تور خارجی نوروز

برای انتخاب بهترین تورهای خارجی نوروز می‌ توانید از میان تورهای خارجی بهترین گزینه را برای سفر در ایام سال جدید انتخاب کنید و سفری به یاد ماندنی در ابتدای سال جدید برای خود و همراهانتان رقم بزنید. شما می توانید برای دیدن آثار تاریخی و دیدنی و جاذبه های گردشگری معروف با یک تور خارجی به کشورهای اروپایی سفر کنید و یا از کانادا دیدن کنید.

تعطیلات نوروزی فرصت مناسبی برای سفر به اروپا یا بازدید از هند و یا شرکت در جشن های نوروزی در کشور گرجستان است. حتما می دانید که ارمنستان نیز طبیعت بهاری خیلی زیبایی دارد که در تور ارمنستان نوروز می توانید از این طبیعت زیبا بهره ببرید. کشورهای حاشیه خلیج فارس و جنوب ایران هم بسیار دیدنی و دارای آب و هوای معتدل در ایام نوروز هستند. شما همچنین می‌ توانید در تورهای خارجی نوروز به دبی سفر کنید و از نمایشگاه های هنری و مشهور آن دیدن کنید. شاید بخواهید به استراحت در سواحل زیبای عمان بپردازید، یا برای سفری ارزان و خرید کردن به وان ترکیه بروید یا با تورهای گروهی NPK همراه شوید و از زیبایی شکوفه‌ های گیلاس در ژاپن غرق در لذت شوید.

اگرچه بعضی از کشورهای خارجی برای صدور ویزا سخت‌ گیری می‌ کنند و شرایط را دشوار می کنند اما اقدام برای دریافت ویزا و سفر با تورهای خارجی نوروز برای هر گردشگری ارزشمند و خاطره انگیز خواهد بود.

 

تورهای خارجی نوروز

قیمت تورهای خارجی

شاید جالب است بدانید که در ایام نوروز، هزینه سفر به برخی کشورها و مقاصد خارجی مانند ترکیه برابر با بعضی مقاصد داخلی در ایران خواهد بود، با این حال انتخاب بهترین مقصد نوروزی با شماست. در سال نو و همچنین ماه رمضان می توانید از تخفیفات ویژه خرید در استانبول و دیگر مقاصد استفاده کنید و با کاهش هزینه های سفر در نهایت قیمت پایین تری را متحمل شوید. همچنین می‌ توانید از تورهای ترکیبی خارجی که قیمت مناسب تری دارند استفاده کنید. اگر قصد خرید ارزانترین تورهای خارجی نوروز را دارید همراه ما بمانید.