ارزان ترین مراکز خرید استانبول

ارزان ترین مراکز خرید استانبول

ارزان ترین مراکز خرید استانبول 

نکات ضروری پیش از خرید در استانبول 

اگر با برندهای موجود در کشور ترکیه آشنایی ندارید توصیه می‌کنیم که پیش از هر کاری از مطلب برندهای معروف ترکیه دیدن کنید.  اگر برای اولین‌بار به استانبول می‌روید، از نخستین مرکز خریدی که می‌بینید، خریدتان را انجام ندهید.
 مراکز خریدی که به هتل‌های معروف نزدیکتر هستند، کالاهای گران‌تری دارند.
 از توصیه‌های لیدر تورهایتان استفاده کنید اما در همه موارد به آنها اعتماد نکنید.
 اگر در جستجوی کالای خاصی هستید، پیش از سفر فروشگاه مد نظرتان را بیابید.
 رستوران‌های داخل مراکز خرید بزرگ، گرانتر هستند.
 از مراکزی که کالاهایشان را با دلار یا یورو عرضه می‌کنند، خرید نکنید زیرا به صرفه نخواهد بود.
 به بازارهای محلی سر بزنید.
 از نزدیکی جاذبه‌های گردشگری معروف خرید نکنید زیرا قیمت کالاهایشان بیشتر است.
 پیش از پرداخت هزینه چانه بزنید. مراکز خرید استانبول

مرکز خرید اوت لت مگا ونیزیا استانبول

بازدید از مرکز خرید ونیزیا استانبول (اوت لت مگا ونیزیا Venezia Mega Outlet) به کسانی پیشنهاد می شود که قصد خرید پوشاک و لوازم آرایشی را از برندهای بین المللی مشهور یا مارک های ترکی دارند؛ همچنین این مرکز خرید برای شکمگردان که در جستجوی کافه و رستوران های خاص با غذاهای خوش طعم هستند نیز مناسب است. خوب است بدانید که مگا ونیزیا شهربازی و سینما هم دارد بنابراین جای خوبی برای تفریح در کنار دوستان و خانواده نیز به حساب می آید. حتی اگر قصد خرید ندارید و علاقه مند هستید که بدانید سایر گردشگران چه کالاهایی را به عنوان سوغات خریداری می کنند، باز هم مگا ونیزیا به شما پیشنهاد می شود.
اگر تور به این مقصد را خریداری کرده اید و از همین حالا می دانید که قرار است در قسمت اروپایی این شهر ساکن شوید، مگا ونیزیا را از دست ندهید زیرا در قسمت اروپایی و محله قاضی عثمان قرار دارد.
مگا ونیزیا با چند فودکورت احاطه شده و صدها راهروی تو در تو دارد که در هریک از آنها صدها فروشگاه به چشم می خورند. فروشگاه های این مکان بیشتر در زمینه پوشاک و دکوراسیون منزل فعال هستند. دلیل نام گذاری ونیزیا به این خاطر است که چند رود در اطراف و میانش ساخته اند که چهره آن را از نظر معماری شبیه به شکل ونیز ایتالیا کرده است و افراد بسیاری به این مکان سر می زنند تا چند ساعتی در رستوران های اطراف رودهای ونیزیا نشسته و استراحت کنند یا از طعم غذاهای ترکی لذت ببریند.
مرکز خرید مگا اوت لت به این موضوع معروف است که در 365 روز از سال می توانید از آن دیدن کرده و خرید انجام بدهید و در حال حاضر با وجود ویروس کرونا امکان خرید از این مکان وجود دارد و خبری در رابطه با تعطیلی آن در دسترس نیست و تنها کافیست که حس HES کد داشته باشید.

