مجری مستقیم تور آلمان

مجری مستقیم تور آلمان

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور آلمان در ایران، پکیج مسافرتی جدیدی ارائه کرده است. این پکیج هم اکنون آماده فروش به آژانس های مسافرتی و مسافران تورهای خارجی می باشد. اگر تجربه سفر به آلمان را ندارید یا به زبان آلمانی مسلط نیستید، پیشنهاد ما خرید پکیج کامل گردشگری از تورگردان و مجری مستقیم تور آلمان است.
تور تعطیلات و تور نوروزی آلمان در قالب پکیج مسافرتی کامل هم اکنون در اختیار آژانس های مسافرتی قرار گرفت. گردشگرانی که قصد بازدید از آلمان را دارند، می توانند بلیط هواپیما و رزرو هتل را از طریق آژانس ها و یا مجری مستقیم تور آلمان تهیه کنند.
هزینه های سفر در خرید از مجری مستقیم تور اروپا و تورگردان حرفه ای، مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر است. علت تفاوت قیمت در خدمات آژانس های مسافرتی به دلیل این است که این ارگان ها، پکیج سفر را به صورت آماده و عمده از تورگردان دریافت می کنند و با در نظر گرفتن درصد واسطه گری در اختیار گردشگران قرار می دهند.

خدمات مجری مستقیم تور آلمان شامل چه مواردی است

فدراسیون جهانی راهنمای گردشگران، استانداردهای کشورهای اتحادیه اروپا در گردشگری را مورد تایید قرار داده است. شخص یا شرکت تورگردان، طبق قوانین انجمن گردشگری و با استانداردهای بین المللی موظف است خدمات خود را ارائه دهد.
آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور آلمان به طور مستقیم با اقامتگاه های آلمان وارد مذاکره شده و محل اقامت گردشگران را تدارک دیده است. در برخی موارد حتی شراکت و مالکیت نیز در اختیار تور گردان است.
در تورهای گردشگری ارائه شده، راهنمای گردشگری دو زبانه با آشنایی کامل به مکان ها و مناطق دیدنی آلمان، برای راهنمایی به مسافران تور در نظر گرفته شده است.
برنامه های پرواز مسافران طبق برنامه ریزی قبلی و همفکری با شرکت هواپیمایی آماده شده و به طور دقیق پروازها انجام خواهد شد.
در واقع تور گردان با کمک تیم حرفه ای از همراهان و دستیاران شخصی، پلن مسافرتی گردشگران تور آلمان را تهیه کرده است. تعهدات اجرای برنامه های تعیین شده از سوی مجری مستقیم تور آلمان تضمین شده زیرا هماهنگی های لازم از قبل انجام گرفته شده است.

 

خدمات  مجری مستقیم تور آلمان شامل چه مواردی است؟

آژانس مسافرتی چه تعهداتی دارد

برنامه ریزی کامل سفر و طراحی پکیج مسافرتی توسط شرکت و شخص کارگزار و مجری مستقیم تور آلمان انجام می شود. این طراحی به دیگر آژانس های بین المللی برای فروش تکی واگذار است. شرکت مسافرتی تنها وظیفه فروش بلیط هواپیما یا رزرو هتل را بر عهده دارد.
آژانس مسافرتی هیچ تعهدی در قبال اجرای برنامه های مشخص شده ندارد. خریداران پکیج سفر از این واحدها، مبلغ بیشتری را بابت همان خدمات می پردازند. نماینده آژانس مسافرتی بلیط سفر و خدمات مورد نیاز را به صورت عمده از مجری مستقیم تور آلمان دریافت کرده و به مسافران برای سفر به کشورهای اروپایی می فروشد. از لحاظ تعهدات اجرایی و مدیریت و برنامه ریزی ها، همه مسولیت ها با تور گردان و کارگزار تور آلمان است. در این مورد آژانس مسافرتی در حد همکاری در فروش به کار گمارده شده است.

 

آژانس مسافرتی چه تعهداتی دارد؟

 

برای دریافت خدمات با کیفیت و صرفه جویی در هزینه های سفر، خرید خود را از طریق مجری مستقیم تور آلمان در ایران، انجام دهید.

نظرات کاربران
دیدگاه