تور مشهد زمستان 1403

تور مشهد زمستان

فصل زمستان کم گردشگرترین فصل سفر به مشهد است. این مسئله برای کسانی که قصد دارند در زمستان به مشهد سفر کنند مزایایی دارد. چرا که در زمستان مشهد و مکان های تفریحی و مذهبی آن در خلوت ترین حالت خود قرار دارند و به دلیل کاهش میزان سفرها قیمت های بلیط هواپیما نیز کاهش می یابد و هزینه های اقامت در شهر مشهد و در تور مشهد زمستان نیز تا حد چشمگیری کاهش می یابد. پس اگر می خواهید سفری ارزان به مشهد داشته باشید زمستان فرصت مناسبی است.

 

تور مشهد زمستان

جاهای دیدنی مشهد در زمستان

حرم امام رضا علیه السلام: با بارش برف و باران محیط حرم رضوی شکل بسیار زیبایی به خود می گیرد و حال و هوای خوبی در فضای آن خواهید داشت.

باغ پرندگان سپاد: این باغ با گونه های مختلف پرندگان از زیباترین مکان های دیدنی تور داخلی مشهد است و در فصل زمستان نیز زیبایی خاصی دارد.

موزه های مشهد: برای کسانی که نمی توانند در فصل زمستان به بازدید از مکان های سرد بروند، موزه های مشهد بهترین سوژه  برای بازدید هستند. از معروف ترین موزه های مشهد به موزه نادری، موزه نان مشهد و موزه مردم شناسی مشهد می توان اشاره کرد.

پارک طبیعی هفت حوض: پارک های طبیعی در فصل های مختلف سال زیبایی خاصی دارند. اگر در فصل زمستان به مشهد سفر می کنید حتما از این جاذبه گردشگری زیبا نیز در تور مشهد بازدید کنید.