تور آلمان نوروز 1403

تور آلمان نوروز

شما می توانید هيجان سفر به يكي از مهم ترين کشورهای اروپا و قدرتهاي اصلي اقتصادي جهان را با خرید تور آلمان تجربه كنيد.
آلمان بزرگترین کشور اروپای مرکزی است با مناطق زيباي گردشگري بسيار كه يكي از مفرح ترين آنها رود راین یعنی طولانی ترین رودخانه جهان است. اطراف این رودخانه با قلعه ها و باغ های انگور فراوان و بافت روستايي زيبا احاطه شده و تجربه مسیری جذاب و دیدنی را براي گردشگران تور آلمان نوروز فراهم مي كند. شايد جالب باشد بدانيد آلمان با 13.5 میلیون گردشگر در سال و 33 میلیون رزور هتل، سومین مقصد گردشگران در جهان بوده است و باید دید که پس از اتمام پندمی کوید 19 چه اتفاقی برای صنعت گردشگری این کشور رخ خواهد داد.

 

تور نوروز آلمان

راهنمای سفر به آلمان

آلمان مقصد گردشگري در همه ماه ها است، بهار و تابستان محبوب ترین زمان برای سفر است و در این زمان هوا گرم و لذت بخش مي باشد. در بهار دما سریع گرم و تا ماه می گرم تر نیز می شود. تور آلمان نوروز شما را به سفر و بازديد از بخشي از اروپا با جنگل های دلربا، قلعه سیندرلا، روستاهای عجیب و غريب و شهرهای مدرن و متنوع برده و خاطرات ماندگاري را براي شما در تورهای خارجی نوروز رقم مي زند.

جاهای دیدنی آلمان

در ادامه مروری می کنیم بر برخی از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری آلمان. با NPK همراه باشید.

دریاچه کنستانس آلمان

دریاچه کنستانس که در امتداد جنوب غربی خود با سوئیس و اتریش هم مرز و همسایه است بزرگترین دریاچه آب شیرین آلمان و سومین دریاچه بزرگ در اروپای مرکزی است.

پارک ملی برشتسگادن

این پارک ملی با انبوهی از جنگل های سرسبز، صخره های شیب دار، دریاچه هایی با آب های شفاف و زلال، دهکده‌ های کوچک و دیدنی و مراتع وسیع همراه است مناظر و چشم اندازهای دیدنی این پارک فرصتی عالی برای پیاده روی و دوچرخه سواری هستند.

برج تلویزیون برلین

برج Berliner Fernsehturm یا برج تلویزیونی برلین از دیگر دیدنی های جذاب آلمان در تورهای اروپا است است. اين برج با نمای 360 درجه در ارتفاع 203 متری قرار دارد، سفری به بالای برج تلویزیون برلين براي اكثر گردشگران بسيار هيجان انگيز است.

قلعه نوی شوان اشتاین آلمان

قلعه ای رمانتیک که روی تپه ای ناهموار و نزدیک آبشار منفیلس فوسن قرار گرفته است. لودویگ دوم پادشاه باواریا در قرن نوزدهم این قلعه را ساخت و امروزه به عنوان قلعه دیزنی برای مسافران در سفر به اروپا شهرت يافته است.

باغ وحش هاگن بک آلمان

این باغ وحش با بیش از 60 هکتار مساحت و 2500 حیوان دارای جاذبه های کلاسیک، راه آهن مینیاتوری، اسب سواری، زمین بازی برای كودكان و بزرگسالان است.

بنای یاد بود زاکس هاوزن آلمان

با تور آلمان نوروز از یک اردوگاه کار اجباری نازی ها، سنگرهای اعدام و سلول های زندان دیدن کنید و با داستان های گذشته تاریخی آلمان، از پرطرفدارترین کشورهای اروپایی آشنا شويد.

 

جاذبه های گردشگری آلمان

مدارک لازم برای تور آلمان

• بارگيري و آماده داشتن نقشه های دیجیتال مكان هاي آلمان در زمان گشت و گذار بسيار ضروري است. خوبي اين نقشه در اين است که در صورت آفلاین بودن نيز مي توان به آنها دسترسی پیدا كرد.
• همراه داشتن آداپتورهای شارژ
• لیستي از نام داروهايي كه مصرف مي كنيد همراه خود داشته باشيد.
• اطمینان حاصل کنید که هنگام سفر به آلمان بیمه نامه سفر در موارد اضطراری سلامتی مهم است.
• کیف پول و مدارک مهم و گذرنامه را فراموش نکنید.

 

تور نوروز آلمان و نكات ضروری

قیمت تور آلمان

ما با ارائه تور آلمان نوروز این فرصت را به شما می دهیم تا یکی از قدیمی ترین تمدن های جهان را با فرهنگ غنی، تاریخ و مناظر طبیعی ديدن كنيد. برای کسب اطلاع در رابطه با قیمت تمامی تورها از منوهای موجود در بالای وب سایت استفاده کنید.