آدرس مرکز خرید اوت لت مگا ونیزیا: ترکیه، استانبول، منطقه قاضی عثمان پاشا، محله کارادنیز، خیابان اسکی ادرین

مرکز خرید ونیزیا اوت لت

مرکز خرید اوتلت اولویوم استانبول 

مردم ترکیه همواره تا درباره‌ی مراکز خرید ارزان استانبول صحبت می‌شود، مرکز خرید اوتلت اولویوم Olivium Outlet Center را پیشنهاد می‌دهند. کالاهای متنوعی در این مجتمع تجاری به فروش می‌رسند و در بسیاری از مواقع فروشگاه‌ها اجناسشان را با تخفیف عرضه می‌کنند. این مکان در سال 2000 میلادی افتتاح شد و در حال حاضر دارای 118 فروشگاه و 19 کافه و رستوران است. از امکانات مرکز خرید اوتلت اولویوم می‌توان به 9 سالن سینما، 1 سالن تئاتر، مرکز تفریح کودکان، سالن بولینگ و پارکینگی با ظرفیت 1200 اتومبیل اشاره کرد. مرکز خرید اوتلت اولویوم 4 طبقه دارد و جالب است بدانید که در ابتدا کار خود را با 25 فروشگاه آغاز کرد اما به مرور بر شمار فروشگاه‌هایش افزوده شد.

ساعت‌های کاری مرکز خرید اوتلت اولویوم استانبول

 10:00-22:00
آدرس مرکز خرید اوتلت اولویوم استانبول: ترکیه، استانبول، محله‌ی گوگالپ، خیابان معمر اکسوی، مرکز خرید اوتلت اولویوم
مرکز خرید اوتلت اولویوم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول 

برخی عقیده دارند که مرکز خرید فروم استانبول forum Istanbul اجناس ارزانی دارند و بعضی دیگر معتقدند که کالاهای این مجموعه گران قیمت هستند، دلیل این موضوع حراج‌هایی است که در مرکز خرید فروم استانبول برپا می‌شود. ما معتقدیم که مرکز خرید فروم به دلیل وسعت زیاد و فروشگاه‌های متنوعش می‌تواند رضایت مشتریان را جلب کند زیرا با کمی گشت و گذار می‌توانید به اجناس مورد نظرتان برسید اما اگر قیمت کالاها برای شما حایز اهمیت است، می‌توانید اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد ماه به مرکز خرید فروم مراجعه نمایید. مهمترین اجناسی که در مرکز خرید فروم استانبول عرضه می‌شوند پوشاک، لوازم جانبی و جواهرات، دکوراسیون منزل، ساعت و عینک، لوازم الکترونیکی و... هستند.

 ساعت‌های کاری مرکز خرید فروم استانبول

10:00-22:00
آدرس مرکز خرید فروم استانبول: ترکیه، استانبول، محله‌ی کوکاتپه، جاده‌ی پاشا، مرکز خرید فروم استانبول
مرکز خرید فروم استانبول  

مرکز خرید مال آف استانبول 

مال آف استانبول یا استانبول مال Mall of Istanbul یکی از معروفترین و بهترین و در عین حال ارزانترین مرکز خرید استانبول است. این مرکز خرید ویژگی‌های شاخصی چون پیچیده‌ترین و بزرگترین سینمای استانبول، بزرگترین شهربازی سرپوشیده‌ی ترکیه و خاص‌ترین استیج هنری شهر را دارد. مرکز خرید استانبول مال دارای 4 طبقه است و وسعت زیادی هم دارد. این مجتمع تجاری را به افرادی توصیه می‌کنیم که زمان زیادی را در استانبول سپری می‌کنند زیرا یافتن اجناس ارزان قیمت در مرکز خرید وسیعی چون مال آف استانبول دشوار است و باید چند روز برای این کار در نظر بگیرید. اگر تنها یکی دو روز برای گشت و گذار در استانبول زمان دارید، استانبول مال را انتخاب نکنید.

ساعت‌ های کاری مرکز خرید مال آو استانبول

 10:00-22:30
آدرس مال آف استانبول: ترکیه، استانبول، منطقه‌ی بشیکتاش، محله‌ی ضیا گوکالپ، خیابان سلیمان دمیرل، مال آف استانبول
مال آف استانبول

مرکز خرید اُپرمیوم اوتلت استانبول

اپرمیوم اوتلت  Optimum Outlet در دو شهر آنکارا و استانبول شعبه دارد. این مرکز خرید در محله‌ی آتاشِهیر واقع شده که از گران‌ ترین محله‌ های معروف استانبول به شمار می‌آید. توجه داشته باشید که مرکز خرید اُپرمیوم اوتلت به نسبت مراکز خرید موجود در این محله ارزانتر است و به افرادی که در این محله ساکن هستند، توصیه می‌شود اما به طور کلی مرکز خرید خیلی ارزانی نیست. اغلب افرادی که اپرمیوم اوتلت را انتخاب می‌کنند، به دلیل استفاده از رستوران‌های متنوعش به این مرکز می‌روند. اگر در جستجوی مرکز خریدی مناسب برای خرید کالاهای برندی چون ال سی وایکیکی، کوتون، تامی و... هستید، اپرمیوم اوتلت را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم زیرا سایر برندهای این مرکز خرید ارزان نیستند. 

