تور ارمنستان نوروز 1404

تور ارمنستان نوروز

ارمنستان یکی از کشورهای بسیار زیبا در همسایگی ایران است که طی سالهای اخیر بعنوان یکی از بهترین کشورهای توریستی جهان شناخته شده است. تور ارمنستان یکی از انواع تورهای توریستی و گردشگری است که بخصوص برای ایرانیان جذابیت های خاص خود را دارد. ویژگی های این تور را در این مقاله برای شما عزیزان ذکر می کنیم.

بدلیل طبیعت بکر و دیدنی و همسایگی کشور ارمنستان با ایرانیان، بسیاری از هموطنان دوست دارند نوروز خود را در این کشور سپری کنند. به همین دلیل تور ارمنستان نوروز در میان تورهای پرطرفدار نوروزی از سوی ایرانیان مورد استقبال قرار می گیرد. با دانستن جاذبه ها و شرایط استفاده از این تور، اشتیاق شما برای سفر با تور خارجی به این کشور بیشتر می شود.

 

تور نوروز ارمنستان

جاهای دیدنی ارمنستان

مشاهده جاذبه های توریستی ارمنستان تجربه ای لذت بخش را برای گردشگران فراهم می سازد. از مناظر طبیعی بکر و زیبای ارمنستان می توان کوه های آژداهاک و آراگاتس را نام برد. این کوه ها نماد استقامت مردم ارمنستان محسوب می شوند.
از دیگر جاذبه های این کشور برای خریداران تور ارمنستان نوروز می توان دریاچه سوان واقع در شمال شرق ایروان را نام برد. این دریاچه زیبایی بی نظیری دارد و همچنین با تولید برق با کمترین هزینه، تاثیر زیادی در جذب گردشگران داخلی و خارجی به این ناحیه داشته است.
کاخ های قدیمی و باستانی زیادی در ارمنستان وجود دارد. گارنی یکی از سازه های باستانی متعلق به قرن یکم واقع در این کشور است. ارمنستان با وجود سازه های باستانی بسیار، کشوری با ساختار زیبا و مدرن است.
بازارها و مراکز خرید بی نظیر و هتل های مجلل با قیمت های مختلف یکی دیگر از جذابیت ها برای گردشگران در تورهای اروپا و تور ارمنستان است. ساعت رسمی این کشور بسیار نزدیک به ایران و تنها نیم ساعت از ایران جلوتر است.

 

جاذبه های گردشگری ارمنستان

خدمات آژانس مسافرتی NPK

امکانات ویژه ای برای تور ارمنستان نوروز از سوی آژانس مسافرتی NPK در نظر گرفته شده است. فهرست بهترین هتل ها با قیمت های مختلف ارائه می شود. برای خریداران این تور، سیمکارت ارمنستان تهیه می شود.
یکی دیگر از امکانات مهم آژانس برای مسافران این تور، همراهی یک لیدر و راهنمای فارسی زبان و مسلط به ارمنی است. این لیدر در تمامی مکان های دیدنی همراه شماست و مشکلی از بابت برقراری ارتباط با مردم این کشور نخواهید داشت.
از سایر خدمات آژانس برای این تور می توان بلیط رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، هتل رزرو شده با شرایط دلخواه شما و غیره را نام برد. تمامی خدمات ارائه شده بطور مستقیم از سوی آژانس NPK ارائه می گردد و شما صرفا هزینه این خدمات را پرداخت خواهید کرد.

 

امکانات آژانس NPK برای خریداران تور

بهترین قیمت تور ارمنستان

تور ارمنستان از لحاظ قیمت یکی از تورهای مناسب اروپایی است. همین قیمت مناسب و وجود جاذبه های گردشگری ارمنستان بی نظیر در این کشور منجر به افزایش ورود گردشگران از سرتاسر جهان به این کشور شده است.
شما با حداقل شرایط و قیمت با تورهای خارجی نوروز می توانید به این کشور سفر کنید. برای سفر به این کشور حتی نیازی به ویزا ندارید و با همراه داشتن پاسپورت می توانید از این کشور دیدن کنید.
قیمت نهایی تور به شرایط مختلف و گزینه های انتخابی شما بستگی دارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور ارمنستان نوروز با آژانس ما بعنوان مجری مستقیم تور ارمنستان در تماس باشید.