مجری مستقیم تور بلغارستان

مجری مستقیم تور بلغارستان

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تورهای اروپا در ایران، تور گردان حرفه ای به مقصد کشور بلغارستان است. قبل از تدارک برنامه سفر به بلغارستان از پکیج های ارزان قیمت مجری مستقیم تور بلغارستان اطلاعات کسب کنید. صفر تا صد سفر سیاحتی به یک کشور توریستی توسط تیم حرفه ای و لیدران بلغارستان برنامه ریزی شده تا مسافران تور، با آرامش و آسودگی خیال سفر کنند.

پکیح های اقتصادی مجری مستقیم تور بلغارستان

تاکنون به کشور بلغارستان سفر نکرده اید! چنانچه آشنایی مراکز تفریحی، جاذبه های گردشگری، غذاخوری ها و اقامتگاه های بلغارستان ندارید، حتما این پکیج به کارتان می آید. همه آنچه گردشگران به آن نیاز دارند در قالب یک برنامه منظم و زمان بندی شده به مسافران عرضه می شود.
تهیه بلیط ارزان قیمت به بلغارستان به همراه مشاوره دریافت ویزا توسط مجری مستقیم تور بلغارستان امکان پذیر است. تور گردان حرفه ای آژانس مسافرتی NPK تجارب ارزنده ای در زمینه قوانین سفر به کشورهای اروپایی دارد. ما بلیط هواپیما را از آژانس های مسافرتی تهیه نمی کنیم بلکه خود مجری مستقیم و کارگزار شرکت هواپیمایی هستیم.
بعد از ورود به بلغارستان نیازی نیست به دنبال هتل و محل اقامت باشید. امکان رزرو اقامتگاه از قبل وجود دارد. مجری مستقیم تور بلغارستان با معرفی بهترین و با کیفیت ترین هتل های بلغارستان، دغدغه محل اقامت را حل کرده است. در حالی که روی مبل راحتی لم داده اید می توانید هتل و اقامتگاه مناسب با شرایط خود را از لیست ارائه شدهف انتخاب کنید.
سفر به کشورهای اروپایی بدون دیدن جاذبه های توریستی و مکان های دیدنی آن کشور، اصلا لذتی ندارد. مجری مستقیم تور بلغارستان تدارک یک برنامه عالی را دیده است. طبق برنامه ریزی مشخص، همراه با تور لیدر حرفه ای و دو زبانه از بهترین مناطق بلغارستان دیدن کنید.
تور لیدر شرکت می تواند در زمینه سالن های غذاخوری و مراکز خرید نیز شما را راهنمایی کند به صورت کلی مجریان مستقیم معتبرترین منبع برای کسب اطلاعات در باره مقاصد مختلف هستند.

 

پکیح های اقتصادی مجری مستقیم تور بلغارستان

خرید تور بلغارستان

یک نکته مهم در مورد تهیه پکیج تور بلغارستان وجود دارد؛ دقت داشته باشید که آژانس های مسافرتی، پکیج سفر را از طریق مجری مستقیم تور بلغارستان دریافت می کنند. به این ترتیب آژانس های همکار تنها به عنوان نماینده فروش فعالیت دارند و در طراحی و برنامه ریزی سفر، هیچ نقشی ندارند. توضیحات ذکر شده به این جهت ارائه شد که برخی از عزیزان مسافر از قیمت های بالای تور بلغارستان گله داشتند.
آژانس های مسافرتی برای فروش پکیج سفر، مبلغی را به عنوان پورسانت و حق الزحمه دریافت می کنند. این مبلغ جزو قیمت خدمات نیست بلکه درصدی است که آژانس بابت فروش دریافت می کند. با صرف هزینه کمتری می توانید پکیج تور اروپا را از تور گردان و کارگزار دریافت کنید.
برای تهیه پکیج ویژه تور بلغارستان با ما تماس بگیرید. نحوه خرید، قیمت ها و هر اطلاعاتی که لازم دارید را بدون واسطه از ما بپرسید. تیم پشتیبانی در همه روزها پاسخگوی شماست.

نظرات کاربران
دیدگاه