تور مشهد نوروز 1404

تور مشهد نوروز

بسیاری از افراد برای سفرهای نوروزی تورهای داخلی نوروز را به تورهای خارجی ترجیح می‌ دهند. بیشتر شهرهای ایران در فصل بهار از آب و هوای خوبی برخوردار هستند که این موضوع لذت سفر را دو چندان می‌ کند. مشهد، یکی از شهرهای خوش آب و هوا در فصل بهار است که همه ساله فرصت میزبانی از گردشگران و مسافران متعددی از سراسر دنیا را دارد. تور مشهد نوروز یکی از محبوب‌ ترین تورهای داخلی است که از دلایل آن می‌ توان به شرایط مشهد در ایام نوروز، قیمت مناسب و امکان سفر راحت با تور اشاره کرد.

 

تور مشهد نوروز

بهترین زمان سفر به مشهد

مشهد شهری در ناحیه شمال شرق ایران با آب و هوایی نیمه خشک است که زمستان‌ هایی سرد و تابستان‌ های بسیار گرمی دارد که گردش در شهر را برای مسافران سخت می‌ کنند. در فصل‌ های بهار و پاییز اما آب و هوای این شهر بسیار مطبوع و مناسب است و بهترین زمان برای گردش و تفریح در این شهر محسوب می‌ شوند. در فصل بهار هوا نه به سردی زمستان اما خنکی مطبوعی دارد. بارش‌ های رگباری این فصل بیشتر در ایام نوروز اتفاق می افتند و آب و هوایی تمیز و مناسب برای این شهر ایجاد می‌ کنند. اگر آب و هوای شهر مقصد برای شما اهمیت دارد، حتما تور مشهد نوروز را جزو برنامه‌ های خود داشته باشید.

جاهای دیدنی مشهد در نوروز

با توجه به آب و هوای خوب مشهد در ایام نوروز و فصل بهار تور مشهد نوروز امکان ارائه خدمات گردشگری متنوعی و بازدید از جاهای دیدنی مشهد را برای مسافران خود دارند که از جمله آنها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

زیارت حرم امام رضا

شکی نیست که بیشتر مسافران و گردشگران مشهدی، با هدف زیارت در حرم مطهر این شهر را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌ کنند. هر چند در هر فصل سال امکان رفتن به حرم و انجام زیارت وجود دارد اما در فصل بهار به دلیل آب و هوای خوب، زیارت راحت‌ تر انجام می‌شود.
طبیعتا در ایام تعطیلات مشهد و حرم مطهر امام رضا هم مانند دیگر شهرهای توریستی ایران شلوغ می‌ شوند، به خصوص که زائران امام رضا نه فقط ایرانیان، بلکه مردم سراسر دنیا هستند اما سفر با تور مشهد و هماهنگی با برنامه‌ های تور کمک می‌ کند که در بهترین زمان‌ ها جهت زیارت راهی حرم امام رضا شوید.

پارک های آبی مشهد

از دیگر تفریحاتی که در تور مشهد نوروز برای بیشتر مسافران در نظر گرفته می‌ شود، یک روز تفریح در پارک‌ های آبی این شهر است. مشهد یکی از اولین شهرهای ایران بود که پارک‌ های آبی را راه‌ اندازی کرد و به جرات می‌ توان گفت که بهترین پارک‌ های ایران در این شهر قرار دارند. با توجه به تنوع پارک‌ های آبی در شهر مشهد، با هر بودجه‌ ای که به این شهر سفر کنید، پارکی مناسب برای شما وجود دارد.

جاذبه‌ های گردشگری مشهد

زمانی که صحبت از تور داخلی و جاذبه‌ های گردشگری مشهد می‌ شود، بیشتر افراد حرم امام رضا را معرفی می‌ کنند. هر چند حرم مطهر مهم‌ ترین و پر بازدیدترین جاذبه گردشگری در شهر مشهد است، اما در این شهر جاذبه‌ ها طبیعی متعددی هم وجود دارند که از جمله آنها می‌ توان به پارک و باغ وکیل آباد، روستاهای زیبای زشک و جاغرق، آبشار خروشان اخلمد، منطقه زیبای گلمکان و جنگل اسرارآمیز جیغ اشاره کرد.

 

جاذبه های گردشگری مشهد

چرا به مشهد سفر کنیم

بسیاری از مسافران جهت سفر به مشهد از خودروی خود استفاده کرده و این کار را به طور شخصی انجام می‌ دهند اما همراهی با تور مشهد نوروز هم مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:
• قیمت مناسب‌ تر سفر با تور نسبت به سفر شخصی
• وجود یک راهنما و فرد آشنا به مشهد جهت انتخاب تفریحات و برنامه‌ ریزی گردش در شهر
• مشخص بودن زمان رفت و برگشت
• مشخص بودن محل اقامت و کاهش دغدغه رزرو اقامتگاه در شلوغ‌ ترین ایام سال