تور ارمنستان

  • عنوان
  • قیمت از
  • مدت سفر
  • آژانس
  • تلفن
تور ۳ شب ارمنستان (پرواز قشم ایر)
۱۴,۰۵۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
هیرمان گشت کبیر قشم ایر
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور ارمنستان ۴ شب و ۵ روز
۱۴,۳۸۰,۰۰۰ تومان
۴ شب
هیرمان گشت کبیر قشم ایر
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور ارمنستان
۱۰,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
سبز گشت خاورميانه Fly Arna
۰۲۱۴۸۳۱۴ تاریخ های تور
{{level1.title| persianNumber}}
{{level1.price | commaSeparated(',') | persianNumber}}{{level1.currency}}
{{level1.startDate |persianNumber}} الی {{level1.endDate |persianNumber}} {{level1.duration |persianNumber}} شب
{{level1.travelAgency.title}} {{level1.transportCompanyTitle}}
{{level1.travelAgency.tel| persianNumber}} تاریخ های تور
{{level1.title | persianNumber}}
{{level2.price | commaSeparated(',') | persianNumber}} {{level1.currency}}
{{level2.duration |persianNumber}}شب
{{level2.startDateFa| persianNumber}}تا{{level2.endDateFa| persianNumber}}

آیا تابه‌حال ایروان نگین طلایی کشور ارمنستان را دیده‌اید؟ کشور پرجاذبه‌ی ارمنستان در همسایگی ایران، ترکیه، نخجوان، گرجستان و جمهوری آذربایجان که امروزه به‌عنوان یکی از بهترین کشورهای توریستی جهان شناخته می شود. پس طبیعی است در سراسر دنیا تور ارمنستان برای توریست ها و مسافران در نظر گرفته شود. تور ارزان ارمنستان قطعاً یکی از پر استفاده‌ترین تورهای قابل‌خرید در کشور ماست. قیمت تور ارمنستان معمولاً جزو تورهای مناسب می‌باشد. قیمت مناسب به‌علاوه جاذبه‌های توریستی بی‌نظیر دلیل خوبی برای محبوبیت جهانی تور ارمنستان در آژانس‌های مسافرتی است.

تور ارمنستان

معرفی کشور ارمنستان

کشور ارمنستان با تلفظ داخلی هایاستان کشوری است که از ناحیه شمالی با کشور گرجستان، ناحیه جنوبی با ایران و نخجوان، ناحیه شرقی با آذربایجان و ناحیه غربی با ترکیه همسایه است. این موقعیت جغرافیایی، کمک بسیاری در تجارت و صنعت به این کشور کرده است. جمعیت این کشور کوچک حدود 3 میلیون نفر است. کشوری با جاذبه‌های بسیار که می‌تواند تجربه‌ای شیرین برای توریست ها باشد. کوه‌های آراگاتس و آژداهاک دو کوه بزرگ و زیبای طبیعت بکر ارمنستان هستند. کوه‌هایی که نماد استقامت مردم ارمنستان محسئب می شوند. اقلیت مردم ارمنستان ارمنی است و درصد کمی از آنها را نیز ایزدی و روس‌ها تشکیل داده‌اند.

معرفی کشور ارمنستان

جاذبه ‌های گردشگری ارمنستان

در ارمنستان یکی از صحنه‌هایی که می‌تواند هر توریستی را مجذوب خود کند، طبیعت وحشی آن است. گوسفند وحشی ارمنی و کاکایی ارمنی دو گونه بسیار زیبای این کشور که گل سرسبد طبیعت وحشی این کشور هستند.
دریاچه سِوان در شمال شرقی ایروان یکی از پایه‌های اقتصادی کشور ارمنستان می‌باشد. این دریاچه جدای زیبایی بی‌حد آن، در تولید برق با کمترین هزینه و جذب توریست و گردشگر بسیار به اقتصاد ارمنستان کمک می‌کند. علاوه بر این‌ها این دریاچه برای منشأ گونه‌های خاص ماهی است و درآمدهای خوبی برای ماهیگیران ارمنی به همراه می‌آورد.
ارمنستان با کاخ‌های قدیمی و باستانی آن معروف است. گارنی یکی از سازه‌هایی است که باستان‌شناسان آن را متعلق به قرن یک دانسته‌اند. کاخ‌های متعدد و زیبای قرن‌های مختلف که گویای تاریخ تلخ و شیرین ارمنستان در این مدت دراز هستند.
ارمنستان سرزمین زیبایی‌ها با بهره‌گیری از سرنوشت جذابش است. کشوری با ساختار زیبا و مدرن درعین‌حال سازه‌های باستانی بسیار که هنوز هم در بهترین حالت خود هستند و هرسال گردشگران بسیاری را به این کشور می‌کشاند. قطعاً ارمنستان نقش پررنگی در الفبای گردشگری جهان دارد. کشوری که سراسر آن نگین است. کشوری با چندرنگ و زیبایی و مردمی خونگرم که همه‌ی این‌ها لحظات مفرح و تجربه‌ای متفاوت برای شما رقم خواهند زد. بازارها و مراکز خرید درجه‌یک و هتل‌های مجلل با رنج قیمت متفاوت برای گردشگران یکی دیگر از مزایای این کشور است. ارمنستان دارای کد تلفن +374 است و ساعت رسمی آن نیم ساعت از ایران جلوتر می باشد.