ساعت‌ های کاری مرکز خرید اپرمیوم استانبول

10:00-22:00
آدرس مرکز خرید اُپرمیوم اوتلت استانبول: ترکیه، استانبول، محله‌ی آتاشهیر، مرکز خرید اپرمیوم اوتلت
مرکز خرید اُپرمیوم اوتلت

مرکز خرید اوتلت کاله استانبول 

مرکز خرید اوتلت کاله outlet Kale Istanbul به دلیل نزدیکی به فرودگاه آتاتورک محبوب شده است. با وجود موقعیت مناسب قرارگیری این مجتمع تجاری باز هم اجناس موجود در این مرکز با قیمتی مناسب عرضه می‌شوند. اگر قصد خرید پوشاک دارید و به برندهای ترک نیز علاقه‌مند هستید، مرکز خرید اوتلت کاله انتخاب خوبی برایتان خواهد بود. ما چندی پیش به میدان تکسیم سفر کردیم و از مراکز خرید نزدیک به آن برای شما گفته ایم، اگر علاقه مند هستید که در این مورد اطلاعات بیشتری داشته باشید، شما را به صفحه مراکز خرید نزدیک به میدان تکسیم دعوت می کنیم.

ساعت‌ های کاری مرکز خرید اوتلت کاله استانبول

10:00-22:00
آدرس مرکز خرید اوتلت کاله استانبول:
ترکیه، استانبول، محله‌ی گوون، خیابان اسکی لوندرا، مرکز خرید اوتلت کاله
مرکز خرید اوتلت کاله استانبول

مرکز خرید بی اوغلو ایش استانبول 

مرکز خرید بی اغلو ایش istanbul Beyoğlu İş merkezi در خیابان استقلال استانبول قرار دارد. اینجا مجتمع تجاری لوکسی نیست اما در آن کالاهای ارزانی به فروش می‌رسند. مرکز خرید بی اوغلو ایش به نسبت سایر مراکز خریدی که تا اینجا معرفی کردیم، کمتر شناخته شده است و کالاهای برند گران قیمت را در آن نخواهید یافت. همچنین نوع بنای این مرکز قدیمی است بنابراین توقع مجتمع تجاری شیکی نداشته باشید؛ با این وجود نام مرکز خرید بی اغلو ایش همواره در فهرست مراکز خرید ارزان استانبول به چشم می خورد.

ساعت‌ های کاری مرکز خرید بی اوغلو ایش استانبول

 9:00-22:00
آدرس مرکز خرید بی اوغلو ایش استانبول: ترکیه، استانبول، محله‌ی تام تام، خیابان استقلال، مرکز خرید بی اوغلو ایش
مرکز خرید بی اوغلو ایش

مرکز خرید کانیون مال استانبول 

مرکز خرید کانیون مال Kanyon Shopping Mall در یکی از معروفترین محله‌های استانبول یعنی شیشلی واقع شده است. اینجا را در سال 2006 میلادی افتتاح کردند، بنابراین مجتمع تجاری نوسازی نیست. کانیون مال بخشی از برجی 30 طبقه است و حدود 160 فروشگاه دارد. بد نیست بدانید که کانیون مال یکی از مکان‌های محبوب در استانبول برای دیدن تئاتر است زیرا 9 سالن تئاتر دارد که همه روزه پذیرای مراجعان هستند. ما در مطلبی جداگانه به صورت کامل منطقه شیشلی استانبول را معرفی کرده ایم و توصیه می کنیم آن را از دست ندهید.

ساعت‌ های کاری مرکز خرید کانیون مال

 10:00-22:00
آدرس مرکز خرید کانیون مال استانبول: ترکیه، استانبول، منطقه‌ی شیشلی، محله‌ی اسن‌تپه، خیابان بیوک دره، مرکز خرید کانیون مال
مرکز خرید کانیون مال استانبول
نظرات کاربران
دیدگاه