مجری مستقیم تور سوئد

مجری مستقیم تور سوئد

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تورهای اروپا، پکیج کامل مسافرتی سوئد را ارائه داده است. سوئد از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان است. بسیاری از گردشگران تمایل دارند با تورهای گروهی به سوئد سفر کنند اما هزینه بالای سفر، دغدغه هایی را ایجاد کرده است. پیشنهاد ما، تهیه پکیج های مسافرتی از مجری مستقیم تور سوئد است. این پکیج شامل هزینه بلیط، رزرو هتل و خدمات تور و راهنمای تور در سوئد با کمترین هزینه می باشد.

خرید بلیط ارزان از طریق مجری مستقیم تور سوئد

شخص یا یک شرکت می تواند به عنوان کارگزار و تور گردان فعالیت کند. وظیفه تور گردان، هماهنگ کردن هواپیما و خدمه پرواز برای تورهای گردشگری ارزان قیمت است. در این مورد کارگزار به طور مستقیم با شرکت هواپیمایی مورد نظر وارد مذاکره می شود و پروسه پرواز را هماهنگ می کند. در مقایسه با آژانس های مسافرتی، هزینه خرید بلیط از مجری مستقیم تور سوئد بسیار مقرون به صرفه تر است.

رزرو هتل از طریق کارگزار آژانس مسافرتی NPK

هزینه اقامت در سوئد نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بالاتر است. بخش زیادی از هزینه های گردشگری صرف اقامت و رزرو هتل در سوئد می شود. جهت کاهش قیمت هتل، مجری مستقیم تور سوئد به طور اختصاصی با مالکین اقامتگاه ها و هتل های این کشور وارد مذاکره شده است. در برخی موارد کارگزار و تورگردان در مالکیت هتل ها نیز مشارکت دارد. بنابراین قیمت ها با حذف واسطه گری، بسیار متعادل تر و ارزان تر از دیگر موارد است.


رزرو هتل از طریق کارگزار آژانس مسافرتی NPK

خدمات راهنمای تور مجری مستقیم تور سوئد

این خدمات شامل همراهی تور لیدر دو زبانه در طول سفر به شهرهای سوئد است. تور لیدرها از اعضای تاثیر گذار در تور گردشگری هستند که اطلاعات کاملی از نقاط دیدنی را در اختیار مسافران بین المللی قرار می دهند. اگر برای اولین بار به سوئد سفر می کنید، حتما از خدمات تور گردان و تور لیدر استفاده کنید. مدیریت و برنامه ریزی کامل بازدید از مراکز دیدنی و نقاط گردشگری از سوی تور گردان انجام می شود. به این ترتیب با آسودگی کامل از دیدنی های سوئد لذت ببرید و نگران از دست رفتن زمان نباشید.


خدمات راهنمای تور مجری مستقیم تور سوئد

نکات استفاده از خدمات تور گردان

پکیج مسافرتی به سوئد دارای تنوع زیادی است. با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید بهترین انتخاب را از میان خدمات ارائه شده، با کمترین هزینه دریافت کنید. آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور سوئد توانسته با حذف واسطه ها، هزینه های سفر را به طرز شگفت انگیزی کاهش دهد.
طراحی و برنامه ریزی تور سوئد بر عهده NPK بوده و اجرای تور گردشگری نیز از سوی همین شرکت خواهد بود. این پکیج از طریق آژانس های مسافرتی قابل خرید است اما هزینه ها متفاوت خواهد بود. مدیریت آژانس با افزودن حق الزحمه، خدمات مجری مستقیم تور سوئد را به قیمت بالاتری ارائه می دهد.
آژانس مسافرتی NPK پکیج کامل سفر را به طور مستقیم در اختیار گردشگران قرار داده است. به این ترتیب هیچ مبلغی بابت حق الزحمه یا پورسانت از خریداران بلیط و تور سوئد دریافت نمی شود. مشاوره و راهنمایی در مورد اخذ ویزای سوئد و دعوت نامه توسط مجری مستقیم تور سوئد در ایران انجام می شود. در ضمن همه مسافران تور سوئد به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار دارند.

نظرات کاربران
دیدگاه