تور ایتالیا

ارزانترین تور ایتالیا

ایتالیا به دلیل تاریخ غنی مردم و موقعیت جغرافیایی ویژه خود هر سال مقصد بسیاری از گردشگران سراسر دنیاست و انواع تور ایتالیا برای این کشور وجود دارد. هنر معماری کشور ایتالیا زبانزد تمام مردم دنیاست که نمونه آن ها در فلورانس به‌وفور مشاهده می شود. از طرفی مناطق ساحلی این کشور با آفتاب ملایم و گرمای بی نظیر خود مورد توجه توریست های خارجی هستند. تصور قایق سواری به‌جای ماشین سواری در خیابان های ونیز نیز از دیگر زیبایی های این کشور است که سبب جذب گردشگران می شود. توجه داشته باشید که در انواع تور ایتالیا حتی تور ارزان ایتالیا، بازدید از جاذبه های مختلف گردشگری این شهر وجود دارد و می توانید با تورهای گردش شهری از تماشای دیدنی های رم و ایتالیا لذت ببرید.

 

تور ایتالیا

معرفی کشور ایتالیا

کشور چکمه ای شکل ایتالیا در جنوب قاره اروپا قرار دارد و از شبه‌ جزیره ایتالیا و دو جزیره دیگر تشکیل‌ شده است. این کشور به دلیل قرار گیری در مجاورت دریای مدیترانه، دارای آب‌ و هوای مدیترانه ای است و تلفیقی از مناطق ساحلی و مناطق کوهستانی مانند رشته‌ کوه‌ های آلپ می باشد ولی به طور کلی آب‌ و هوای این کشور در سفر با تور اروپا گرم است.
ایتالیا محل استقرار یکی از بزرگ‌ ترین امپراتوری های دنیا بوده و به همین دلیل بناهای زیبایی در این شهر ساخته‌ شده‌ اند که قدمت تاریخی زیادی دارند. ایتالیا را می توان کشور عشاقی مثل رومئو و جولیت و الهام‌ بخش شاعران معروفی مثل دانته و مایکل آنجلو دانست. قطعاً تاکنون نام غذاهای متنوع و معروف ایتالیا را شنیده و احتمالاً برخی از آنها مانند پیتزا و اسپاگتی را چشیده اید، پس شکم گردی هم بخشی جدا نشدنی از سفرهای شما در تور ایتالیا خواهد بود. از دیگر جاذبه‌ های گردشگری این شهر وجود مراکز خرید متعدد است به عبارتی دیگر این کشور بهشت گردشگران عاشق مد و خرید به حساب می آید.

 

معرفی کشور ایتالیا

جاهای دیدنی ایتالیا

از جمله جاذبه های گردشگری مشهور این کشور که در انواع تور ایتالیا حتماً وجود دارد می توان بازدید از کلیسای سانتا ماریاما جیوری، موزه ملی رم، واتیکان، تپه پالاتینو، قلعه سنت آنجلو، موزه فلورانس، شهر قرون‌ وسطایی سان جیمینیانو، برج پیزا، پارک و باغ ویلای بورقیس و صخره های ساحلی جزیره کاپرائیا را نام برد که در آینده به معرفی تک تک آنها خواهیم پرداخت.

