تور مشهد یکی از پر طرفدارترین تور های داخلی کشور ایران میباشد. مشهد یکی از بزرگترین شهرهای ایران میباشد. بعد از تهران، دومین شهر پهناور کشور محسوب می شود و به واسطه وجود حرم مطهر علی بن موسی الرضا امام هشتم شیعیان، دومین شهر دنیا در جذب گردشگر مذهبی بوده و سالیانه پذیرای بیش از ۳۰ میلیون زائر از داخل و بیش از یک میلیون زائراز خارج از کشور است.
 اما علاوه بر زیارت، برای سیاحت نیز مکان های متعددی در داخل و اطراف آن وجود دارد. این شهر دارای هتل ها و اقامتگاه های متعددی میباشد.
یکی از مکان های دیدنی مشهد، آرامگاه فردوسی می باشد که بازدید از آن را در سفر به مشهد، به شما پیشنهاد میشود.
انواع تور مشهد با هواپیما و همچنین تور مشهد با قطار، آنقدر می باشد که هر زمان اراده کنید به راحتی می توانید یک تور مناسب برای سفر انتخاب کنید.
جاذبه های گردشگری متنوع در شهر مشهد که برای هر گردشگر داخلی و خارجی جذاب می باشد، فرصتی مناسب برای سیاحت و زیارت را فراهم می آورد. این شهر با وسعتی بالغ بر ۳۲۸ کیلومترمربع، به خاطر معنویت بی حد و حصر ظاهری و باطنی اش به یکی از بزرگترین قطب های گردشگری فرهنگی و مذهبی ایران تبدیل شده است. حرم مطهر امام رضا (ع) به عنوان بزرگترین مسجد جهان اسلام و همچنین با ظرفیت . و ابعاد بزرگ، سالانه پذیرای حدود بیست و پنج میلیون نفر خصوصا مسلمانان و شیعیان جهان می باشد. معماری زنده و منحصر به فرد این مجموعه عظیم و با شکوه، مشهد را به عنوان نگین انگشتری معماری اسلامی در عرصه جهانی شهره کرده است. به دست توانای معماران و هنرمندان ایرانی، حرم رضوی به دنیایی از رویای رنگ ها در خدمت معنویت تبدیل شده است. حرم مطهر امام رضا (ع) با ۹ صحن، ۲۶ رواق، مسجد گوهر شاد، موزه آستان قدس رضوی و مرکز دانشگاهی علوم اسلامی رضوی یک مجموعه کامل از علم و فرهنگ ایرانی- اسلامی را به گردشگران عرضه می کند.
با هر آیین و مسلکی، معماری مسجد تاریخی گوهرشاد از شاهکارهای معماری عهد تیموری و همچنین موزه آستان قدس رضوی با کم نظیر ترین اشیا و سکه های قدیمی تا نقاشی های استاد کاران ایرانی و فرش های بی مانند، تحسین هر بازدید کننده ای را بر می انگیزد. هر سال در مشهد در مناسبت های خاص مذهبی از میلاد و حتی نوروز تا شهادت ها و عزاداری ها، مراسم های پر شور و هیجانی برگزار می شود.
 در جشن ها به دلیل نور پردازی و چراغانی های رنگارنگ حس و حال طراوت تمام شهر را پر می کند. در این ایام به قدری همه جا نورانی است که گویی شب فرا نمی رسد. همچنین در شب های قدر، حرم امام رضا اولین انتخاب هر مسلمانی خواهد بود و در کنار خیل انبوه زوار، در بهشتی ترین مکان، با خدا به راز و نیاز بپردازد. مشهد شهری است که هرگز نمی خوابد! شما در هر ساعتی از شبانه روز که به حرم امام رضا (ع) پا بگذارید، صدای نجوا ها و زمزمه های آرام نیایش با خدا را در زیر نور مهتاب و خنکای شب حس می کنید. سفر به آنجا علاوه براین که در آلبوم خاطرات شما جایگاه ویژه ای خواهد داشت ، در آرامش روحتان بسیار موثر خواهد بود. این شهر به عنوان یکی از شهر های مهم ایران، آثار متنوع و بی شماری دارد که می تواند با استفاده از تور مشهد ارزان یک برنامه کامل چند روزه از سفرهای تابستانی و یا حتی سالانه شما را به خود اختصاص دهد.
 این شهر به عنوان شهری از استان خراسان که مبدا الهام بخش شاعران و سیاحان ایرانی و خارجی است، می باشد. اما با ورود به این شهر زیبا با مقاصد نام آشنای دیگری مواجه خواهید شد. آرامگاه فردوسی نام دار و گنبد هارون در طوس، خیام و عطار نیشابوری در شهر زیبای نیشابور، روستای تاریخی خان در طرقبه، غار کارده، سرزمین موج های آبی و بسیاری از آثار دیگر که در مطالب بعدی به شما معرفی خواهد شد..
مراکز خرید مشهد

مراکز خرید مشهد

بازار در برنامه روزانه زائرین حرم مطهر رضوی و گردشگران داخلی و خارجی مشهد مقدس از اماکنی است که مورد توجه بوده و به دلیل وجود فرهنگ خاص در زمینه کسب تجارت و ارتباطات اجتماعی همواره از اهمیت قابل توجهی برخوردار می‌باشد.

ادامه مطلب ...
هتل های مشهد

هتل های مشهد

مشهد یکی از شهرهای زیارتی ایران می باشد که به دلیل وجود بارگاه مقدس امام رضا (ع) همیشه مورد توجه زائرین داخلی و خارجی بوده است.هر ساله در تاریخ های متفاوت مانند تولد ها و شهادت ها و یا ایام خاص مانند صفر و رمضان مسافرین زیادی به شهر ملکوتی مشهد سفر می کنند تا زائر حرم زیبای امام رضا باشند.

ادامه مطلب ...
جاذبه های گردشگری مشهد

جاذبه های گردشگری مشهد

نوع تور مشهد چه هوایی و چه زمینی، آنقدر می باشد که هر زمان اراده کنید به راحتی می توانید یک تور مناسب برای سفر به مشهد انتخاب کنید. جاذبه های گردشگری متنوع در شهر مشهد که برای هر گردشگر داخلی و خارجی جذاب می باشد، فرصتی مناسب برای سیاحت و زیارت را فراهم می آورد

ادامه مطلب ...

متن بالای فوتر