مجری مستقیم تور اتریش

مجری مستقیم تور اتریش

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور اروپا در کشور با افتخار تقدیم می کند. تور اتریش در تعطیلات ویژه با کمترین هزینه، در لیست خدمات آژانس قرار گرفت. ما مجری مستقیم تور بلغارستان در داخل کشور هستیم و خدمات مورد نیاز گردشگران را بدون واسطه عرضه کرده ایم.
خرید گران از واسطه ای دست دو و سه ممنوع! اینجا همه قیمت ها، اقتصادی و مقرون به صرفه هستند. اگر تاکنون به کشور زیبای اتریش سفر نکرده اید، به سال ها تجربه تور گردانی و برگزاری تورهای گردشگری NPK اعتماد کنید.
اتریش کشوری کوچک در اروپای مرکزی، با جاذبه های گردشگری فوق العاده جذاب، مقصد بسیاری از گردشگران است. تدارک و برنامه ریزی سفرهای خاطره انگیز و رویایی بخشی از خدمات آژانس مسافرتی NPK است.

 

مجری مستقیم تور اتریش

آیا مجری مستقیم تور اتریش تهیه ویزا را هم بر عهده دارد

خیر تهیه ویزای اتریش در لیست خدمات آژانس مسافرتی NPK نیست اما برای راهنمایی درمورد انواع تور اروپا و تور اتریش حتما می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوره حرفه ای و آموزشی برای سهولت دریافت ویزای اتریش توسط تور گردان انجام می شود.

آیا مجری مستقیم همان آژانس مسافرتی است

آژانس مسافرتی NPK مجری مستقیم تور اتریش در ایران، همه خدمات دیگر آژانس های مسافرتی را انجام می دهد. اما اینجا یک آژانس معمولی نیست. در این شرکت بسته های مسافرتی ویژه برای گردشگران تهیه و توزیع می شود. مجری مستقیم خود یکی از شرکا یا موسسان اقامتگاه ها و مراکز توریستی است و می تواند ارزان ترین هتل را به گردشگران معرفی کند.
کلیه خدمات مجری مستقیم تور اتریش به صورت اقتصادی و بدون واسطه تهیه و طراحی شده است. این عملیات موجب شده تا بخش زیادی از هزینه های واسطه گری و دلالی حذف شود. از تدارک و خرید بلیط هواپیما تا رزرو هتل و برنامه ریزی بازدیدهای تفریحی در اتریش ، توسط شخص کارگزار و تیم اجرایی او طراحی شده است.

 

آیا مجری مستقیم همان آژانس مسافرتی است؟

دلیل ارزانی خدمات مجری مستقیم تور اتریش

همه آژانس های مسافرتی، خدمات ارائه شده به گردشگران را از مجری مستقیم دریافت کرده اند. در واقع آژانس های مسافرتی نقش همکاری در فروش را دارند و دستمزد خود را از مسافران تور اتریش دریافت می کنند. این دستمزد یا حق الزحمه مستقیم نیست بلکه به صورت درصدی افزایش از محل فروش بلیط، اجاره اقامتگاه و دیگر خدمات، دریافت خواهد شد. آژانس مسافرتی نقش واسطه در فروش را بر عهده دارد و طبیعتا مبلغی را اضافه دریافت می کند.
مجری مستقیم تور اتریش به عنوان طراح اصلی تور اتریش، بدون هیچ واسطه ای ضروریات سفر را به گردشگران عرضه می کند. برای خرید بلیط هواپیما، اجاره محل اقامت در اتریش و همچنین بازدید از مراکز تفریحی و دیدنی اتریش، برنامه ویژه ای تدارک دیده شده است.
این برنامه در قالب یک بسته مسافرتی از دو طریق به فروش می رسد. اول اینکه آژانس مسافرتی NPK، پکیج کامل را در اختیار دیگر آژانس های مسافرتی قرار می دهد تا فروخته شود. دومین روش فروش مستقیم به گردشگران و مسافران عازم به اتریش است.

پیشنهاد ما تهیه پکیج مسافرتی از مجری مستقیم تور اتریش است که قیمت های اقتصادی و مناسب تری دارد.

نظرات کاربران
دیدگاه