مجری مستقیم تور اسپانیا

مجری مستقیم تور اسپانیا

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور اسپانیا در داخل کشور، بسته های ویژه تعطیلات را در اختیار گردشگران قرار می دهد. سفری به یاد ماندنی را با تورهای مسافرتی ویژه تعطیلات به رویایی خاطره انگیز تبدیل کنید. نگران هزینه های سفر و تدارکات مبدا و مقصد نباشید. همه کارها از قبل برنامه ریزی شده است. اگر برای اولین بار قصد گردشگری در یکی از دیدنی ترین کشورهای اروپایی را دارید، از بسته های مسافرتی آژانس مسافرتی NPK استفاده کنید.

مجری مستقیم تور اسپانیا چه کاری انجام می دهد

بسیاری از افراد بلیط سفر را از آژانس های مسافرتی تهیه می کنند و برای صرفه جویی در هزینه ها حتی رزرو هتل را نیز توسط شرکت های مسافرتی انجام می دهند. این تجربه ای فراگیر در بین عموم گردشگران ایرانی است؛ اما راه ساده و کم هزینه تری هم برای سفرهای بین المللی وجود دارد که شاید کمتر در مورد آن شنیده باشید.
مجری مستقیم تور شخص یا شرکتی است که برای تعطیلات به ایده های جدید می اندیشد. Tour Operator در مورد ایده ها تحقیق کرده و محتوای سفر سیاحتی را طراحی می کند. آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور اسپانیا بسته های مسافرتی آماده را به طور مستقیم به گردشگران ارائه می دهد و یا این بسته ها را برای فروش در اختیار خدمات آژانس های مسافرتی قرار می دهد.
همه آنچه برای سفری بی دغدغه نیاز دارید را ما برای تان یکجا، تدارک دیده ایم. در بسته تنظیم شده مجری مستقیم تور اسپانیا محل اقامت، حمل و نقل، راهنماهای محلی، تور لیدرها و خدمات مورد نیاز گردشگران گنجانده شده است. مسافران تور اسپانیا می توانند هر کدام از خدمات ارائه شده را به طور مستقیم از کارگزار رسمی تور اروپا در ایران خریداری کنند و الزامی به خرید کلی وجود ندارد.

 

مجری مستقیم تور اسپانیا چه کاری انجام می دهد؟

مجری مستقیم چه تفاوتی با آژانس مسافرتی دارد

هر آنچه که مجری مستقیم تور اسپانیا ارائه می دهد توسط شخص حقیقی در مبدا و مقصد پیگیری و برنامه ریزی شده است. کارگزار مستقیم با هتل ها قرارداد می بندد با شرکت های هواپیمایی در ارتباط است و با چند راهنما و تور لیدر حرفه ای و دو زبانه همکاری دارد. خدماتی که توسط مجری مستقیم تور اسپانیا عرضه می شود حاصل ایده های شخص یا شرکت کارگزار است. ما مسئولیت همه خدمات ارائه شده را بر عهده می گیریم.
خدمات آژانس مسافرتی وابسته به ارائه خدمات از سوی کارگزار و مجری مستقیم تور در داخل کشور است. به این ترتیب حتی تا آخرین لحظه نمی توانید از انجام به موقع پرواز و یا ارائه خدمات وعده داده شده، مطمئن باشید. در واقع آژانس مسافرتی مسئول خدماتی که ارائه می دهد نیست.
مجری مستقیم تور اسپانیا صفر تا صد سفر را برنامه ریزی و طراحی کرده است اما آژانس مسافرتی، طرح آماده را از مجری و کارگزار دریافت و در اختیار مسافران قرار می دهد. به این ترتیب در صورتی که مشکلی پیش بیاید مسافرها هیچ مرجعی برای رسیدگی در اختیار ندارند.
مجری مستقیم تور اسپانیا می تواند در صورت وجود هر مشکل غیر منظره، برنامه موازی و جایگزین دیگری را پیشنهاد دهد. حتی مسافرانی که در خارج از کشور دچار مشکل می شوند نیز می توانند از طریق کارگزار برای بازگشت به کشور اقدام کنند.

نظرات کاربران
دیدگاه