تور اسپانیا

راهنمای سفر به اسپانیا

با نزدیک شدن به فصل تابستان تعداد زیادی از مردم سعی در پیدا کردن مناسب‌ ترین محل برای رفتن به یک مسافرت ترجیحا خارجی دارند. یکی از کشورهایی که با داشتن سواحل زیبای آفتابی، مکان‌ های تاریخی و موزه‌ های شگفت‌ انگیز گردشگران را به‌ طرف خود جذب می‌کند اسپانیا است. برای برآورده کردن این خواسته گردشگران، دفاتر مسافرتی، تور اسپانیا یا تورهای ترکیبی اسپانیا را ارائه داده‌ اند که می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سفری ایده آل باشد. با NPK همراه باشید.

اسپانیا کجاست

کشور اسپانیا محلی امن و زیبا در قلب اروپاست. این کشور دیدنی، با کشورهای فرانسه، پرتقال و مراکش هم‌ مرز است. زبان رسمی اسپانیا، اسپانیایی است. آب‌ و هوای اسپانیا به این صورت می‌ باشد که در بخش شمالی معتدل و در سه بخش مرکزی، جنوب و شرق آب‌ و هوای مدیترانه‌ ای دارد. در فصل بهار آب‌ و هوای اسپانیا خنک است. از این رو تور اسپانیا نوروز 1404 می تواند انتخابی عالی برای فصل بهار باشد. لازم است بدانید این کشور زیبا دارای تابستان‌ های گرمتری نیز می‌ باشد.

 

معرفی کشور اسپانیا

بهترین زمان سفر به اسپانیا

در فصل‌ های پاییز و بهار مصادف با ماه‌ های آوریل، مه، ژوئن، سپتامبر و اکتبر بهترین زمان برای استفاده از تور اسپانیا است. برای خرید تور اسپانیا اولین کار گرفتن ویزای این کشور است که این کار باید 2 الی 3 ماه قبل از سفر انجام شود. بعد از درخواست، به‌ طور معمول یک ماه بعد به شما وقت سفارت داده می‌ شود و سه هفته بعد به درخواست جواب می دهند. برای دریافت ویزای اسپانیا بهترین راه استفاده از تور گروهی است. در این روش شما از انجام مصاحبه بی‌ نیاز خواهید بود.
با استفاده از تور اسپانیا شما نیازی به مصاحبه سفارت ندارید و قسمت اعظم کارهای شما از طریق متصدیان تور اروپا انجام می‌ شود که این یکی از دلایل ترجیح انتخاب تور اسپانیا نسبت به سفر انفرادی است.

 

شرایط تور اسپانیا

بهترین قیمت تور اسپانیا

بیشترین تورهای اسپانیا و تور خارجی در 6 ماهه اول سال ارائه می‌ شوند که نسبت به تورهای نیمه دوم معمولاً قیمت بالاتری دارند. به‌ عنوان‌ مثال قیمت تور اسپانیا در نیمه اول سال بین 8 تا 12 میلیون تومان و در نیمه دوم بین 7 تا 10 میلیون تومان است. با توجه به این موضوع قیمت تورهای ترکیبی مقرون‌ به‌ صرفه تر است. آخرین نمونه تورهای ارزان‌ قیمت ترکیبی و غیر ترکیبی به سمت اسپانیا از جمله موارد زیر بوده که در بهار 1399 ارائه‌ شد.
- تور اسپانیا + هلند، 8 روز و 9 شب
قیمت: 2100 یورو + هزینه بلیت
تور اسپانیا: 3 شب و 4 روز
قیمت: 990 یورو + هزینه بلیت
تور اسپانیا + فرانسه: 8 روز و 7 شب
قیمت: 1890 یورو + هزینه بلیت
توجه داشته باشید که برای استفاده بهتر از تور اسپانیا بهترین موقعیت، استفاده از تورهای لحظه آخری است که قیمت‌ ها به دلیل نزدیک شدن به زمان حرکت پایین می‌ آیند. آژانس‌ های مسافربری برای از دست ندادن موقعیت بردن مسافر، قیمت بلیت‌ هایشان را در روزهای آخر پایین می‌ آورند و مسافران می‌ توانند از تور ارزان اسپانیا استفاده کنند.

 

قیمت تور اسپانیا

جاهای دیدنی اسپانیا

تور بارسلون: شهر بارسلون به‌ عنوان یکی از شهرهای مهم در کشور اسپانیا است که با توجه به جاذبه‌ های فراوان گردشگری از محبو‌ب‌ ترین مقاصد گردشگران دنیا به‌ حساب می‌ آید. بارسلون دومین شهر بزرگ اسپانیا و چهارمین شهر اروپا از نظر شمار بازدید کننده به‌ حساب می‌ آید. جاذبه‌ هایی مانند سواحل زیبا، آفتاب لذت‌ بخش و غذاهای خوش‌ طعم و متنوع باعث شده که تورهای متعددی برای این شهر اختصاص یابد. البته متذکر می‌ شویم که بارسلون مقصد ارزانی برای سفر نیست.
موزه کازاباتیو: موزه کازاباتیو یکی از مکان‌ های تاریخی شهر بارسلون است و وجود کارهای معمار معروف آنتونی گائودی در این موزه باعث تبدیل‌ شدن آن به یک جاذبه گردشگری جهانی شده است. در این راستا، این بنای زیبا، مرکزی برای جذب توریست‌ های علاقه‌مند به مکان‌ های تاریخی به اسپانیا نیز شده است.
مادرید، پایتخت اسپانیا: مادرید یکی از بزرگ‌ ترین شهرها و پایتخت اسپانیا است که در نقشه اسپانیا در جنوب غربی اروپا قرار گرفته است. در این شهر با توجه به سیستم حمل‌ و نقل عمومی گسترده و ارزان‌ قیمت، آژانس های مسافرتی متعددی اقدام به دادن سرویس‌ های نا محدود بلیت رایگان کرده‌ اند و شما با انتخاب تور مادرید می‌ توانید از یک سفر پر جاذبه و ارزان‌ قیمت استفاده کنید.
کاخ سلطنتی اسپانیا: از دیدنی‌ های اسپانیا می‌ توان به کاخ سلطنتی مادرید اسپانیا اشاره کرد. در سفر به مادرید، کاخ سلطنتی مادرید یکی از جذاب‌ ترین دیدنی‌ های این شهر است که معمولاً در برنامه تور اسپانیا قرار دارد.

 

جاذبه ‌های گردشگری اسپانیا

هزینه سفر به اسپانیا

به‌ طور کلی باید گفت برای کسانی که قصد سفر و سیاحت در کشور اسپانیا را دارند استفاده از تورهای ترکیبی در نیمه اول سال که هوا وضعیت بهتری دارد مناسب است. اما اگر طالب تورهای اروپا و اسپانیا هستید بهترین کار استفاده از تورهای نیمه دوم سال می‌ باشد. چرا که در نیمه دوم قیمت‌ ها نسبت به نیمه اول مناسب تر هستند. اگر چه شاید این‌ طور به نظر برسد که سفر بدون استفاده از تور، مقرون به‌ صرفه‌ تر است اما با توجه به اینکه لیدر تورها، سفرهای مداومی به کشورهای مختلف دارند، اطلاعات دقیق‌ تری از جاذبه‌ های دیدنی کشورها و چگونگی استفاده از شرایط مقرون به‌ صرفه‌ تر را در اختیار شما قرار می‌ دهند. به زودی شما می توانید از وبسایت رو به رو برای خرید تور اسپانیا اقدام کنید.