تور اروپا نوروز 1404

  • عنوان
  • قیمت از
  • مدت سفر
  • آژانس
  • تلفن
تور تفلیس ۴ شب (پرواز آتا)
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۴ شب
هیرمان گشت کبیر آتا
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
تور تفلیس{گرجستان}۳شب و۴ روز
۱۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
هیرمان گشت کبیر قشم ایر
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
{{level1.title| persianNumber}}
{{level1.price | commaSeparated(',') | persianNumber}}{{level1.currency}}
{{level1.startDate |persianNumber}} الی {{level1.endDate |persianNumber}} {{level1.duration |persianNumber}} شب
{{level1.travelAgency.title}} {{level1.transportCompanyTitle}}
{{level1.travelAgency.tel| persianNumber}} تاریخ های تور
{{level1.title | persianNumber}}
{{level2.price | commaSeparated(',') | persianNumber}} {{level1.currency}}
{{level2.duration |persianNumber}}شب
{{level2.startDateFa| persianNumber}}تا{{level2.endDateFa| persianNumber}}

تور اروپا نوروز

اروپا از آن مقاصدی است که در تمامی فصول سال می توان به برخی از شهرها و کشورهایش سفر کرد. با وجود آن که چیزی تا آغاز سال 1403 باقی نمانده و افراد زیادی نتوانستند مانند سالهای گذشته تور اروپا را برای سفر به کشورهای اروپایی خریداری کنند، خوب است که برای تعطیلات نوروز برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم یک تور اروپا نوروز ارزان و به عبارتی دیگر با قیمتی منصفانه و کیفیتی خوب را رزرو کنیم. در اینجا نگاهی می کنیم به کشورهای پر طرفدار برای سفرهای نوروزی و قیمت تور اروپا و شرایط خرید این نوع تورها برای مسافران. پس با NPK همراه باشید.

تور سوئد نوروز

سوئیس و سوئد از آن کشورهایی هستند که برای نوروز به کسانی پیشنهاد می شود که اهل تفریحات زمستانی هستند. اگر شما هم دوست داشتید که در جشن کریسمس یا سال نوی میلادی شرکت کنید اما به خاطر قوانینی که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وضع شد نتوانستید این سفرها را تجربه کنید، خرید تور سوئیس نوروز یا تور سوئد نوروز را به شما پیشنهاد می کنیم تا هم با قیمت بهتری سفر کنید و هم از تفریحات زمستانی عقب نمانید.

تور سوئیس نوروز

زوریخ به عنوان پایتخت سوئیس پرطرفدارترین شهر برای سفر در این کشور به شمار می آید و استکهلم نیز پایتخت سوئد است و امکانات بسیار خوبی در آن برای تفریح و گردش وجود دارد. تمامی تورهای اروپا در مقاصد مختلف در صفحات مربوط به آنها و در NPK به نمایش در می آیند.

 

تور نوروز سوئیس و سوئد تور نوروز سوئیس

تور آذربایجان نوروز

آذربایجان و بهتر بگویم تور باکو در 5 سال گذشته در فهرست تورهای محبوب ایرانیان قرار گرفته است زیرا اگر قیمت آن را با سایر تورهای خارجی و به ویژه تورهای خارجی نوروز مقایسه کنیم ارزان تر است و هم فاصله زیادی با ایران ندارد. سفر به باکو با تور آذربایجان نوروز مزایای زیادی دارد که هزینه و نزدیکی تنها دو مورد از آنها هستند زیبایی و امکانات شهر و آزادی هایی که در آن وجود دارد نیز از دیگر علت هایی هستند که سبب شدند تا ایرانیان آن را به عنوان مقصد خوبی برای گذران تعطیلات نوروز انتخاب کنند.

تور صربستان نوروز

بلگراد به عنوان پایتخت صربستان نیز از دیگر پیشنهادهای ما برای تورهای نوروز 1403 است. بلگراد از زمانی که صربستان ویزای خود را برای ورود ایرانیان برداشت به شهرت رسید اما پس از آن که صربستان دوباره درهایش را به روی ایرانیان بست همچنان مشهور ماند و نامش هنوز بر زبان هاست. اگر تور صربستان نوروز را برای سفر به اروپا خریداری کنید به احتمال زیاد مقصد شما بلگراد است و ما هم پیشنهاد می کنیم که اگر تا به حال به صربستان نرفته اید اولین سفر خود را حتما به بلگراد بروید زیرا از سایر شهرهای این سرزمین دیدنی تر و پیشرفته تر است.

 

تور نوروز آذربایجان  تور نوروز صربستان

تور ایتالیا نوروز

تور ایتالیا و اسپانیا از آن تورهایی هستند که در تمامی فصل های سال پرفروش و پرطرفدار هستند. خوشبختانه این دو کشور در زمان سال نوی خورشیدی که مصادف است با تعطیلات نوروزی از آب و هوای خوبی برخوردار هستند و این امکان را به ایرانیان می دهند تا با خرید تور ایتالیا نوروز و تور اسپانیا نوروز از مجری مستقیم این تورها سفر لذت بخش و خوبی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

تور اسپانیا نوروز

مادرید و رم از مشهورترین مقاصد سفر برای توریست های خارجی هستند زیرا هزاران جاذبه گردشگری در آنها وجود دارد. NPK به عنوان مجری مستقیم تور ایتالیا و مجری مستقیم تور اسپانیا در چند سال گذشته توانسته هزینه سفرهای خارجی را به این دو مقصد به حداقل خود برساند تا اراد بیشتری شانس دیدن مادرید زیبا و رم باشکوه را داشته باشند. اگر تصور می کنید که سفر به ایتالیا و اسپانیا برای شما یک رویای دست نیافتنی است ما به شما به شما کمک می کنیم تا با برنامه ریزی سریع تر و حساب شده سفری خوب و امن را تجربه کنید.

 

تور نوروز ایتالیا  تور نوروز اسپانیا

تور اتریش نوروز

وین را اغلب ایرانیان به عنوان پایتخت جذاب اتریش می شناسند، جایی که تبلور وجود رومیان است و هر کوچه و خیابان آن مسافران را مجذوب خود می کند. خوشبختانه در زمان فرا رسیدن عید نوروز وین نیز رفته رفته گرم شده و آب و هوای مطبوعی به خود می گیرد با وجود بیماری کرونا و کم شدن درخواست ها برای سفر به کشورهای اروپایی در نوروز 1403 می تواند فرصتی تکرار نشدنی برای خرید تور اتریش نوروز باشد.

 

تور نوروز چک و تور نوروز اتریش