تور مجارستان نوروز 1404

تور مجارستان نوروز

سفر به کشورهای اروپایی در آغاز سال نو هیجان زیادی دارد. اگر تا الان چنین تجربه ای نداشته اید، بهتر است حتما از تور مجارستان نوروز استفاده کنید. کسانی که تجربه سفر به این کشور را داشتند، در مورد زیبایی های آنجا سخنان بسیاری می گویند.
بوداپست به عنوان پایتخت زیبای مجارستان شناخته می شود. این کشور دیدنی و زیبا با اتریش، اسلوواکی، صربستان، اکراین، اسلوونی و کرواسی دارای مرزهای مشترک است.
جالب است بدانید بوداپست به عنوان یکی از بزرگترین شهرها در بین شهرهای کشورهای اروپایی به شمار می رود و از آن گذشته به آن لقب «پاریس شرق» را نیز داده اند. هزینه ها در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپا تقریبا کمتر است. بنابراین بسیاری از گردشگران خواهان سفر و استفاده از تور مجارستان هستند.

 

تور نوروز مجارستان

راهنمای سفر به مجارستان

در ادامه این مطلب از سایت NPK قصد داریم به چند نکته مهم در مورد اخذ تور مجارستان بپردازیم.
• برای استفاده از تور بوداپست باید ویزای شینگن تهیه کنید. زیرا کشور مجارستان در محدوده منطقه شینگن قرار دارد.
• برای گرفتن ویزای کشور مجارستان به مدارکی همچون درخواست ویزا، اصل گذر نامه که 6 ماه از اعتبار آن گذشته باشد و همچنین اصل کارت ملی و شناسنامه به همراه عکس نیاز دارید.
• داشتن تمکن مالی و گردش حساب را نیز فراموش نکنید.
• قبلا در سفارت مجارستان ویزای فردی صادر می شد اما در سال های اخیر این امکان برداشته شده است. مسافران باید برای گرفتن ویزا از آژانس های مسافرتی کمک بگیرند.
جاذبه های گردشگری در تور نوروز مجارستان
• پارلمان و ساختمان مجلس در کشور مجارستان که به وسیله سبک نئو گوتیک ساخته شده است.
• در راستای رود دانوب قلعه ای به نام بودا وجود دارد که یکی از جاذبه های دیدنی و زیبای بوداپست است. به شما پیشنهاد می کنیم از طریق تور مجارستان نوروز از آن دیدن کنید.
• یکی دیگر از این جاذبه ها، کلیسای سنت استفان است که با طرح ها وهنر زیبای مجاری آن را تزئین کرده اند.
• خانه اپرای دولتی مجارستان از دیگر جاذبه های شهر بوداپست است و برای ساخت آن از سبک معماری نئو -رونسانس استفاده کرده اند.
• پل زنجیری سیچنی را می توان نام برد. این پل به سبک کلاسیک ساخته شده و یکی از قدیمی ترین پل های این کشور به حساب می آید.

 

نکات تور نوروز مجارستان

بهترین زمان سفر به مجارستان

بهترین زمان سفر به مجارستان در تورهای خارجی نوروز معمولا بین ماه مارچ تا ماه می و همینطور ماه سپتامبر و ماه نوامبر می باشد. اگر چه در این ماه ها ممکن است هوا مقداری سرد باشد ولی مزیت آن خلوتی شهرهای مجارستان است. همچنین گردشگران و مسافران کمتری در این کشور حضور دارند. از طرفی فصل تابستان، مجارستان مملو از گردشگر از سراسر جهان بوده و با گرمی هوا و خشکی آن مواجه خواهید شد. بنابراین بهترین زمان همان فصل بهار و نوروز است چون در این زمان تعداد کمی گردشگر در آن حضور داشته و هزینه ها کمتر می شود. پس به شما توصیه می کنیم حتما از طریق تور مجارستان نوروز به آنجا سفر کنید.

 

بهترین ماه سال میلادی برای سفر به مجارستان