مجری مستقیم تور مجارستان

مجری مستقیم تور مجارستان

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور مجارستان پکیج ویژه تعطیلات را ارائه کرده است. تدارک یک برنامه تفریحی-سیاحتی را از همین امروز شروع کنید. نگران هزینه های سفر و تهیه بلیط و رزرو هتل نباشید، همه ضروریات سفر از قبل تهیه شده است.
خرید بلیط هواپیما به ارزان ترین قیمت از طریق مجری مستقیم تورهای اروپایی در ایران، امکان پذیر شد. همه تجارب ناخوشایند سفرهای گذشته را فراموش کنید. با آژانس مسافرتی NPK تجربه ای جدید از گردشگری و سفر به اروپا را کسب می کنید.

 

مجری مستقیم تور مجارستان

خدمات مجری مستقیم تور مجارستان

برنامه ریزی سفری خوش و خاطره انگیز برای مسافرهای تور مجارستان وظیفه تور گردان است. تورگردان یا کارگزار تور، یک تیم قوی و با تجربه از ارائه دهندگان خدمات را تحت اختیار دارد. پروسه برنامه ریزی تا اجرای سفرهای اروپایی همگی توسط مجری مستقیم انجام می شود. بخشی از خدمات آژانس شامل موارد زیر هستند. 

خرید بلیط هواپیما

بلیط های اقتصادی و کم هزینه با کادر پرواز حرفه ای و امکانات رفاهی ویژه برای تورهای مجارستان ارائه می شود. مجری مستقیم تور مجارستان به صورت شخصی در زمینه تدارک بلیط هواپیما با عاملان، مذاکراتی را انجام داده است. طراح اصلی و برنامه ریز تور مجارستان، شخص کارگزار و تور گردان است.
توجه: بلیط هایی که از طریق آژانس های هواپیمایی همکار به فروش می رسند شامل تخفیف نیستند. این بلیط ها با درصدی اضافی به عنوان حق الزحمه در اختیار مسافران قرار می گیرند. لذا آژانس مسافرتی NPK مسئولیتی در مورد تفاوت قیمت ها و افزایش آن ندارد.

رزرو هتل های مجارستان

ده ها هتل و اقامتگاه با امکانات عالی و فوق العاده جزو تیم اجرایی مجری مستقیم تور مجارستان هستند. آپشن های زیادی برای مسافران در نظر گرفته شده تا انتخاب های بیشتری داشته باشید. از میان اقامتگاه ها و هتل های مجارستان، بهترین را گلچین کرده ایم. جالب است بدانید که کلیه مذاکرات و قرارداد های اجاره بدون واسطه و به صورت شخصی انجام شده تا بیشترین کاهش هزینه را داشته باشیم.

تور لیدر دو زبانه

تور لیدر حرفه ای و با تجربه مسلط به زبان فارسی و مجاری در خدمت گردشگران تور مجارستان است. در کلیه مراحل بازدید از مکان های دیدنی مجارستان، تور لیدر در کنار گردشگران است و اطلاعات کامل را ارائه می کند. گردشگرانی که پکیج کامل مسافرتی را از مجری مستقیم تور اروپا خریداری کرده اند، آرامش و آسودگی در سفر را تجربه خواهند کرد. ما همه کارهای لازم را انجام داده ایم تا در مجارستان بهترین امکانات را دریافت کنید.

ویزای مجارستان

برای دریافت ویزای مجارستان باید اطلاعاتی از جدیدترین قوانین سفر به مجارستان را کسب کنید. قوانین گردشگری کشورهای اروپایی دارای مفاد و تبصره های قانونی زیادی است. برای سهولت و سرعت در دریافت ویزا می توانید از مشاوره پشتیبان فروش آژانس مسافرتی NPK کمک بگیرید.
ما آرامش خیال را به خریداران تور و بلیط مجارستان هدیه می دهیم. قیمت های اقتصادی و مقرون به صرفه در کنار راحتی و رفاه کامل را با بهترین مجری مستقیم تور مجارستان در ایران تجربه کنید. قبل از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی NPK حتما از چند آژانس مسافرتی دیگر قیمت ها را استعلام بگیرید.

از اعتماد شما سپاسگزاریم.

نظرات کاربران
دیدگاه