تور صربستان نوروز 1404

تور صربستان نوروز

صربستان یکی از کشورهای سرسبز جنوب قاره اروپاست و پذیرای گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا می باشد. بدلیل قرارگیری این کشور در منطقه بالکان اروپا، بعنوان یکی از بهترین نقاط آب و هوایی اروپا محسوب می شود. بدلیل آب و هوای بکر این کشور بخصوص در بهار و تابستان، تورهای زیادی از کشورهای دیگر به این کشور سفر می کنند، اما تور صربستان نوروز یکی از تورهای جذاب برای ایرانیان است. زیرا در فصل بهار نسبت به تابستان، جمعیت کمتری به این کشور سفر می کنند و فرصت بیشتری را برای بهره مندی از جاذبه های آن دارند. پیشنهاد ما استفاده از تور نوروزی NPK بعنوان مجری مستقیم تور صربستان است. در ادامه این مقاله خدمات ارائه شده در این تور را بررسی می کنیم.

 

تور نوروز صربستان

راهنمای سفر به صربستان

پایتخت صربستان یعنی شهر بلگراد، یکی از پیشنهادهای جذاب برای تور نوروزی است. معمولا بسیاری از ایرانیانی که قصد سفر به صربستان را دارند، مقصدشان بلگراد است. ما نیز سفر به این شهر با جاذبه های دیدنی فراوان را به شما پیشنهاد می کنیم. با استفاده از تور صربستان حتما از بلگراد دیدن کنید زیرا مناطق دیدنی و در عین حال پیشرفتی نسبت به سایر شهرهای این کشور دارد.
در پکیج تور نوروز صربستان که از سوی آژانس مسافرتی NPK ارائه می شود، خدماتی همچون رزرو بلیط هواپیما و هتل نیز درنظر گرفته شده است. بنابراین، هیچ گونه نگرانی در این مورد نداشته باشید و با خیالی آسوده در این تور ثبت نام کنید. همکاران ما تمامی خدمات لازم را برای شما تدارک دیده اند و تمامی هماهنگی های لازم انجام شده است.
برای استفاده از تور صربستان نوروز باید ابتدا ویزای صربستان را دریافت کنید. البته در این مورد نگرانی نداشته باشید. زیرا سخت گیری ها دریافت ویزای شینگن، در این ویزا وجود ندارد. ویزای توریستی صربستان بصورت ملی صادر می شود. حتی نیازی نیست شخص درخواست دهنده بصورت حضوری مراجعه داشته و اثر انگشت خود را ثبت کند. بلکه از طریق آژانس مسافرتی NPK می توانید درخواست صدور ویزای خود را ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

تور نوروز صربستان

تور صربستان نوروز آژانس NPK

شاید بپرسید چرا تور NPK را برای خرید پکیج نوروزی تورهای اروپا انتخاب کنید. در پاسخ به شما عزیزان یادآوری می کنیم که ما مجری مستقیم تورهای اروپایی هستیم و خدمات ویژه گردشگری را بصورت مستقیم و بدون واسطه ارائه می کنیم. این خدمات محدود به تور خاصی نیستند بلکه در تمامی تورهای ارائه شده از سوی ما، از جمله تور نوروز صربستان، خدمات مختلف از رزرو بلیط هواپیما تا رزرو هتل و مکان های اقامتی ارائه می شود که همه بی واسطه هستند. شما بدون پرداخت هزینه اضافی، از این تور ویژه استفاده می کنید و خاطره خوشی را برای خود و عزیزانتان رقم می زنید.
توصیه می کنیم حتما از این تور صربستان نوروز استفاده کنید. هزینه های سفر به این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی کمتر است. اما در عین حال، از طبیعت بی نظیر و جاذبه های دیدنی فراوانی لذت خواهید برد. صربستان مردمی میهمان نواز و خونگرم و غذاهای خوشمزه ای دارد که با روحیات ایرانیان نزدیکی زیادی داشته و بسیار لذت بخش است.

 

تور نوروز صربستان آژانس NPK