تور وان نوروز 1404

تور وان نوروز

تور وان نوروز برای افرادی که قصد دارند این بازه زمانی لذت‌ بخش را در سرزمینی زیبا پشت سر بگذارند، بهترین انتخاب ممکن محسوب می‌ شود. با انتخاب این تور در NPK می‌ توانید به راحتی از زیبایی‌ های مربوط به این منطقه شگفت‌ انگیز نهایت بهره را ببرید و یک نوروز جذاب را تجربه کنید.

  تور نوروز وان

آب و هوای وان در نوروز

دلیل انتخاب تور ترکیه نوروز و تور وان توسط بسیاری از افراد را می‌ توان آب و هوای بسیار خوب وان ترکیه در چنین بازه زمانی خاصی دانست. وان به طور کلی یک منطقه با آب و هوای معتدل محسوب می‌ شود، اما در نوروز معمولا آب و هوایی نسبتاً سرد دارد. به همین دلیل توصیه می‌ شود که در زمان سفر به وان حتماً چند لباس مناسب آب و هوای سرد به همراه داشته باشید تا با مشکل خاصی مواجه نشوید.

جاذبه های گردشگری وان

طبیعتاً به منظور انتخاب تور وان نوروز لازم است که حتماً با مناطق گردشگری مهم این منطقه نیز آشنا شوید. همچون استانبول و دیگر شهرهای ترکیه، وان نیز از مناطق مهم گردشگری در تور ترکیه به شمار می‌ رود و به همین دلیل می‌‌ توان به مناطق مختلفی در این زمینه اشاره کرد.

دریاچه وان

اولین موردی که باید از آن سخن بگوییم، دریاچه وان است. این دریاچه زیبا در ارتفاعات وان قرار دارد و دسترسی به آن چندان دشوار نیست. دریاچه وان آب مورد نیاز بسیاری از مناطق اطراف را تأمین می‌ کند و از این نظر یک دریاچه کاملاً ویژه به شمار می‌ رود. جالب است بدانید که عمق کلی این دریاچه به صد و هفتاد متر می‌ رسد.

قلعه وان

مورد بعدی که در بین مهم‌ ترین مناطق گردشگری وان قرار می گیرد، قلعه خاصی است که در قسمت شرقی این منطقه قرار دارد. با تور وان می‌ توانید این قلعه را از نزدیک مشاهده کنید. قلعه وان از تاریخ بسیار غنی برخوردار است و به همین دلیل هر ساله گردشگران بسیار زیادی را به سمت خود جلب می‌ کند. بر اساس کارشناسی‌ های باستان‌ شناسی این قلعه نود سال پیش از میلاد مسیح ساخته شده است.

  تور نوروز وان

آبشار مرادیه وان

پس از انتخاب تور وان نوروز و سفر به این منطقه دوست داشتنی، حتماً بازدید از آبشار مرادیه را در نظر داشته باشید. این آبشار کمی دور از شهر وان قرار دارد، اما توصیه می‌ کنیم که حتماً بازدید از آن را در برنامه خود داشته باشید.

مراکز خرید وان

وان ترکیه علاوه بر داشتن مراکز طبیعی بسیار جذاب، مراکز خرید متفاوتی نیز دارد که با مراجعه به آنها می‌ توانید انبوهی از کالاهای لوکس و کم‌ نظیر را تهیه کنید. از جمله این مراکز خرید باید از مواردی همچون مرکز خرید ای وی ام یاد کرد. این مرکز خرید بزرگ‌ ترین در نوع خود محسوب می‌ شود و حتی میزبان مغازه‌ های ایرانی زیادی است.

مرکز خرید تورکواز نیز یکی دیگر از مهم‌ ترین مراکز خرید موجود در وان به شمار می‌ آید که حتی یک بازدید ساده از آن به ساعت‌ ها زمان نیاز دارد. این دو مرکز خرید در کنار بازار اصلی شهر وان گزینه‌ های مهمی به شمار می‌ آيند که در تور وان نوروز می‌ توانید آنها را مورد بررسی قرار دهید.

 

سخن پایانی

وان از جمله اصلی‌ ترین شهرهای گردشگر پذیر ترکیه به شمار می‌ آید که برای نوروز یک انتخاب عالی خواهد بود. با تهیه تور وان نوروز خیال خود را از بابت تهیه یک تور بسیار ج ذاب و خاطره‌ انگیز راحت کنید. در صورت وجود پرسش‌ های بیشتر در مورد تور وان نوروز با ما در تماس باشید.