تور نوروز چک

تورهای مخصوص گردش در اروپا هر یک به تنهایی بسیار هیجان انگیز هستند ولی در این میان تور نوروز چک Czechia در بین مسافران ایرانی جذابیتی ویژه دارد. پیشنهاد می کنم اگر می خواهید تعطیلات هیجان انگیزی برای خود و خانواده تان ترتیب دهید، از این کشور اصیل و زیبا حتما دیدن کرده و خاطرات خوشی را در ذهنتان ثبت کنید.

معرفی تور نوروز چک

محل قرارگیری جمهوری چک در اروپای مرکزی است و در همسایگی اسلووکی، آلمان، لهستان و اتریش قرار دارد. جاذبه های گردشگری و تفریحی چک آنقدر زیاد است که در سال های گذشته تور نوروز چک در میان گردشگران متقاضی زیادی داشته است.
پایتخت چک که شهر پراگ نام دارد به قدری زیباست که یکی از مهمترین دلایل برای گردشگران مختلف از دیگر کشورهای دنیا به شمار می رود. کلیساهایی با معماری حیرت انگیز، موزه ها، امارت های تاریخی، قلعه ها هر کدام دارای مناظر دیدنی و چشم نوازی هستند که به خوبی نظر هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند. جمهوری چک منطقه ای وسیع است که در هر مکان و منطقه از این کشور، امکان دیدن بناهای تاریخی وجود دارد.
به صراحت می توان گفت جمهوری چک از میان سایر کشورهای اروپایی دارای قلعه های تاریخی بیشتری می باشد و همینطور جالب است بدانید در چک قلعه ای وجود دارد که بزرگترین قلعه در تمام کشورهای دنیا به حساب می آید. چک توانسته تقریبا 12 منطقه که جزو میراث جهانی هستند را در یونسکو ثبت کند.

معرفی تور نوروز چک

لیست خدمات تور نوروز چک و سایر تورهای اروپا

• برای تور چک و گشت وگذار در شهر پراگ راهنمای فارسی زبان مسلط به زبان کشور چک در خدمت مسافران قرار می گیرد.
• نوع اقامت و ستاره هتل به سلایق شما بستگی دارد.
• گرفتن بلیط رفت و برگشت (البته با اخذ هزینه از گردشگر) به عهده آژانس خواهد بود.
• مسافر معمولا تا سقف 000/50 یورویی تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت.
• برای رفتن به کشور چک و برگشتن به ایران به خوبی و با امنیت کامل جابه جا خواهید شد.
آژانس NPK برای گرفتن ویزای توریستی و مسافرتی شینگن به گردشگران مشاوره می دهد.

 

لیست خدمات تور نوروز چک و سایر تورهای اروپا

بهترین فصل سفر به جمهوری چک

کسانی که خواهان بهره مندی از هوایی نسبتا دلپذیر و خنک در کشور چک هستند به طور معمول فصل بهار یا نیمه اول پاییز را برای سفر انتخاب می کنند. اگر جزو کسانی هستید که می خواهید هوا کمی گرمتر باشد، تابستان را برای سفر انتخاب کنید. زیرا جمهوری چک دارای آب و هوای خنکی نسبت به ایران است.
در فصل تابستان اگرچه هوا گرمتر است ولی وقت بیشتری برای گشتن در بازار و تفریح خواهید داشت و روی هم رفته چون تقاضای سفر به جمهوری چک در فصول گرم سال بیشتر می شود به همان نسبت باید پول بیشتری برای رزرو هتل پرداخت کنید؛ بنابراین چون در این ماه تقاضا و رقابت برای رزرو هتل بیشتر است، برای صرفه جویی در هزینه و گشت و گذار در فضایی آرامتر، حتما از تور نوروز چک استفاده کنید و سفر لدتبخش و رویایی خود را از همین حالا برنامه ریزی کنید.

بهترین فصل سفر به جمهوری چک