مجری مستقیم تور ایتالیا

مجری مستقیم تور ایتالیا

سفر به اروپا را با مجری مستقیم تورهای اروپایی در کشور ایران تجربه کنید. آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور ایتالیا خدمات ویژه ای را برای علاقمندان به گردشگری، ارائه می دهد. اگر می خواهید سفری خاطره انگیز و رویایی به ایتالیا را با کمترین هزینه تجربه کنید با ما تماس بگیرید. سفرهای لاکچری ولی اقتصادی آژانس مسافرتی NPK هم اکنون در خدمت خانواده های ایرانی است.
صفر تا صد برنامه ریزی سفر را به مجری مستقیم تور ایتالیا بسپارید. سفری بی دغدغه و استثنایی به ایتالیا برای علاقمندان سفر به کشورهای خارجی تدارک دیده شده است. با یکبار اعتماد به ما، دیگر با هیچ آژانس دیگری کار نخواهید کرد. این یک سفر معمولی نیست ده ها سرویس فوق العاده در قالب یک پکیج مسافرتی اقتصادی گنجانده شده است.

صرفه جویی در هزینه های سفر با مجری مستقیم تور ایتالیا

اغلب مسافران برای سفر به کشورهای اروپایی و خارجی ترجیح می دهند با تورهای مسافرتی، قرارداد ببندند. به نظر می رسد تورها هزینه های معقول تری داشته باشند زیرا با هتل ها و آژانس های هواپیمایی مختلفی کار می کنند. در واقع هم همینطور است اگر بخواهید شخصی تک به تک هزینه های خرید بلیط، رزرواسیون هتل و دیگر هزینه ها را بپردازید، احتمالا رقمی بالاتر خواهد شد.
مجری مستقیم تور ایتالیا در ایران همه قیمت های قبلی را شکسته است. آیا می دانید آژانس های مسافرتی خدمات خود را از طریق کارگزار و مجری مستقیم دریافت می کنند. در وقع گردشگران بدون اینکه بدانند، مبلغی اضافی به واسطه می پردازند.

سفری رویایی با مجری مستقیم تور ایتالیا

آژانس مسافرتی NPK کارگزار و مجری مستقیم تور ایتالیا در ایران است که خدمات مورد نیاز گردشگران را ارائه می دهد. کارگزار به طور مستقیم با اقامتگاه ها، هتل ها و دیگر موارد در تماس است. مجری مستقیم خود برگزار کننده تور مسافرتی است و در این میان هیچ درصدی به بنگاه های دیگر نمی پردازد.
با حذف واسطه ها از فرایند انتقال مسافر از مبدا به مقصد، مبلغ زیادی از هزینه های جانبی کاسته می شود. در واقع مبلغی که مسافر بابت دریافت خدمات از مجری مستقیم تور ایتالیا می پردازد قابل مقایسه با هزینه های رایج در تورهای مسافرتی خارجی نیست.
کاهش هزینه ها در کنار آرامش خیال موجب می شود تا با یکبار امتحان، سفرهای اروپایی دیگر را با مجری مستقیم تور اروپا در ایران ادامه دهید. ما یک شرکت فصلی برای ایام پیک سفر نیستیم، در همه ایام سال می توانید روی سرویس های ویژه آژانس مسافرتی NPK حساب کنید.

 

سفری رویایی با مجری مستقیم تور ایتالیا در ایران

خدمات آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تورهای اروپایی

اگر تاکنون تجربه سفر به کشورهای اروپایی را ندارید، اولین سفر خود را با کارگزار مستقیم شروع کنید. خدمات کامل از مبدا تا مقصد به مسافران ارائه می شود به طوری که نیازی به صرف هزینه اضافی ندارید. برخی از خدمات ویژه مجری مستقیم تور ایتالیا عبارتند از:
خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب
رزرو هتل و اقامتگاه از طریق کارگزار مستقیم
لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان ایتالیایی جهت یاری گردشگران
ترانسفر فرودگاهی در مقصد
مشاوره و راهنمایی در زمینه اخد ویزای شینگن و ایتالیا برای علاقمندان
و ده ها سرویس ویژه رفاهی برای اینکه تجربه ای خوش از سفر به ایتالیا داشته باشید.

نظرات کاربران
دیدگاه