یکی از کشورهای اروپایی دارای جاذبه های گردشگری پرطرفدار، جمهوری چک است. گردشگران زیادی همه ساله به این کشور سفر می کنند تا از دیدن جذابیت های این دیار لذت ببرند. تور چک یکی از تورهای ارزان و مقرون به صرفه برای ایرانی ها به شمار می آید (به نسبت سایر تورهای اروپایی). آژانس مسافرتی NPK بعنوان مجری مستقیم تور چک، خدمات بی نظیری را برای هموطنان عزیز ارائه می نماید. در اینجا، به نکات مهم برای استفاده از تور چک با همراهی آژانس NPK اشاره می کنیم.

آژانس NPK مجری مستقیم تور چک

آژانس مسافرتی NPK بعنوان مجری مستقیم تور چک، پکیج گردشگری ویژه ای را برای شما درنظر دارد. این پکیج به مسافران تورهای خارجی و آژانس های مسافرتی نیز فروخته می شود. اگر تاکنون به جمهوری چک سفر نکرده اید و به‌دنبال تور اروپا با قیمت مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می کنیم از پکیج گردشگری ما استفاده کنید.
گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از این کشور را دارند، می توانند خدمات بلیط هواپیما و رزرو هتل را ازطریق آژانس ها یا مجریان مستقیم تور چک دریافت کنند؛ اما ما استفاده از مجری مستقیم را پیشنهاد می کنیم.
درصورتی که از خدمات مجری مستقیم تور اروپا و تورگردان حرفه ای استفاده کنید، هزینه های شما اقتصادی تر خواهد بود. زیرا آژانس های مسافرتی، پکیج های سفر را بصورت عمده از تورگردان خریداری و دریافت می کنند. آنها همین پکیج را با درنظر گرفتن درصدی هزینه برای خود بعنوان واسطه گر، به شما می فروشند. بنابراین، مطمئن باشید این پکیج را با مبلغ بیشتری از آژانس مسافرتی خریداری می کنید.

آژانس NPK مجری مستقیم تور چک

خدمات مجری مستقیم تور چک

از مهمترین وظایف مجری مستقیم تورهای مسافرتی این است که ایده های جدیدی را برای تعطیلات برنامه ریزی می کند. گرداننده تور درمورد ایده ها تحقیق کرده و به طراحی محتوای سفر سیاحتی می پردازد. آژانس مسافرتی NPK نیز بعنوان مجری مستقیم تور چک، بسته های مسافرتی بی نظیری را برای شما آماده کرده است.
تمام آنچه که برای یک سفر خاطره انگیز نیاز دارید. در این بسته، خدمات زیر ارائه شده است:
• محل اقامت مشخص
• حمل و نقل مناسب
• راهنماهای محلی
• تور لیدرها
• سایر خدمات موردنیاز گردشگران

خدمات مجری مستقیم تور چک

تعهدات آژانس مسافرتی NPK در سفر به چک

تمامی اقدامات، از طراحی پکیج مسافرتی سفر به چک تا برنامه ریزی کامل این سفر توسط مجری تور چک و شخص کارگزار انجام می شود. سایر آژانس های بین المللی می توانند این طراحی را بصورت تکی خریداری کنند. درواقع، نماینده آژانس مسافرتی، بلیط و سایر خدمات موردنظر را بصورت عمده از مجری مستقیم تور خریداری کرده و به مسافران می فروشد.
آژانس های مسافرتی هیچ گونه تعهدی برای اجرای این برنامه های مشخص شده در پکیج نخواهند داشت. درصورتی که خریداران پکیج سفر از آژانس ها، مبالغ بیشتری را بابت دریافت همان خدمات می پردازند؛ بنابراین به منظور دریافت خدمات با کیفیت و صرفه جویی در هزینه های سفر، پکیج مسافرتی خود را از مجری مستقیم تور چک در ایران خریداری نمایید. در این صورت، تمامی مسئولیت ها ازلحاظ مدیریت، برنامه ریزی و تعهدات اجرایی به عهده تور گردان و کارگزار تور چک خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، می توانید با ما در تماس باشید.

تعهدات آژانس مسافرتی NPK در سفر به چک