جاذبه ‌های گردشگری ارمنستان

شرایط خرید تور ارمنستان

سفر به یک کشور به‌عنوان گردشگر مشمول روادیدی است. برای خرید تور ارمنستان و سفر به این کشور شرایط خاصی از سوی گردشگر نیاز نیست. برای ایرانی‌ها سفر به این کشور نیاز به ویزا ندارد و با پاسپورت می‌توانید به ارمنستان مسافرت کنید.
تور ارمنستان در کشور ما یکی از محبوب‌ترین تورها می‌باشد. به همین دلیل شرایط خاصی برای این تورها از سوی آژانس‌های مسافرتی در نظر گرفته می‌شود. تهیه فهرست‌های بهترین هتل‌ها براساس رنج قیمتی تور و پیشنهاد بهترین‌های آن به گردشگران یکی از این شرایط است. تهیه سیم‌کارت ارمنستان برای استفاده‌کنندگان تور ارمنستان هم جزو شرایط برخی از آژانس‌های مسافرتی است. یکی از موارد مهم برای کسانی که قادر به مکالمه با زبان ارمنی یا انگلیسی نیستند راهنمای مسافرتی است. بسیاری از آژانس‌های مسافرتی راهنمای فارسی نیز در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. بلیت رفت‌وبرگشت، گشت بین‌شهری، بیمه مسافرتی و... نمونه‌هایی از خدمات این آژانس‌ها می‌باشد. توجه داشته باشد که به‌عنوان تور ارزان ارمنستان می‌توانید از تور زمینی ارمنستان نیز استفاده کنید. البته بسیاری از آژانس‌های مسافرتی با کاهش نرخ تورهای ارمنستان تحت عنوان تور ارزان ارمنستان شرایط مناسبی برای تمامی گردشگران مهیا کرده‌اند.

شرایط خرید تور ارمنستان

قیمت تور ارمنستان

قیمت تور ارمنستان بسته به اینکه از چه شرایطی برخوردار است، متفاوت خواهد بود. بی تردید اولین نکته مهم در تعیین قیمت تور ارمنستان یا هر کشوری تعداد روزهایی است که به سفر می‌روید. به‌عنوان گزینه دوم می‌توان به هتل‌هایی که در شهرهای مختلف در آن اقامت خواهید داشت، اشاره کرد. این‌که در کدام هتل با چه رنج قیمتی اقامت می‌کنید نیز بسیار مهم است. هواپیمای مسافرتی، گشت‌های بین‌شهری و سایر آپشن‌هایی که برای شما در نظر گرفته‌می‌شوند در تعیین قیمت تور ارمنستان مؤثر هستند.
برای مثال قیمت تور ارمنستان با 5 شب و 6 روز (زمان مسافرت 5 شب) هتل‌های مناسب و 4 ستاره، گشت شهری و... بین 4.5 تا 6 میلیون تومان است. تور ارزان ارمنستان نیز می‌تواند به‌عنوان حداقل این رنج قیمت در نظر گرفته شود. البته باید دقت کنید که هر آژانس مسافرتی می‌تواند براساس قراردادهای خود با هتل‌ها و شرکت‌های مختلف ارمنستان و ایران، تورهای خاصی داشته باشد؛ اما معمولاً تور ارمنستان از 3 روز شروع می‌شود. هرسال آژانس‌های هوایی متعددی تحت عنوان تور ارزان ارمنستان به مشتریان خود امتیازهای ویژه‌ای می‌دهند. تور زمینی ارمنستان نیز گزینه‌ای مناسب برای کسانی است که قصد کاهش هزینه‌ها در کنار ایجاد لحظاتی خوش در سرزمین تاریخی هایستان را دارند.