راهنمای سفر به ایتالیا

انواع تور ایتالیا برای سفر به این کشور جذاب و زیبا وجود دارد. شما با تهیه ویزای توریستی به راحتی می توانید به این کشور سفر کنید. کمترین آمار ریجکت ویزا در کشورهای ارائه کننده ویزای شینگن مربوط به ایتالیاست. شما تنها با داشتن سه شرط تاریخچه سفری مناسب، تمکن مالی مناسب و گردش حساب حداقل سه‌ ماهه می توانید به راحتی ویزای توریستی این کشور را تهیه کنید.
مراکز مختلفی انواع تور ایتالیا را ارائه می کنند. شما تنها با کمی جست‌ و جو می توانید انواع تور ایتالیا را پیدا کنید، همچنین تورهای ترکیبی مختلفی نیز برای سفر به کشور توریستی ایتالیا ارائه می شوند. تور ارزان ایتالیا در انواع تور ترکیبی ایتالیا نیز به‌ وفور مشاهده می شود. مزیت تورهای ترکیبی قیمت مناسب آن هاست، البته قیمت تور ایتالیا به دلیل بازدید کنندگان فراوان آن اغلب مناسب تر از کشورهای توریستی دیگر است. اگر نمی دانید که تور فرانسه را خریداری کنید یا ایتالیا ما به شما تور ایتالیا را توصیه می کنیم.

 

شرایط تور ایتالیا

قیمت تور ایتالیا

بسته به توری که برای سفر به ایتالیا انتخاب می کنید، قیمت تور متفاوت است. قیمت تور ایتالیا در تورهای ترکیبی با تورهای اختصاصی ایتالیا متفاوت است ولی اگر محدودیت زمانی نداشته باشید، اغلب تورهای ترکیبی به صرفه ترند. در انواع تور ارزان ایتالیا نیز بازدید از جاذبه های اصلی این کشور وجود دارند.
به‌ جز نوع هتل و پرواز عوامل مختلف دیگری نیز در قیمت تور ایتالیا مؤثر هستند که برخی از آنها را مرور می کنیم:
زمان سفر: قیمت تور ایتالیا با توجه به مدت آن و زمان تور متفاوت است. البته قیمت تور ایتالیا در برخی مواقع مانند سال نوی میلادی یا نوروز در ایران بسیار گران تر از سایر زمان هاست. بهترین زمان سفر به کشور ایتالیا ماه آوریل تا ماه ژوئن و اواسط ماه سپتامبر تا ماه اکتبر است؛ زیرا آب‌ و هوای ایتالیا در این ماه ها معتدل بوده و بسیار برای سفر مساعد است.
مدت زمان سفر: مدت تور نیز ازجمله عوامل تأثیر گذار بر قیمت تورهاست. هر چه زمان تور طولانی تر باشد قطعاً هزینه بیشتری باید برای آن پرداخت شود، معمولاً میانگین زمان اقامت در ایتالیا برای بازدید از این کشور رؤیایی، هفت شب است.
شهرهای انتخابی: در انواع تور ایتالیا و تور ایتالیا نوروز امکان بازدید از شهرهای مختلف آن وجود دارد. قیمت تور ایتالیا که شامل بازدید از تمام شهرهای توریستی این کشور مانند ونیز، رم، فلورانس و غیره است بالاتر از انواع دیگر خواهد بود.
ترکیب شهرهای رم، فلورانس، میلان و ونیز در غالب تورها به چشم می‌ خورد. قیمت تور ایتالیا که تنها بازدید از شهر رم است جزو ارزان‌ ترین تورهای ایتالیاست. گزینه بعدی یعنی تور رم - فلورانس به دلیل بازدید از دو شهر ایتالیا، قیمت بالاتری دارند. اما بالاترین قیمت تور ایتالیا را می توان در تور رم، فلورانس و ونیز مشاهده کرد.

 

قیمت تور ایتالیا

ویزای ایتالیا

ایتالیا به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای توریستی اروپا شناخته می شود که با داشتن جاذبه های گردشگری مختلف، هر سال مقصد بسیاری از گردشگران تور خارجی سراسر دنیاست. برای سفر به ایتالیا باید ویزای توریستی این کشور را تهیه کرد که تهیه آن بسیار راحت تر از ویزاهای سایر کشورهاست. قیمت تور ایتالیا بسته به نوع هتل، پرواز، مدت اقامت، فصل سفر و غیره متفاوت است. انواع تور ارزان ایتالیا را باکمی جست‌ و جو در وبسایت NPK می توانید پیدا کنید.