تور پرتغال نوروز 1404

تور پرتغال نوروز

تور پرتغال نوروز توسط کارگزار و مجری مستقیم تور پرتغال برای ایرانیان عزیز تدارک دیده شده است. آژانس مسافرتی NPK این پکیج ویژه را برای گذراندن اوقاتی خوش در تعطیلات نوروز برای شما برنامه ریزی و مدیریت می کند. پرتغال یکی از کشورهای اروپایی و یکی از جاذبه های گردشگری بی نظیر است. شرایط سفر به پرتغال نیز مشابه بسیاری از کشورهای اروپایی است اما در این بخش به صورت اختصاصی تر به آن می پردازیم.

راهنمای سفر به پرتغال

نوروز همواره با خاطرات خوش و تکرار نشدنی همراه است که بسیاری از ایرانیان ترجیح می دهند آن را در مسافرت سپری کنند. این بار، سفر به پرتغال و استفاده از تور پرتغال را به شما ایرانیان عزیز پیشنهاد می دهیم. با سفر به این کشور زیبا و دیدنی و بازدید از جاذبه های بی نظیر آن، خاطرات خوش و به یاد ماندنی را در کنار همسفرتان تجربه کنید.
قیمت های تور پرتغال متغیر هستند و بستگی به زمان سفر دارد. همانگونه که می دانید بیشترین قیمت تورهای اروپا در فصل تابستان ارائه می شود. این بدلیل حضور گردشگران بسیار زیاد در این فصل است. به شما پیشنهاد می کنیم با سفر در فصل بهار و خرید پکیج تور نوروز، سفر مقرون به صرفه تری را برای خود رقم بزنید.

 

تور نوروز پرتغال

جاهای دیدنی پرتغال

جاذبه های گردشگری پرتغال برای ایرانیان در تور پرتغال نوروز بسیار جذاب خواهد بود. زیرا مناظر مشابه آن در کمتر جایی به نمایش گذاشته شده است. شهر لیسبون به عنوان پایتخت پرتغال یکی از قدیمی ترین و زیباترین شهرهای پرتغال است. این شهر دارای جذابیت هایی از جمله نقاشی های رنگارنگ خیابانی و آثار تاریخی فراوانی همچون برج بلم است. این برج متعلق به قرن شانزدهم میلادی است.
پورتو نیز نام یکی از شهرهای تاریخی فوق العاده زیبای این کشور است. این شهر یکی از جذاب ترین نقاط دیدنی پرتغال واقع در نزدیکی اقیانوس اطلس است. یکی دیگر از جاذبه های پورتو، وجود کتابخانه ای با معماری داخلی فوق العاده با نام لیوراریا للو با داشتن حدودا 6000 جلد کتاب است. از دیگر جاذبه های این شهر می توان کلیسای سائو فرانسیسکو متعلق به قرن چهاردهم را نام برد. در معماری داخلی این بنا حدودا 100 کیلوگرم طلا بکار برده شده است.

 

جاذبه های گردشگری تور پرتغال

ویزای پرتغال

یکی از مهمترین موضوعات برای سفر به پرتغال دریافت ویزا است. برای اخذ ویزای پرتغال باید دعوتنامه داشته باشید. اما در صورتی که دعوت نامه ندارید، جای نگرانی نیست. زیرا از طریق یک کشور عضو شینگن در همسایگی پرتغال نیز می توانید اقدام به دریافت ویزا کنید. برای دریافت ویزای پرتغال می توانید از ما مشاوره بگیرید.
هزینه های این سفر شامل بلیط هواپیما، رزرو هتل یا اتاق در پرتغال، بازدید از اماکن دیدنی و سایر هزینه های کوچک مانند خوار و بار است. واحد پول این کشور، یورو است. در سفر به این کشور توصیه می شود یورو همراه داشته باشید. البته، در صورت خرید پکیج تور نوروز پرتغال، نگران هزینه های مختلف و نداشتن یورو نباشید. آژانس مسافرتی NPK تمامی هزینه ها و رزرو بلیط و اماکن را از قبل برای شما عزیزان برنامه ریزی کرده ایم. هزینه نهایی خرید این پکیج، بستگی به گزینه های انتخابی شما برای این سفر خواهد داشت. سفری خوش را برای شما آرزومندیم.

 

شرایط خرید تور نوروز پرتغال