریخ طبیعی این شهر وجود دارد.

در شهرهای دیگری همچون منچستر در تورهای خارجی نوروز می‌ توانید به دیدار مناطق تاریخی و خاصی همچون استادیوم ویژه تیم فوتبال منچستر یونایتد و یا میدان آلبرت بروید. بازدید از شعب اصلی برندهای معتبری همچون لارف لورن و جواهرات تیفانی برای افرادی که دوست دارند در طول سفر تفریحی خود چند خرید ویژه داشته باشند نیز امکان‌ پذیر است.

تور انگلستان نوروز امکان بازدید از موارد دیگری همچون رودخانه زیبای تیمز و یا برج ساعت لندن را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. افزون بر این باید بگوییم که قیمت کلی این تور نسبت به دیگر تورهای اروپا واقعاً مناسب به نظر می‌ رسد و حتی افرادی که بودجه مشخصی را برای تور نوروز خود در نظر گرفته‌ اند نیز به طور قطع از آن لذت خواهند برد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با NPK در تماس باشید.