روسیه یکی از کشورهای دارای جاذبه های گردشگری و فرهنگی دنیا و بزگترین کشور ازلحاظ مساحت است. سفر به روسیه برای ایرانیان نسبت به سایر کشورهای اروپایی راحت تر و جذاب تر است. زیرا برای سفر به روسیه، نیازی به ویزا نخواهید داشت. سفر به روسیه را با مجری مستقیم تور روسیه در ایران تجربه کنید. آژانس مسافرتی NPK بعنوان مجری مستقیم تورهای اروپا، خدمات ویژه ای برای گردشگران ایرانی درنظر گرفته است. برای تجربه یک سفر رویایی با کمترین هزینه، از خدمات ما استفاده کنید. آژانس NPK پکیج های بی نظیر و مقرون به صرفه ای را برای خانواده های ایرانی ارائه می دهد.
برنامه ریزی و مدیریت سفر به روسیه را به مجری مستقیم روسیه بسپارید. در این سفر بی نظیر و هیجان انگیز، سرویس های فوق العاده در قالب یک پکیج مسافرتی مقرون به صرفه ارائه می شود. با استفاده از خدمات این پکیج، نیازی به صرفه هزینه اضافی درطول این سفر نخواهید داشت. تمامی خدمات مجری مستقیم تور روسیه به شرح زیر است:
• رزرو هتل و اقامتگاه بعنوان کارگزار مستقیم
• خرید بلیط هواپیما با قیمتی مناسب
• لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان روسی به منظور راهنمایی گردشگران
• ترنسفر فرودگاهی در مقصد
• ارائه مشاوره و راهنمایی به منظور اخذ ویزای روسیه
علاوه بر موارد فوق، ده ها سرویس رفاهی ویژه برای تجربه سفری رویایی به روسیه از سوی آژانس NPK ارائه می گردد. آژانس مسافرتی NPK بعنوان کارگزار مستقیم تور روسیه، خدمات موردنیاز گردشگران را بطور مستقیم و بدون واسطه ارائه می دهد.

 مجری مستقیم تور روسیه

سفر ارزان با مجری مستقیم

بسیاری از گردشگران برای سفرهای خارجی از تورهای مسافرتی استفاده می کنند. زیرا تورهای گردشگری، هزینه های مقرون به صرفه تری دارند. تورهای مسافرتی با آژانس های هواپیمایی و هتل های مختلفی همکاری می کنند. درصورت عدم استفاده از تورهای گردشگری، هزینه های سفر افزایش می یابد. در این حالت، تمامی هزینه ها از خرید بلیط تا رزرو هتل و سایر خدمات، باید بصورت شخصی و رقم بسیار بالایی پرداخت شود.
مجری مستقیم تور روسیه در ایران، تمامی هزینه ها را در بهترین حالت و کمترین میزان به شما ارائه می دهد. تمامی آژانس های مسافرتی، خدمات خود را ازطریق کارگزار و مجری مستقیم دریافت می کنند. مجری مستقیم به عنوان کارگزار اصلی و ارائه دهنده خدمات به آژانس ها فعالیت دارد. بنابراین با مراجعه مستقیم به مجری مستقیم NPK، هیچ واسطه ای در کار نخواهد بود و شما در این حالت، هیچ مبلغ اضافی پرداخت نمی کنید.
آژانس تورهای اروپایی NPK بعنوان کارگزار بصورت مستقیم با هتل ها و اقامتگاه ها و سایر خدمات رسان های سفر در تماس است. ازآنجایی که مجری بصورت مستقیم تورهای مسافرتی را برگزار می کند، هیچ درصدی را به سایر بنگاه ها نمی پردازد. بنابراین، شما با مراجعه حضوری یا غیرحضوری به آژانس پیش رو بجز هزینه های سفر، هیچ هزینه اضافی را پرداخت نخواهید کرد.

سفر ارزان با مجری مستقیم

ما در تمامی ایام سال، آماده خدمات رسانی و ارائه سرویس های ویژه به هموطنان عزیز هستیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات آژانس NPK با ما تماس بگیرید