مجری مستقیم تور پرتغال

مجری مستقیم تور پرتغال

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور اروپا در کشور با افتخار، تور گردشگری پرتغال را برگزار می کند. تور پرتغال یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که قصد سفر خارجی راحت و خاطره انگیز را دارند. ما مجری مسنقیم تور پرتغال هستیم و همه آنچه یک مسافر بین المللی احتیاج دارد را یکجا عرضه می کنیم.
اگر تا کنون از پرتغال دیدن نکرده اید و برای تعطیلات پیش رو، برنامه ریزی یک سفر خارجی را در پیش دارید با ما تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور پرتغال

آژانس مسافرتی NPK کارگزار رسمی و بی واسطه تورهای گردشگری بین المللی در ایران است. شاید تصور می کنید عقد قراردار با یک آژانس مسافرتی می تواند موجبات رفاه و آسایش در دوران سفر باشد؛ خدمات مجری مستقیم تور پرتغال فراتر از فروش یک تور مسافرتی ساده است.
در اغلب موارد گردشگرانی که قصد سفر به کشور زیبای پرتغال را دارند از طریق یک آژانس مسافرتی، پکیج کامل را دریافت می کنند. این پکیج شامل هزینه خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و محل اقامت است. به این ترتیب با صرف مبالغ کمتری می توانند خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.
این در حالی است که آژانس ها و تورهای مسافرتی، خدمات خود را از طریق مجری مستقیم تور پرتغال دریافت می کنند. به این ترتیب در بهترین حالت، مسافران مبلغی را به عنوان حق الزحمه آژانس می پردازند. پیشنهاد ما تهیه پکیج مسافرتی از کارگزار و مجری مستقیم، بدون واسطه است.


آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور پرتغال

مجری مستقیم تور پرتغال چه خدماتی ارائه می دهد

آژانس مسافرتی NPK پکیج سفر ویژه پرتغال را با بهترین شرایط و تعرفه ها در اختیار گردشگران قرار داده است. هزینه های دریافتی شامل بلیط هواپیما، هزینه اقامتگاه و هتل با تخفیف های بسیار عالی است. بدون اینکه ریالی بابت واسطه گری به آژانس های مسافرتی بپردازید، از مجری مستقیم تورهای اروپایی، خرید کنید.
مجری مستقیم تور پرتغال با یک یا دو فرد یا تیم سازمانی در ارتباط مستقیم است. برگزاری همه تورهای مسافرتی از طریق کارگزار انجام می شود. ما مسافران تور پرتغال را به صورت مستقیم و بدون واسطه از مبدا به مقصد می رسانیم. مسئولیت رزرو و سفر مسافران به طور کامل با مجری مستقیم است.

 

مجری مستقیم تور پرتغال چه خدماتی ارائه می دهد؟

چرا خرید از مجری مستقیم تور بهترین پیشنهاد است

آیا حاضرید هزینه بیشتری برای واسطه تور ارزان پرتغال پرداخت کنید! اولین و مهم ترین مزیت خریداری مستقیم از کارگزار اینست که بخش زیادی از هرینه های سفر و قیمت تور اروپا کاهش خواهد یافت. خرید از مجری مستقیم تور پرتغال به طور محسوسی ارزان تر است.
از طرفی کارگزار و مجری مستقیم کسی است که همه تورهای مسافرتی و آژانس های هواپیمایی نیز در نهایت به او مراجعه می کنند. خریداری پکیج ویژه سفر از عامل اصلی و کارگزار مستقیم یک راه تضمین شده برای برخورداری از خدمات رفاهی مناسب است. ما صفر تا صد تهیه بلیط و رزرو هتل را بر عهده داریم. آسوده خاطر از پکیج های ارزان قیمت سفر به پرتغال خریداری کنید و خیال تان بابت برنامه ریزی ها در مبدا و مقصد راحت باشد.

قیمت های اقتصادی و مقرون به صرفه به همراه آسایش و راحتی در سفر، دو عامل مهم در تصمیم گیری سفرهای خارجی است. مجری مستقیم تور پرتغال این دو امر را فراهم کرده است.

نظرات کاربران
دیدگاه