تور انگلستان

تور انگلیس، و بررسی آن مسئله‌ای است که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت. انگلیس به سبب تاریخ بسیار غنی و همچنین قرارگرفتن در نزدیکی دریا، جاذبه‌‌های گردشگری طبیعی و تاریخی فراوانی دارد. در ادامه ضمن بررسی اجمالی کشور انگلیس، به جاذبه‌های گردشگری آن و تور انگلیس نیز خواهیم پرداخت.

معرفی کشور انگلیس

قبل از بررسی تور انگلیس  لازم است که با این کشور، آشنا شویم. کشور انگلیس یکی از کشورهای چهارگانه‌ی امپراتوری بریتانیا محسوب می‌شود. پایتخت کشور مذکور، شهر لندن است. این شهر، بزرگترین و مهم‌ترین شهر امپراتوری بریتانیا نیز به حساب می‌آید. زبان رسمی کشور نامبرده، زبان مشهور انگلیسی است. طبق آماری که در سال 2021، از جمعیت این کشور منتشر شد، هم‌اکنون بیش از 56 میلیون نفر در این کشور زندگی می‌کنند. تاریخ این کشور به بیش از 700 هزار سال پیش بازمی‌گردد. هم‌چنین به سبب قرارگرفتن در نزدیکی دریا، آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد.

جاهای دیدنی کشور انگلیس

برای آشنایی بیشتر با تور انگلیس لازم است که با جاذبه‌های گردشگری این کشور نیز آشنا شویم. به طور کلی، جاذبه‌های این کشور به دو دسته‌ی جاذبه‌های طبیعی و جاذبه‌های تاریخی تقسیم شده‌اند. در ادامه به ذکر برخی از این جاذبه‌ها بسنده خواهیم کرد.
ساعت بیگ بن
آلبرت داک
چتس ورث
یورک مینستر
موزه تاریخ طبیعی واقع در لند
کلیسای بزرگ سنت پل
کاخ همپتون کورت
برج زیبای بلکپول
استون هنج
حمام‌های رومی

 

تور انگلیس

حال به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت که منظور از تور انگلیس چیست؟ در واقع تور انگلیس، یک تور گردشگری به حساب می‌آید که مبدا آن ایران و مقصد آن کشور انگلیس یا یکی از شهرهای آن است. در واقع این تور غالبا به صورت هوایی در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد. درست است که به طور کلی مقصد تور مذکور، کشور انگلیس است. اما این کشور بیش از 190 شهر دارد که هر کدام از آنها جاذبه‌های گردشگری متنوع فراوانی دارند. در نتیجه ممکن است، مقصد این تور، یکی از شهرهای انگلیس باشد.

 

مزایای سفر با تور انگلیس

هرگاه سخن از مسافرت به میان می‌آید، برخی ترجیح می‌دهند که شخصا و بدون تورهای مسافرتی، سفر کنند. اما هنگامی که سخن از سفر به اروپا و به ویژه سفر به کشورهای دورتر نظیر انگلیس، مطرح می‌شود، نمی‌توان نقش تور اروپا را کتمان کرد. در ادامه به ذکر مزایای سفر با تور مذکور خواهیم پرداخت.
رزرو هتل توسط تور
رزرو بلیط هواپیما توسط تور
کاهش استرس‌های ناشی از اقامت در یک شهر ناآشنا
افزایش امنیت مسافر
افزایش اطلاعات به طرز اصولی
بهره‌مندی از اطلاعات راهنمای تور
کاهش اتلاف وقت در بازدید از اماکن
عدم نیاز به آشنایی با زبان انگلیسی

 

معیارهای انتخاب بهترین تور انگلیس

اما به نظر شما معیارهای انتخاب بهترین تور انگلیس چیست؟ همراه ما باشید تا در این قسمت به ذکر این معیارها بپردازیم. در ابتدا باید بگوییم که بهترین تور، توری است که توسط بهترین آژانس مسافرتی ارائه می‌شود. در نتیجه باید از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر اقدام کنیم. همچنین نیاز است که از جزئیات تور به طور کامل آگاه شویم. قدم سوم و آخر برای انتخاب بهترین تور بررسی خدمات تور مذکور و هزینه‌ی آنها است.