تور اسپانیا

با نزدیک شدن به فصل تابستان تعداد زیادی از مردم سعی در پیدا کردن مناسب‌ ترین محل برای رفتن به یک مسافرت ترجیحا خارجی دارند. یکی از کشورهایی که با داشتن سواحل زیبای آفتابی، مکان‌ های تاریخی و موزه‌ های شگفت‌انگیز گردشگران را به‌طرف خود جذب می‌کند اسپانیا است. برای برآورده کردن این خواسته گردشگران، دفاتر مسافرتی، تور ارزان اسپانیا یا تورهای ترکیبی اسپانیا را ارائه داده‌ اند که می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سفری ایده آل باشد.

کشور اسپانیا

کشور اسپانیا محلی امن و زیبا در قلب اروپاست. این کشور دیدنی، با کشورهای فرانسه، پرتقال و مراکش هم‌ مرز است. زبان رسمی اسپانیا، اسپانیایی است. آب‌ و هوای اسپانیا به این صورت می‌ باشد که در بخش شمالی معتدل و در سه بخش مرکزی، جنوب و شرق آب‌ و هوای مدیترانه‌ ای دارد. در فصل بهار آب‌ و هوای اسپانیا خنک است. از این رو تور اسپانیا نوروز 1403 میتواند انتخابی عالی برای فصل بهار باشد. لازم است بدانید این کشور زیبا دارای تابستان‌ های گرمتری نیز می‌ باشد.

 

معرفی کشور اسپانیا

بهترین زمان سفر به اسپانیا

در فصل‌ های پاییز و بهار مصادف با ماه‌ های آوریل، مه، ژوئن، سپتامبر و اکتبر بهترین زمان برای استفاده از تور اسپانیا است. برای خرید تور اسپانیا اولین کار گرفتن ویزای این کشور است که این کار باید 2 الی 3 ماه قبل از سفر انجام شود. بعد از درخواست، به‌طور معمول یک ماه بعد به شما وقت سفارت داده می‌ شود و سه هفته بعد به درخواست جواب می دهند. برای دریافت ویزای اسپانیا بهترین راه استفاده از تور گروهی است. در این روش شما از انجام مصاحبه بی‌ نیاز خواهید بود.
با استفاده از تور اسپانیا شما نیازی به مصاحبه سفارت ندارید و قسمت اعظم کارهای شما از طریق متصدیان تورها انجام می‌ شود که این یکی از دلایل ترجیح انتخاب تور اسپانیا نسبت به سفر انفرادی است.

]

شرایط تور اسپانیا

قیمت تور اسپانیا

بیشترین تورهای اسپانیا در 6 ماهه اول سال ارائه می‌شوند که نسبت به تورهای نیمه دوم معمولاً قیمت بالاتری دارند؛ به‌عنوان‌ مثال قیمت تور اسپانیا در نیمه اول سال بین 8 تا 12 میلیون تومان و در نیمه دوم بین 7 تا 10 میلیون تومان است. با توجه به این موضوع قیمت تورهای ترکیبی مقرون‌به‌صرفه تر است. آخرین نمونه تورهای ارزان‌قیمت ترکیبی و غیرترکیبی به سمت اسپانیا ازجمله موارد زیر بوده که در بهار 1399 ارائه‌ شد:
تور اسپانیا + هلند، 8 روز و 9 شب
قیمت: 2100 یورو + هزینه بلیت
تور اسپانیا: 3 شب و 4 روز
قیمت: 990 یورو + هزینه بلیت
‍‍‍ تور اسپانیا + فرانسه: 8 روز و 7 شب
قیمت: 1890 یورو + هزینه بلیت
توجه داشته باشید که برای استفاده بهتر از تور اسپانیا بهترین موقعیت، استفاده از تورهای لحظه آخری است که قیمت‌ها به دلیل نزدیک شدن به زمان حرکت پایین می‌آیند. آژانس‌های مسافربری برای از دست ندادن موقعیت بردن مسافر، قیمت بلیت‌هایشان را در روزهای آخر پایین می‌آورند و مسافران می‌توانند از تور ارزان اسپانیا استفاده کنند.

 

قیمت تور اسپانیا

جاذبه ‌های گردشگری اسپانیا

تور بارسلون: شهر بارسلون به‌عنوان یکی از شهرهای مهم در کشور اسپانیا است که با توجه به جاذبه‌های فراوان گردشگری از محبو‌ب‌ترین مقاصد گردشگران دنیا به‌ حساب می‌آید. بارسلون دومین شهر بزرگ اسپانیا و چهارمین شهر اروپا ازنظر شمار بازدیدکننده به‌حساب می‌آید. جاذبه‌ هایی مانند سواحل زیبا، آفتاب لذت‌بخش و غذاهای خوش‌ طعم و متنوع باعث شده که تورهای متعددی برای این شهر اختصاص یابد. البته متذکر می‌شویم که بارسلون مقصد ارزانی برای سفر نیست.
موزه کازاباتیو: موزه کازاباتیو یکی از مکان‌های تاریخی شهر بارسلون است و وجود کارهای معمار معروف آنتونی گائودی در این موزه باعث تبدیل‌شدن آن به یک جاذبه گردشگری جهانی شده است. در این راستا، این بنای زیبا، مرکزی برای جذب توریست‌ های علاقه‌مند به مکان‌ های تاریخی به اسپانیا نیز شده است.
مادرید، پایتخت اسپانیا: مادرید یکی از بزرگ‌ترین شهرها و پایتخت اسپانیا است که در جنوب غربی اروپا قرارگرفته است. در این شهر با توجه به سیستم حمل‌ونقل عمومی گسترده و ارزان‌قیمت، آژانس های مسافرتی متعددی اقدام به دادن سرویس‌های نامحدود بلیت رایگان کرده‌اند و شما با انتخاب تور مادرید می‌توانید از یک سفر پر جاذبه و ارزان‌ قیمت استفاده کنید.
کاخ سلطنتی اسپانیا: از دیدنی‌ های اسپانیا می‌توان به کاخ سلطنتی مادرید اسپانیا اشاره کرد. در سفر به مادرید، کاخ سلطنتی مادرید یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های این شهر است که معمولاً در برنامه تورهای اسپانیا قرار دارد.

 

جاذبه ‌های گردشگری اسپانیا

خرید تور اسپانیا

به‌ طور کلی باید گفت برای کسانی که قصد سفر و سیاحت در کشور اسپانیا را دارند استفاده از تورهای ترکیبی در نیمه اول سال که هوا وضعیت بهتری دارد، مناسب است؛ اما اگر طالب تورهای ارزان‌ اروپا و اسپانیا هستید بهترین کار استفاده از تورهای نیمه دوم سال می‌باشد. چراکه در نیمه دوم قیمت‌ها نسبت به نیمه اول مناسب تر هستند. اگرچه شاید این‌طور به نظر برسد که سفر بدون استفاده از تور، مقرون به‌صرفه‌تر است اما با توجه به اینکه لیدر تورها، سفرهای مداومی به کشورهای مختلف دارند، اطلاعات دقیق‌ تری از جاذبه‌ های دیدنی کشورها و چگونگی استفاده از شرایط مقرون به‌ صرفه‌ تر را در اختیار شما قرار می‌دهند. به زودی شما می توانید از وبسایت روبه رو برای خرید تور اسپانیا اقدام کنید.