قیمت تور اروپا

قیمت تور اروپا

در وبسایت NPK امکان مشاهده و انتخاب تورهای گوناگون اروپا وجود دارد. شما از بخش منوی وبسایت به تور ایتالیا، تور فرانسه، تور سوئد، تور سوئیس، تور هلند، تور دانمارک و... دسترسی دارید و در آنها تور تمامی شهرهای بزرگ این کشورها ارائه شده و به روز می شوند. با وجود این توصیفات همواره سوال مطرح می شود که قیمت تور اروپا چقدر است و برای سفر دور اروپا باید چقدر هزینه کنیم؟ امروز این مساله را به صورت کامل و جامع باز کرده و توضیح می دهم.

ارزانترین تور اروپا

قیمت ارزان ترین تور اروپا چقدر است؟ من توصیه می کنم که برای خرید تور ارزان اروپا این ملاک ها را در نظر بگیرید تا مطمئن باشید که ارزان ترین را خریداری کرده اید. در زمانی که سایر مسافران به مقصد مورد نظر سفر نمی کنند، آن مقصد را انتخاب کنید، به عبارت دیگر در زمان های کم بازدید و کم طرفدار سفر کنید، باور داشته باشید که تمامی فصل ها زیبا هستند و اروپا حتی در زمستان نیز زیبا و دوست داشتنی است.

 

ارزانترین تور اروپا

هتل ارزان در اروپا

در صفحه تور اروپای فاینداتور اشاره کردیم که انواع هتل ها در کشورهای اروپایی چطور هستند و برای رزرو یک هتل با قیمت خوب می توانید از هاستل استفاده کنید. اغلب ایرانیان با هاستل آشنایی ندارند و دلیل آن هم این است که چیزی به شکل هاستل در ایران وجود ندارد و دلیل اصلی این موضوع هم دین اسلام است. هاستل جایی شبیه به مسافرخانه است که چند تخت (اغلب دو طبقه) در آنها وجود دارد و مسافران یکدیگر را نمی شناسند و در واقع فقط مکانی برای خواب است. هاستل ها یک آشپزخانه مشترک هم دارند که مسافران می توانند با مواد اولیه ای که خود تهیه کرده اند در آن غذا پخته و نوش جان کنند.

ارزانترین تور فرانسه

تورهایی که در NPK برای مقصد فرانسه تنظیم می شوند اغلب به مقصد پاریس هستند. واقعیت این است که قیمت تور پاریس در هیچ زمانی در سال ارزان نیست زیرا از پربازدیدترین شهرهای دنیا به شمار می رود و سفر به آن آرزوی بسیاری از مردم در سراسر جهان است اما اگر قصد سفر به شهرهای دیگری از فرانسه را دارید، می توانید فصل سفر را در نظر گرفته و در فصول سرد به پاریس سفر کنید تا تور فرانسه شما ارزانتر شود.
در رابطه با خرید تور ارزان پاریس فقط می توانم پیشنهاد می کنم اگر از ایران حرکت می کنید، حتما تور بخرید زیرا قیمت تور به نسبت رزرو پرواز از ایران به صرفه تر است اما اگر از کشورهای دیگری مانند ترکیه، روسیه و... قصد سفر به پاریس را دارید، پیشنهاد می شود که پرواز و هتل را به صورت جداگانه رزرو کنید.

 

ارزانترین تور فرانسه

تور سوئد ارزان

یکی از ویژگی های تورهای سوئد این است که ارائه دهندگان کمی در ایران تور به مقصد این کشور ارائه می دهند و همین موضوع نیز گاهی سبب افزایش قیمت می شود. حالا اگر مسافری از ایران قصد سفر به استکهلم را داشته باشد، چطور باید مطمئن شود که تور را با قیمت مناسبی می خرد؟
ما در NPK همواره در تلاش هستیم که ارزان ترین تورهای سوئد را در اختیار شما قرار بدهیم و دلیل قیمت مناسب تر تورهای این مقصد نیز خرید تورها از کارگزار اصلی است و تا جایی که ممکن است دست واسطه ها از این موضوع قطع شده، به کسانی که علاقه مند هستند که از این موضوع اطمینان پیدا کنند، توصیه می کنم که یکی از تورها را به صورت نمونه انتخاب کرده و قیمت ها را مقایسه کنند. در آخر توصیه می کنم که با برقراری تماس تلفنی از قیمت های نهایی مطلع شوید زیرا برخی آژانس های مسافرتی قیمت هایی غیرواقعی در وبسایت ها قرار می دهند اما پس از تماس مشتریان مشخص می شود که باید هزینه هایی نیز با عناوین مختلف نظیر بیمه یا مالیات و... نیز پرداخت کنند.

 

تور سوئد ارزان

شرایط تور اروپا | مدارک ویزای شینگن

برای خرید تور کشورهای اروپایی نیاز به تهیه مدارکی دارید که به شرح زیر هستند:
- اصل و کپی گذرنامه
گردش حساب جاری
گواهی تمکن برای حساب های سپرده ای
عکس
شناسنامه
اصل و ترجمه مدارک شغلی مسافر
مدارک ذکر شده برای اخذ ویزای شینگن هستند و کسانی که ویزای شینگن دارند کافیست ویزا و گذرنامه خود را ارائه بدهند.

 

شرایط تور اروپا | مدارک ویزای شینگن

نظرات کاربران
دیدگاه