مجری مستقیم تور هلند

مجری مستقیم تور هلند

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور هلند، بسته مسافرتی ویژه تعطیلات را عرضه کرده است. این بسته شامل ضروری ترین مواردی است که در سفر به هلند مورد نیاز است. هماهنگی با هتل و محل اقامت توسط کارگزار تور و به طور مستقیم انجام می شود. به این ترتیب که کارگزار با هتل ها و اقامتگاه های توریستی وارد مذاکره شده و قرارداد تظیم می شود.
در مورد خرید بلیط و مشاوره برای تهیه ویزا نیز می توانید از مجری مستقیم تور هلند کمک بگیرید. از زمانی که بلیط خریداری می شود تا زمان بازگشت به ایران، مدیریت کامل سفر بر عهده کارگزار رسمی است. در حوادث غیر قابل پیش بینی نیز می توانید روی کمک های کارگزار تور حساب کنید. چنانچه پروازی لغو شود حتما برای مسافرها پرواز جایگزین معرفی می شود.

مجری مستقیم تور هلند چه فرقی با نماینده آژانس مسافرتی دارد

احتمالا در شبکه های اجتماعی و تبلیغات تورهای مسافرتی با واژه "کارگزار یا مجری مستقیم تور" برخورد داشته اید ولی شاید ندانید کارگزار به چه کسی می گویند. بسیاری از گردشگران تصور می کنند مجری مستقیم همان نماینده آژانس یا تور لیدر است.
این یک اشتباه رایج است. به هیچ وجه حیطه کاری مجری مستقیم و آژانس مسافرتی به هم نزدیک نیست. کارگزار یک فرد یا شرکت می تواند باشد که صفر تا صد تورهای مسافرتی را طراحی و برنامه ریزی می کند. این فرد یا سازمان مجری مستقیم تور از کشور مقصد در داخل کشور است. به این ترتیب کلیه کارهای اجرایی از جمله هماهنگی برای پرواز، محل اقامت، تور لیدر و بازدید از مراکز دیدنی توسط شرکت یا فرد کارگزار انجام می شود.
مجری مستقیم تور هلند بسته سفر را به صورت آماده برای فروش در اختیار آژانس های مسافرتی کشور قرار می‌دهد. کارکنان آژانس وظیفه فروش بسته سفر را بر عهده دارند. گردشگران تور اروپا با مراجعه به دفتر آژانس مسافرتی می توانند آنچه را برای سفر نیاز دارند، به صورت یکجا و یا موردی انتخاب کنند.
در این بین اگر چه ظاهر قضیه طور دیگری است ولی در عمل مسافرها مبلغی را اضافه بر هزینه های اصلی به واسطه آژانس مسافرتی پرداخت می کنند. در صورتی که گردشگران آگاهی لازم را پیدا کنند با مراجعه به مجری مستقیم تور هلند علاوه بر دریافت خدمات مورد نیاز، هزینه های جانبی کمتری نیز می پردازند.

 

مجری مستقیم تور هلند چه فرقی با نماینده آژانس مسافرتی دارد

مزایای خرید پکیج مسافرتی از مجری مستقیم تور هلند

آژانس مسافرتی NPK کارگزار و تورگردان کشورهای اروپایی در کشور است که پکیج کامل سفر را در اختیار مسافران و آژانس های هواپیمایی قرار می دهد. تورگردان ها از مهم ترین افراد در صنعت گردشگری هستند که طرح سفر را پیاده سازی می کنند. بدون وجود چنین افراد و شرکت هایی، آژانس های مسافرتی نمی توانند خدمات مورد نیاز را به مسافران عرضه کنند. چند و چون پرواز، محل اقامت و هتل گردشگری، برنامه ریزی بازدیدها در کشور مقصد و جزئیات دیگر، ارتباطی به شرکت های آژانس مسافرتی ندارد. این واحدها نقش فروشنده و واسطه را دارند.
خرید از تور گردان و مجری مستقیم تور هلند دو مزیت عمده دارد:
صرفه جویی در هزینه خرید بلیط و هتل و سایر خدمات
آرامش و رفاه برای مسافران تورهای گردشگری

نظرات کاربران
دیدگاه