مجری مستقیم تور اروپا

  آژانس مسافرتی NPK به عنوان کارگزار و مجری مستقیم تور اروپا تورهای گردشگری را به تمامی کشورهای اروپایی تدارک دیده است و با بهترین قیمت های بازار در اختیار شما قرار می دهد. اگر زیاد اهل سفرهای خارجی نیستید بهتر است که در ابتدا کمی در رابطه با مجری مستقیم آشنا شویم.

همواره می دانیم که ایرانیان عزیزی که قصد سفر توریستی به کشورهای خارجی را دارند بهتر است که تور مسافرتی را خریداری کنند به جای آن که به رزرو بلیت هواپیما و سپس هتل بپردازند. دلیل این موضوع قیمت مناسب تر تورهای مسافرتی و وجود راهنما در کنار مسافران است.
تصور می شود که آژانس های مسافرتی به این صورت هستند که با هتل های مختلف و ایرلاین های گوناگون قرارداد می‌بندند و آنها را به صورت گسترده رزرو می کنند؛ این موضوع سبب تخفیف در بلیت هواپیما و رزرو اقامتگاه می گردد و در نهایت قیمت پکیج های سفر برای مسافران مناسب تر می شود اما در واقع اینگونه نیست. اغلب آژانس های مسافرتی تورها و بلیت هواپیما را از کارگزاران و مجری های مستقیم تورها خریداری می کنند و کار آنها نوعی واسطه به شمار می رود.
مجریان مستقیم که در واقع برای هر مقصد خارجی یک یا دو فرد یا سازمان هستند، کار برگزاری تورهای مسافرتی را انجام می دهند و آنها هستند که مسافران را از مبدا به مقصد می برند و به طور کلی می توان گفت که خرید تور از مجریان مستقیم برای مسافران ارزان تر خواهد بود زیرا مسئولیت رزرو و سفر مسافران را بر عهده دارند.

تفاوت کار مجریان مستقیم تور اروپا و آژانس های مسافرتی

مجریان مستقیم تور اروپا می توانند خود آژانس مسافرتی باشند و از این نظر تفاوتی برای مشتریان ندارند با این وجود شما می توانید مجریان مستقیم را با استفاده از قیمت تورهای مسافرتی و خدماتی که ارائه می دهند شناسایی کنید. اغلب مجریان مستقیم تورهای مسافرتی تورها را با استفاده از وسایل نقلیه مختلف برگزار می کنند برای مثال هم تور زمینی استانبول را ارائه می دهند و هم تور هوایی این مقصد را که این مورد در رابطه با مجریان مستقیم تور اروپا صادق نیست زیرا مسافت زیاد است و مسافران علاقه ای به سفر زمینی به کشورهایی مانند انگلستان یا دانمارک و... ندارند.

مجری مستقیم تور اروپا