تور نوروز روسیه

آژانس مسافرتی NPK بعنوان مجری مستقیم تورهای اروپا، انواع تورهای نوروزی گردشگری به کشورهای اروپایی را برای شما عزیزان تدارک دیده است. یکی از این تورهای نوروزی سال 1400 تور نوروز روسیه است. ما این تور را با بهترین قیمت های بازار برای شما برنامه ریزی کرده ایم. بسیاری از ایرانیان، سفر به روسیه را بدلیل راحت تر بودن و عدم نیاز به ویزا دوست دارند و تعطیلات نوروز نیز فرصت مناسبی برای اینگونه افراد است تا از بازدید جاذبه های این کشور لذت ببرند. در ادامه این مقاله، به معرفی دقیق تر این تور نوروزی می پردازیم.

تور نوروز روسیه

قیمت تور نوروز روسیه

با تکیه بر برنامه ریزی و مدیریت مجری مستقیم تور روسیه، سفری لذت بخش در ایام نوروز در انتظار شماست. ما سرویس های مقرون به صرفه و عالی را برای شما در قالب تور نوروز روسیه ارائه می دهیم.
آژانس NPK تور نوروزی کشور روسیه را با قیمتی بسیار مناسب نسبت به سایر آژانس ها ارائه می دهد. این قیمت مناسب به این دلیل است که ما مجری مستقیم تورهای اروپایی هستیم. یعنی پای هیچ گونه واسطه ای در میان نیست و شما به صورت مستقیم خدمات را از خود ما خریداری می کنید. در آژانس مسافرتی NPK، طیف زیادی از قیمت تورهای روسیه ارائه می شود. زیرا تلاش ما این است که تمامی افراد با سلیقه های مختلف را راضی نگهداریم.
نکته دیگری که در حال حاضر باید به آن اشاره کنیم، نوسانات صنعت گردشگری به دلیل وجود مشکل کروناست، بنابراین برخی تورهای ما ممکن است هم اکنون فعال نباشند. اما به محض بازگشایی مرزها از سوی کشورهای مقصد و خدمات مناسب تور این کشورها، حتما در صفحات مربوطه قابل مشاهده خواهند بود.

قیمت تور نوروز روسیه

چطور تور نوروز روسیه 1400 بخریم؟

با خرید پکیج این تور نوروزی، نیاز به خرید و هزینه ای برای سرویس های دیگر نخواهید داشت. تمامی خدمات و اقدامات ازجمله خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، بازدید از مکان های مشخص روسیه و سایر موارد بر عهده مجری تور است.
یکی از نکات مهم در سفر به کشورهای اروپایی ازجمله روسیه، همراه داشتن دلار و مقداری پول رسمی کشور مربوطه (مثلا روبل برای روسیه) است. می توانید با داشتن دلار و یورو و مراجعه به صرافی های معتبر یا بانک ملی کشور مقصد خود، آنها را تبدیل کنید.
نکته دیگر در مورد سفر به روسیه، انتخاب زمان مناسب سفر به این کشور و توجه به آب و هوای روسیه است. به دلیل وسعت بسیار زیاد این کشور، ممکن است آب و هوای هر منطق از این کشور در هر زمان با یکدیگر متفاوت باشند. اما سفر به این کشور در هر فصل از سال دیدنی است. البته سفر در زمستان به افرادی پیشنهاد می شود که قادر به تحمل سرمای این کشور باشند. تور نوروز روسیه نیز یکی از تورهای مناسب با آب و هوای مناسب و متنوع است.

چطور تور نوروز روسیه 1400 بخریم؟

اگر قصد سفر به هریک از شهرهای این کشور را دارید، نگران رزرو هتل نباشید. در تمامی شهرهای روسیه، تنوع هتل ها زیاد است و گزینه های انتخابی زیادی با کیفیت و قیمت مناسب خواهید داشت. با استفاده از پکیج تور نوروز روسیه که از سوی آژانس NPK ارائه شده، انتخاب های زیادی برای سفر به شهرهای روسیه دارید. با انتخاب چنین پکیجی، هیچ‌گونه نگرانی در رابطه با بلیط، رزرو هتل و سایر خدمات نخواهید داشت. همراه این تور، لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان روسی بعنوان راهنمای گردشگران نیز ارائه می گردد.