مجری مستقیم تور دانمارک

مجری مستقیم تور دانمارک

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تورهای اروپا، تور گردان و طراح پکیج های گردشگری بین المللی است. مسافرانی که قصد سفرهای بی دغدغه و اقتصادی به کشور دانمارک را دارند، می توانند بسته های سفر را از مجری مستقیم تور دانمارک تهیه کنند.
به خصوص برای مسافرانی که تجربه سفرهای خارجی ندارند و یا تاکنون به کشور دانمارک سفر نکرده اند، بسته های کامل سفر پیشنهاد می شود. این بسته ها شامل کلیه خدماتی است که گردشگران تور دانمارک به آن نیاز دارند.
تهیه بلیط رفت و برگشت به دانمارک، رزرو محل اقامت و هتل، تور لیدر دو زبانه، برنامه ریزی برای بازدید از مکان های گردشگری در دانمارک و کپنهاک، راهنمایی و مشاوره تهیه ویزای دانمارک در سفر به اروپا و سایر موارد بخشی از خدماتی است که در بسته های سفر به دانمارک ارائه شده است.

نقطه تمایز مجریان مستقیم تور دانمارک

طبق استاندارد های گردشگری اتحادیه اروپا، وظیفه مجری مستقیم تور، طراحی و برنامه ریزی برای تور گردشگری است. در واقع مجری مستقیم، یک تور گردان است که نقشه سفر را تهیه کرده است. همه ملزومات سفر از قبل توسط تور گردان، طراحی و در نظر گرفته شده و هر مسافر به فراخور نیاز و بودجه ای که در نظر گرفته می تواند از این مزایا برخوردار شود.
آژانس مسافرتی NPK تجربه یک سفر آرام و بی دغدغه را میسر کرده است. این آژانس به صورت حرفه ای در زمینه تورهای گردشگری بین المللی فعالیت دارد و با صدها ارائه دهنده خدمات گردشگری در ارتباط است. تور گردان شخصا هماهنگی لازم را با شرکت هواپیمایی انجام می دهد و برنامه رفت و برگشت مسافران را تحت کنترل دارد.
اقامتگاه های منتخب همگی از بهترین هتل ها و مهمان پذیرهای دانمارک انتخاب شده اند. مجری مستقیم تور دانمارک طیف قیمتی متفاوتی را برای رزرو هتل به مسافران ارائه می کند. پشتیبانی کامل و مشاوره های تلفنی مسافران توسط مجری مستقیم تور دانمارک، انجام می شود.
آژانس های گردشگری به عنوان تیم فروش با تور گردان، همکاری دارند. در واقع این همکاران هیچ نقشی در طراحی و اجرای تور دانمارک نداشنه و تنها به عنوان مسئول فروش با تور ارتباط دارند. این شرکت ها، بسته های سفر را از تورگردان اصلی و مجری مستقیم تور دانمارک تهیه می کنند. آژانس های مسافرتی، مسئولیت سفر را بر عهده ندارند و جوابگوی گردشگران نیستند.

 

نقطه تمایز مجریان مستقیم تور دانمارک

چرا تهیه بلیط از مجری مستقیم تور دانمارک مقرون به صرفه تر است

آژانس های مسافرتی بابت فروش بسته های سفر، مبلغی را در نظر می گیرند. این مبلغ به صورت هزینه اضافی روی قیمت بسته های گردشگری افزوده خواهد شد. به بیان ساده همه آژانس های مسافرتی، به عنوان واسطه تور فعالیت دارند و حق الزحمه و پورسانت دریافت می کنند.
مهم ترین مزیت خرید از مجری مستقیم تور دانمارک این است که مسافرها مبلغ کمتری پرداخت می کنند. این مهم برای بسیاری از گردشگران در درجه اول اهمیت قرار دارد. هزینه های اقتصادی و ارزان تر سفر به کشورهای اروپایی را تنها از طریق تور گردان اصلی دریافت خواهید کرد. همه آژانس های همکار بابت فروش، مبلغی را در نظر می گیرند.

 

چرا تهیه بلیط از مجری مستقیم تور دانمارک، مقرون به صرفه تر است؟

نظرات کاربران
دیدگاه