پاریس

پاریس

شهر زیبای پاریس

پاریس پایتخت کشور فرانسه است و اغلب گردشگرانی که تور فرانسه یا تور اروپا را خریداری می کنند، بازدید از این شهر را نیز در برنامه سفر خود قرار می دهند. به شهر پاریس لقب شهر نورها را داده اند زیرا شب های زیبایی دارد و در نورپردازی ساختمان های آن دقت زیادی به کار رفته است. همچنین پاریس را با برج ایفل معروف و کلیسای نوتردام نیز می شناسند که در جهان بی نظیر هستند. دروازه پاریس هم از دیگر دیدنی های مشهور پاریس است که نظیر آن در هند و بسیاری از کشورهای دیگر نیز ساخته شده اند. گفته می شود که فرانسه دلبرترین و فریبنده ترین پایتخت دنیا را از آن خود کرده است و دلیل خوبی هم پشت این لقب قرار دارد. حتما شما هم افراد زیادی را دیده اید که آرزوی سفر به پاریس یا قدم زدن در کنار برج ایفل را دارند و همین موضوع فریبنده بودن پاریس را نشان می دهد. برج ایفل یک نماد آهنین است که شاید هزاران بنای دیگر در دنیا وجود داشته باشد که از نظر معماری و زیبایی برتر از آن باشند اما به قدری برای دیدنی های پاریس تبلیغ شده و امکانات خوبی در این شهر برای توریست ها قرار داده اند که افراد بسیاری از سراسر دنیا آرزوی سفر به آن را در ذهن هایشان می پرورانند.

 

پاریس

معرفی شهر پاریس

پاریس در مرکز و کمی به سمت شمال کشور فرانسه قرار دارد. پاریس حالا یکی از مهمترین مراکز مد و فشن در جهان نیز به شمار می آید و احتمالا شما هم آوازه خیابان شانزه لیزه پاریس را شنیده اید؛ خیابانی که هم نام آن در تهران نیز وجود دارد و انواع برندهای مطرح و گران جهان در آن محصولات خود را به فروش می گذارند.
چندی پیش به خاطر بمب گذاری هایی که در پاریس انجام شد توریست های تور فرانسه برای مدتی از سفر به این دیار سرباز زدند اما حالا این شهر کاملا امن است و همواره افراد زیادی از ایران با خرید تور ارزان فرانسه خود را به پاریس می رسانند و حتی در زمان شیوع ویروس کرونا نیز سفر به این شهر امکان پذیر بود.
پاریس القاب متعددی دارد که برخی از آنها را مرور کردیم اما نباید ناگفته بماند که یکی از مشهورترین آنها شهر عشق است. دلیل این لقب به سفر مسافران به پاریس بر می گردد زیرا افراد بسیاری به پاریس می روند تا اوقات رمانتیکی را در کنار معشوقه خود سپری کنند و به کافه های دنج و جذاب فرانسوی این شهر سر بزنند و با برج زیبای ایفل در پاریس یک عکس یادگاری رمانتیک بگیرند.

 

معرفی پاریس

پاریس روی نقشه

در گذشته به صورت مجزا به توضیح نقشه فرانسه پرداختیم چون متوجه شدیم که بسیاری از مسافران عزیز با موقعیت شهرهای مختلف فرانسه روی نقشه آشنایی ندارند و تعداد کمی هم فقط با نقشه پاریس آشنایی دارند. بنابراین توصیه می کنیم که ابتدا از لینک موجود دیدن کرده و با پاریس و فرانسه آشنا شوید و سپس در ادامه همراه NPK باشید. اما برای دوستانی که فرصت زیادی ندارند یک نقشه قرار می دهیم تا بهتر با موقعیت پاریس زیبا آشنا شوید و اگر قصد خرید تور ترکیبی اروپا را دارند با دید بازتری تور مورد نظر را انتخاب نمایند.

 

نقشه پاریس

مکان های دیدنی پاریس

در سفرهای آتی به معرفی جزئی تمامی مناطق و جاذبه های گردشگری دیدنی شهر پاریس می پردازیم اما لازم می دانیم که در اینجا با هم مروری کنیم بر مشهورترین آنها.
کلیسای نوتردام، برج ایفل، خیابان شانزه لیزه، موزه لوور پاریس، دروازه پاریس، کاخ ورسای، کلیسای سکره‌کر دو مون‌مارتر، تپه ی مون مارتر، قلعه چمبورد، موزه هنرهای مدرن پاریس، کاخ های سلطنتی، کاخ لوکزمبورگ، گاخ گرند، مجسمه تینکر یا مرد متفکر، کلیسای باسیلیکا سنت دنیز، موزه رودن، کاخ توکیو، قصر کوچک، سالن اپرای پاریس و قصر بربون از جمله جاهای دیدنی پاریس هستند.

 

مکان های دیدنی پاریس

قیمت تور پاریس 1403

برای مسافرانی که خواستار تور لوکس اروپا یا ارزانترین تور اروپا هستند، قیمت تورهای پاریس به صورت متنوعی ارائه می شود. حتما در جریان هستید که قیمت دلار در ایران نوسانات زیادی دارد به همین خاطر اگر در اینجا یک قیمت ثابت را اعلام کنیم شاید در این زمان یک تور خیلی گران پاریس محسوب شود اما در آینده همین تور یک تور خیلی ارزان پاریس به حساب آید. به همین خاطر ما یک صفحه مجزا برای تورهای پاریس در اختیار شما قرار دادیم که از منوی وبسایت پیش رو می توانید آن را مشاهده کنید.
در صفحه تور پاریس قیمت به روز تورهای این شهر مشخص می شود و شما در همان لحظه با قیمت های ارائه شده می توانید تور را خریداری کنید.
ما همواره از نظرات و انتقادات شما عزیزان استقبال می کنیم.

نظرات کاربران
دیدگاه