مجری مستقیم تور آذربایجان

مجری مستقیم تور آذربایجان

چرا از خدمات مجری تور آذربایجان NPK استفاده کنم

آژانس مسافرتی NPK به عنوان کارگزار و مجری مستقیم تورهای اروپا خدمات کم نظیری را در تور آذربایجان برای شما در نظر دارد. تور آذربایجان یکی از تورهای پر استقبال و کم هزینه برای ایام تعطیلات است. ما مجری مستقیم تور آذربایجان در ایران هستیم و بدون هیچ گونه واسطه ای، خدمات آن را ارائه می دهیم. در این مقاله با تفاوت های مجری مستقیم تور و آژانس های مسافرتی و همچنین خدمات این تور کم هزینه و مقرون به صرفه آشنا خواهید شد.

 

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور آذربایجان

آژانس مسافرتی NPK بعنوان مجری مستقیم تور اروپا، تمامی قیمت ها را به‌صورت اقتصادی و مقرون به صرفه ارائه می نماید. پیشنهاد می کنیم که از این فرصت مناسب و امکان فراهم شده استفاده کرده و به تورهای گردشگری NPK اطمینان کنید.
آذربایجان یکی از مقصدهای گردشگری سرسبز و تاریخی است. به همین دلیل تور آذربایجان از تورهای پر طرفدار و پر استقبال ایرانیان است. این کشور دارای مناطق دیدنی زیادی است که همه ساله گردشگران زیادی را جذب خود می کند. این کشور بدلیل هم مرز بودن و نزدیکی به ایران، یکی از مقصدهای مناسب برای گردشگران ایرانی است. همچنین روند صدور ویزای آذربایجان برای ایرانیان به‌ راحتی انجام می شود.

 

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور آذربایجان

خدمات مجری مستقیم تور آذربایجان

آژانس مسافرتی NPK به‌ عنوان کارگزار و مجری مستقیم تور آذربایجان بدون هیچ گونه واسطه ای، پکیج مسافرتی مناسب این تور را به شما عزیزان ارائه می دهد. با کمترین هزینه می توانید این پکیج را خریداری نمایید. پکیج تور آذربایجان شامل هزینه خرید بلیط هواپیما، خدمات تور، رزرو هتل و راهنمای تور در آذربایجان است.
با استفاده از تور باکو می توانید مراحل درخواست ویزا را توسط تور انجام دهید. هزینه این تور به قیمت تور آذربایجان اضافه خواهد شد. البته از ابتدای سال 97، اتباع ایرانی برای ورود به خاک آذربایجان نیازی به صدور ویزا از قبل ندارند. این افراد پس از رسیدن به آذربایجان می توانند ویزای فرودگاهی خود را دریافت کنند.
در صورت تمایل برای اخذ ویرا و به منظور دریافت راهنمایی برای اخذ ویزا می توانید با ما در تماس باشید. مشاوران حرفه ای NPK، آموزش های لازم برای دریافت ویزای آذربایجان در اختیار شما قرار می دهند.

 

خدمات مجری مستقیم تور آذربایجان

مزایای استفاده از خدمات مجری مستقیم تور آذربایجان

بسیاری از آژانس های مسافرتی، تورها و بلیت های هواپیما را از مجریان مستقیم تورها خریداری کرده و به گردشگران می فروشند. به‌ عبارتی آنها واسطه گری و همکاری در فروش انجام می دهند. به همین دلیل درصدی را به‌عنوان دستمزد یا حق الزحمه از فروش بلیط، رزرو هتل و سایر خدمات، به مبلغ نهایی اضافه می کنند.
اما مجریان مستقیم تورهای گردشگری از جمله مجری مستقیم تور آذربایجان بدون هیچ واسطه ای، تورهای مسافرتی را برگزار می کنند. ما مسافران را از مبدا به مقصد می بریم و بدلیل عدم وجود هیچ گونه واسطه ای، قیمت نهایی برای مسافران مقرون به صرفه است. زیرا مسئولیت تمامی اقدامات تور، از زمان رزرو بلیط و هتل تا پایان سفر برعهده مجری تور است. مجری مستقیم تور آذربایجان NPK، برنامه های ویژه ای را برای شما درنظر دارد. برای استفاده از این پکیج با ما در تماس باشید.

نظرات کاربران
دیدگاه